Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 18:50
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Gazetari shqiptar me gruan dhe ish gruan (Foto) Aktuale.MK - 21-Apr-2017 18:32
FOTO/ Gazetari Andi Bejtja me gruan dhe ish gruan
Lexo - 21-Apr-2017 18:10
Gazetari dhe analisti Andi Bejtja ka publikuar në llogarinë e tij në Facebook, një foto mjaft domethënëse e të veçantë. Ai shihet në këtë foto me bashkëshorten e tij dhe me ish bashkëshorten, duke e parë fillimisht ...
Në krahë me gruan dhe ish- gruan, gazetari shqiptar shokon të gjithë(Foto)
Lajmi i Fundit - 21-Apr-2017 17:46
Një foto të publikuar në profilin e tij në Facebook, gazetari dhe analisti Andi Bejtja ka shokuar të gjithë. Ai shihet në krahë me bashkëshorten e tij dhe me ish bashkëshorten. Cfarë shpjegimi ka ai? “Kontribut për ...
E rrallë: Gazetari shqiptar me gruan dhe ish gruan (Foto)
Gazeta Monitor - 21-Apr-2017 17:26
Gazetari dhe analisti Andi Bejtja ka publikuar në llogarinë e tij në Facebook, një foto mjaft domethënëse e të veçantë. Ai shihet në këtë foto me bashkëshorten e tij dhe me ish bashkëshorten, duke e parë fillimisht ...
E rrallë: Gazetari shqiptar me gruan dhe ish gruan (Foto)
Gazeta Express - 21-Apr-2017 17:24
Gazetari dhe analisti Andi Bejtja ka publikuar në llogarinë e tij në Facebook, një foto mjaft domethënëse e të veçantë. Ai shihet në këtë foto me bashkëshorten e tij dhe me ish bashkëshorten, duke e parë fillimisht ...
E rrallë: Gazetari shqiptar Andi Bejtja publikon fotografi me gruan dhe ish-gruan (Foto)
AlMaKos - 21-Apr-2017 17:20
Analisti dhe gazetari i njohur Andi Bejtja është bërë pjesë e shumë emisioneve televizive me analizat dhe opinionet e tij. Ai është mjaft i ndjekur në rrjetet sociale, teksa së fundmi ka publikuar një fotografi mjaft të ...
E rrallë: Gazetari shqiptar Andi Bejtja publikon fotografi me gruan dhe ish-gruan (Foto)
Telegrafi - 21-Apr-2017 17:11
Analisti dhe gazetari i njohur Andi Bejtja është bërë pjesë e shumë emisioneve televizive me analizat dhe opinionet e tij. Ai është mjaft i ndjekur në rrjetet sociale, teksa së fundmi ka publikuar një fotografi mjaft të ...
E pazakontë / Andi Bejtja bën bashkë gruan dhe ish-gruan e tij (FOTO)
Java News - 21-Apr-2017 16:58
Andi Bejtja ka postuar në rrjetet sociale, një foto me dy femra. Një prej tyre është gruaja, ndërsa tjetra ish-bashkëshortja. “ Kontribut për konsensusin. Sot, dua të kontribuoj konkretisht për paqen dhe konsensusin. ...
Gazetari shqiptar poston fotografi me gruan dhe ish gruan së bashku (FOTO)
Arbresh - 21-Apr-2017 16:47
Gazetari dhe analisti Andi Bejtja ka publikuar në llogarinë e tij në Facebook, një foto mjaft domethënëse e të veçantë. Ai shihet në këtë foto me bashkëshorten e tij dhe me ish bashkëshorten, duke e parë fillimisht ...
E rrallë/ Gazetari shqiptar bashkon gruan dhe ish-gruan
Mapo - 21-Apr-2017 16:39
Gazetari i njohur Andi Bejtja ka publikuar sot një foto të veçantë. Nuk ndodh shpesh të bësh bashkë gruan dhe ish-gruan. Bejtja, bohemi i fundit i këtij qyteti, ja ka dalë me sukses.
