Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 08:50
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Ledri, Lumi, Gjiko e Skerdi sjellin “Pablo” (VIDEO)
Ina-Online - 21-Apr-2017 09:38
Reperët më në zë të momentit Ledri Vula, Lumi B, Gjiko dhe Skerdi kanë publikuar remiksin e ri me titull “Pablo”. Kënga vjen si një befasi për fansat e tyre pasi asnjëri nga reperët nuk kishte paralajmëruar më parë ...
Ledri Vula, Lumi B, Gjiko dhe Skerdi sjellin këngën e re “Pablo” (Video)
10minuta.com - 20-Apr-2017 20:44
Reperët e njohur Ledri Vula, Lumi B, Gjiko dhe Skerdi sapo kanë lansuar bashkëpunimin e tyre më të ri të titulluar 'Pablo'. Për momentin kënga është publikuar në kanalin youtube vetëm në verzionin audio. Të shohim nëse ...
FOTO/ “Qëllimi i luftës është paqja”, ç’po ndodh me reperat shqiptarë?
Lexo - 20-Apr-2017 19:46
Duket se personazhi i Pablo Escobar dhe tematika “Narco” ka qenë ndër të preferuarat e reperave këto këto kohë. Vetëm pak minuta me parë Ledri Vula, Lumi B, Gjiko dhe Skerdi kanë publikuar këngën “Pablo”. Megjithatë me ...
"Qëllimi i luftës është paqja", çpo ndodh me reperat shqiptarë? (Foto)
Gazeta Express - 20-Apr-2017 19:38
Duket se personazhi i Pablo Escobar dhe tematika “Narco” ka qenë ndër të preferuarat e reperave këto këto kohë. Vetëm pak minuta me parë Ledri Vula, Lumi B, Gjiko dhe Skerdi kanë publikuar këngën “Pablo”. Megjithatë me ...
"Pablo" - dëgjojeni këngën më të re nga Ledri, Lumi, Gjiko e Skerdi (Video)
Gazeta Express - 20-Apr-2017 19:30
Ledri Vula, Lumi B, Gjiko dhe Skerdi kanë publikuar remiksin e ri me titull “Pablo”. Projekti i ri vjen pa klip. Kënga nuk ishte paralajmëruar nga asnjëri prej tyre. Ledri Vula, Lumi B, Gjiko, Skerdi - Pablo (Lock Doh ...
Video/ Ledri & Co, sjellin këngën ‘Pablo’, kushtuar bosit më të madh të drogës Pablo Eskobar
Mapo - 20-Apr-2017 19:24
Ledri Vula, Gjiko, Lumi B dhe Skerdi, të njohur gjithashtu si reperët e labelit “RedBox Entertainment”, ka sjellë së fundmi një këmbë të re me titullin “Pablo”, një remiks i Lock Hoh, por që është edhe fryt i ...
Ledri, Lumi, Gjiko e Skerdi sjellin “Pablo” (VIDEO)
Portalb - 20-Apr-2017 19:11
Reperët më në zë të momentit Ledri Vula, Lumi B, Gjiko dhe Skerdi kanë publikuar remiksin e ri me titull “Pablo”. Kënga vjen si një befasi për fansat e tyre pasi asnjëri nga reperët nuk kishte paralajmëruar më parë ...
VIDEO/ Ledri & Co. sjellin këngën ‘Pablo’, kushtuar bosit më të madh të drogës Pablo Eskobar
Syri - 20-Apr-2017 18:58
Ledri Vula, Gjiko, Lumi B dhe Skerdi, të njohur gjithashtu si reperët e labelit “RedBox Entertainment”, ka sjellë së fundmi një këmbë të re me titullin “Pablo”, një remiks i Lock Hoh, por që është edhe fryt i ...
Ledri Vula, Lumi B, Gjiko dhe Skerdi vijnë sërish në bashkëpunim, kësaj radhe sjellin “Pablo” (Video)
AlMaKos - 20-Apr-2017 18:49
Reperët e njohur të labelit “RedBox Entertainment” Ledri Vula, Gjiko, Lumi B dhe Skerdi sollën bashkëpunimin e tyre të parë vitin e kaluar, këngën “Messi”, një remiks të këngës së famshme të reperit të njohur Dappy. ...
Ledri Vula, Lumi B, Gjiko dhe Skerdi vijnë sërish në bashkëpunim, kësaj radhe sjellin “Pablo” (Video)
Telegrafi - 20-Apr-2017 18:36
Reperët e njohur të labelit “RedBox Entertainment” Ledri Vula, Gjiko, Lumi B dhe Skerdi sollën bashkëpunimin e tyre të parë vitin e kaluar, këngën “Messi”, një remiks të këngës së famshme të reperit të njohur Dappy. ...
Ledri Vula, Lumi B, Gjiko dhe Skerdi sjellin remiksin e ‘Pablo’ (Video)
Lajminet - 20-Apr-2017 18:32
Ledri Vula, Lumi B, Gjiko dhe Skerdi kanë sjell versionin remiks të këngës ‘Pablo’, shkruan Kjo këngë ka dalur vetëm në versionin ‘audio’ dhe menjëherë ka marrë vëmendjen e publikut. Ky version ka dal shumë interesant! ...
Ledri, Lumi, Gjiko e Skerdi vijnë me ‘Pablo’
Stilografi - 20-Apr-2017 18:23
Ledri, Lumi, Gjiko e Skerdi janë bashkuar sërish! Katërshja fantastike nën vulën e RedBox Entertainment sapo kanë publikuar projektin e dytë të përbashkët. Edhe kënga e re, njejtë si ‘Messi’ është remix i versionit ...
Ledri, Lumi, Gjiko e Skerdi vijnë me ‘Pablo’
Prive - 20-Apr-2017 18:20
Ledri, Lumi, Gjiko e Skerdi janë bashkuar sërish! Katërshja fantastike nën vulën e RedBox Entertainment sapo kanë publikuar projektin e dytë të përbashkët. Edhe kënga e re, njejtë si ‘Messi’ është remix i versionit ...
Ledri Vula, Lumi B, Gjiko dhe Skerdi publikojnë këngën e re “Pablo” (Video)
Indeks Online - 20-Apr-2017 18:17
Artistët e repit, Ledri Vula, Lumi B, Gjiko dhe Skerdi sapo kanë lansuar bashkëpunimin e tyre të parë. Kënga në fjalë është publikuar vetëm në versionin audio, transmeton Indeksonline. Padyshim që kjo këngë pritet të ...
Galeri

Lajmet Kryesore