Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 08:50
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Grafika e puthjes pasionante mes Messit e Ronaldos para “El Clasicos”, çmend internetin
Java News - 21-Apr-2017 12:26
Tre ditë para El Clasicos, artisti Tvboy, vjen me një pikturë interesante që po bën gjiron e botës. Bëhet fjalë për Leo Messin e Cristiano Ronaldon, ku artisti Tvboy, i ka paraqitur ata duke u puthur, para “El Clasicos” ...
Prokuroria kërkon konfirmimin e dënimit prej 21 muajsh burg për Messin (Foto)
AlMaKos - 21-Apr-2017 11:34
Prokurori i ka kërkuar Gjykatës së Lartë për të konfirmuar dënimin prej 21 muajsh burg për Lionel Messin. Gjykata e Lartë e Barcelonës i ka bërë një kërkesë me shkrim Gjykatës Supreme ku kërkon shqyrtimin e çështjes së ...
Messi dhe Ronaldo ndezin “El Clasico” me një puthje
Aktuale.MK - 21-Apr-2017 09:07
Një puthje plot pasion për të larguar çdo tension dhe për të shuar polemikat. Kur na ndajnë edhe pak ditë nga klasikja Real Madrid-Barcelona, që do të luhet të dielën e ardhshme në “Santiago Bernabeu”, në kryeqytetin ...
Ylli i Barcelonës përfshihet në listën e 100 njerëzve më me influencë në botë
Indeks Online - 21-Apr-2017 08:17
Ylli i Barcelonës Neymar JR, është emëruar si një nga 100 njerëzit me më së shumti influencë në vitin 2017. Ylli i Brazilit është bërë një nga lojtarët më të mirë në botë poashtu edhe njëri nga më të njohurit në glob. ...
FOTO/ Po ndodh tani. Tronditet Bota nga ky lajm shokues për Lionel Messin
Lexo - 20-Apr-2017 23:56
Prokurori i ka kërkuar Gjykatës së Lartë për të konfirmuar dënimin prej 21 muajsh burg për Lionel Messin. Gjykata e Lartë Barcelonës i ka bërë një kërkesë me shkrim Gjykatës Supreme ku kërkon shqyrtimin e çështjes së ...
Po ndodh tani. Tronditet Bota nga ky lajm shokues për Lionel Messin (FOTO)
Ina-Online - 20-Apr-2017 23:15
Prokurori i ka kërkuar Gjykatës së Lartë për të konfirmuar dënimin prej 21 muajsh burg për Lionel Messin, Gjykata e Lartë të Barcelonëspas kërkesës me shkrim të Messit që i ka paraqitur gjyqtarëve të Gjykatës së Lartë ...
Po ndodh tani. Skandal i madh me Lionel Messin, nuk ka qetësi sonte tek Barcelona
Syri - 20-Apr-2017 22:51
Sonte është nata më e vështirë në jetën e Lionel Messit. Gjykata Supreme në Spanjë ka vendosur në një senacë me dyer të mbyllura që Messi dhe babai i tij të dënohet me 2 vjet burg për mashtim dhe mos deklarim të ...
Po ndodh tani. Tronditet Bota nga ky lajm shokues për Lionel Messin (FOTO)
TetovaSot - 20-Apr-2017 22:37
Publikuar 20 Pri, 2017 Shpërndaj Prokurori i ka kërkuar Gjykatës së Lartë për të konfirmuar dënimin prej 21 muajsh burg për Lionel Messin, Gjykata e Lartë të Barcelonëspas kërkesës me shkrim të Messit që i ka paraqitur ...
FOTO/ Po ndodh tani. Tronditet Bota nga ky lajm shokues për Lionel Messin
Syri - 20-Apr-2017 22:26
Prokurori i ka kërkuar Gjykatës së Lartë për të konfirmuar dënimin prej 21 muajsh burg për Lionel Messin, Gjykata e Lartë të Barcelonëspas kërkesës me shkrim të Messit që i ka paraqitur gjyqtarëve të Gjykatës së Lartë ...
Puthje pasionante mes Messit e Ronaldos para “El Clasicos”, kjo foto po çmend internetin (Foto)
Gazeta Express - 20-Apr-2017 21:55
Artisti Tvboy, ka bërë një pikturë që po komentohet shumë në rrjetet sociale. Bëhet fjalë për Messin e Ronaldon, ku artisti Tvboy i ka paraqitur ata duke u puthur, para “El Clasicos” mes Real Madridit dhe Barcelonës që ...
Puthje mes Messit dhe Ronaldos në rruget e Barcelonës (FOTO)
TetovaSot - 20-Apr-2017 21:33
Publikuar 20 Pri, 2017 Shpërndaj Një artë i vërtet është duke i befasuar të gjithë në rrugët e Barcelonës, para derbit Real Madrid – Barcelona që luhet këtë fundjavë, përcjell IndeksOnline Artisti i njohur Tvboy ka ...
FOTO/ Të dielën luhet “El Clasico”, Messi dhe Ronaldo “puthen” në rrugët e Barcelonës
BalkanWeb - 20-Apr-2017 19:55
Të dielën në orën 20:45 luhet supertakimi i “El Clasico-s” ku Barcelona do tentojë të mposhtë Realin për t’i dhënë më shumë bukuri “La Liga-s” që deri më tani qëndron nën ‘juridiksionin’ e madrilenëve. Këtë rast nuk ka ...
FOTO/ Puthje mes Messit dhe Ronaldos në rruget e Barcelonës
Syri - 20-Apr-2017 19:14
Një artë i vërtet është duke i befasuar të gjithë në rrugët e Barcelonës, para derbit Real Madrid – Barcelona që luhet këtë fundjavë, përcjell IndeksOnline Artisti i njohur Tvboy ka zbuluar punën e tij të fundit ku ...
Messi dhe Ronaldo “puthen” në rrugët e Barcelonës (Foto)
Indeks Online - 20-Apr-2017 18:47
Një artë i vërtet është duke i befasuar të gjithë në rrugët e Barcelonës, para derbit Real Madrid – Barcelona që luhet këtë fundjavë, përcjell IndeksOnline Artisti i njohur Tvboy ka zbuluar punën e tij të fundit ku ...
Lajm tronditës për tifozët e Barcelonës, Lionel Messi nuk luan në pjesën e dytë – Ja arsyeja
InFokusi - 19-Apr-2017 21:44
Lojtari më i mirë i Barcelonës, Lionel Messi, mund të mos jetë prezent në pjesën e dytë, shkruajnë mediat spanjolle. Siç shkruajnë mediat spanjolle, Messi, ka kërkuar nga trajneri që të pushoj në pjesën e dytë pasi që ...
Galeri

Lajmet Kryesore