Foto/ Andi Bejtja poston një foto me gruan dhe ish-gruan: Jam PPE e vërtetë
Dritare.net - 21-Apr-2017 16:22
Andi Bejtja ka postuar në rrjetet sociale, një foto me dy femra. Një prej tyre është gruaja, ndërsa tjetra ish-bashkëshortja. “Kontribut për konsensusin. Sot, dua të kontribuoj konkretisht për paqen dhe konsensusin. Ja ...
Foto: E rrallë: Gazetari shqiptar me gruan dhe ish gruan
Zhurnal - 21-Apr-2017 16:17
Gazetari dhe analisti Andi Bejtja ka publikuar në llogarinë e tij në Facebook, një foto mjaft domethënëse e të veçantë.
E rrallë: Gazetari shqiptar me gruan dhe ish gruan (Foto)
Indeks Online - 21-Apr-2017 16:03
Gazetari dhe analisti Andi Bejtja ka publikuar në llogarinë e tij në Facebook, një foto mjaft domethënëse e të veçantë. Ai shihet në këtë foto me bashkëshorten e tij dhe me ish bashkëshorten, duke e parë fillimisht ...
FOTO/ Andi Bejtja poston një foto me gruan dhe… ish-gruan: Ky është konsensus
GazetaTema - 21-Apr-2017 15:54
Andi Bejtja ka postuar në rrjetet sociale, një foto me dy femra. Një prej tyre është gruaja, ndërsa tjetra ish-bashkëshortja. “ Kontribut për konsensusin. Sot, dua të kontribuoj konkretisht për paqen dhe konsensusin. Ja ...
Analisti i njohur shqiptar ia del të lërë pa fjalë gjithkënd, foto me gruan dhe ish-gruan: Kontribut për konsensus
News Bomb - 21-Apr-2017 15:43
Analisti shqiptar ia ka dalë të lërë gjithkënd pa fjalë kur ka publikuar një foto me ish bashkëshorten e tij dhe bashkëshorten aktuale. E kemi fjalën për analistin Andi Bejtja që përmes kësaj fotoje ka nxitur edhe ...
Andi Bejtja i paparë në postimin e tij! Me gruan dhe ish-gruan në foto
Koha Jone - 21-Apr-2017 15:41
Përmes një mesazhi pikant në Facebook, gazetari i mirënjohur Andi Bejtja ka dhënë kontributin e tij që partitë politike të gjejnë konsensusin për të dalë nga kriza. Gazetari Bejtja ka publikuar një foto me dy gra, njëra ...
E rrallë/ Gazetari Andi Bejtja bën bashkë gruan dhe ish-gruan: “Leksion” partive për konsensusin (Foto)
BalkanWeb - 21-Apr-2017 15:41
TIRANE- Gazetari Andi Bejtja është përpjekur të japë kontributin e tij që partitë politike të gjejnë konsensusin për të dalë nga kriza dhe këtë e ka bërë përmes një mesazhi pikant në Facebook. Ai ka publikuar foto me dy ...
Analisti i njohur shqiptar ia del të lërë pa fjalë gjithkënd: Takon gruan dhe ish-gruan e shkrepin këtë foto bashkë
News Bomb - 21-Apr-2017 14:54
Analisti shqiptar ia ka dalë të lërë gjithkënd pa fjalë kur ka publikuar një foto me ish bashkëshorten e tij dhe bashkëshorten aktuale. E kemi fjalën për analistin Andi Bejtja që përmes kësaj fotoje ka nxitur edhe ...
FOTO/ Gazetari Bejtja bën bashkë gruan dhe ish-gruan: Mesazh për konsensusin
Syri - 21-Apr-2017 14:51
Përmes një mesazhi pikant në Facebook, gazetari Andi Bejtja ka dhënë kontributin e tij që partitë politike të gjejnë konsensusin për të dalë nga kriza. Gazetari Bejtja ka publikuar një foto me dy gra, njëra ...
Galeri

Lajmet Kryesore