Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 11:45
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Edhe qeni i Morenës ka Instagram (FOTO) Prive - 21-Apr-2017 11:55
S’ka më dyshime për lidhjen e tyre, Dardani vjen me urim special për Florentën (Foto)
Gazeta Express - 21-Apr-2017 10:50
Modelja Florenta Islami sot ka ditë feste. Florenta sot feston ditëlindjen e saj. Ani pse ajo dhe basketbollisti i njohur Dardan Berisha nuk e konfirmuan asnjëherë lidhjen e tyre, kjo foto e fundit largon të gjitha ...
Vjen dedikimi i parë romantik i Dardan Berishës për Florenta Islamin (Foto)
AlMaKos - 21-Apr-2017 10:47
Megjithëse shpeshherë u raportua se janë në lidhje, deri më tani asgjë nuk ishte konkrete. Por, së fundi basketbollisti pejan ka vendosur të thyej heshtjen dhe të konfirmojë romancën me ish të fejuarën e Getoar ...
Vjen dedikimi i parë romantik i Dardan Berishës për Florenta Islamin (Foto)
Telegrafi - 21-Apr-2017 10:35
Megjithëse shpeshherë u raportua se janë në lidhje, deri më tani asgjë nuk ishte konkrete. Por, së fundi basketbollisti pejan ka vendosur të thyej heshtjen dhe të konfirmojë romancën me ish të fejuarën e Getoar ...
Ish e fejuara e Getit sot feston ditëlindjen, ja si duket në krahët e të dashurit tjetër (FOTO)
InFokusi - 21-Apr-2017 10:32
Ndërsa sigurisht se nuk ka munguar edhe urimi publik nga personi që ia ka rrëmbyer zemrën, shkruan lajmi.net. Basketbollisti Dardan Berisha ka zgjedhur një foto ku shihet bashkë me Florentën përkrah së cilës ka shkruar ...
Ish e fejuara e Getit sot feston ditëlindjen, ja si duket në krahët e të dashurit tjetër (FOTO)
Gazeta Express - 21-Apr-2017 10:20
Ndërsa sigurisht se nuk ka munguar edhe urimi publik nga personi që ia ka rrëmbyer zemrën, shkruan lajmi.net. Basketbollisti Dardan Berisha ka zgjedhur një foto ku shihet bashkë me Florentën përkrah së cilës ka shkruar ...
Vjen edhe dedikimi i parë romantik për Florentën nga Dardani!
Stilografi - 21-Apr-2017 09:47
Ndonëse shpesh u kapën mat nga Prive, ata pothuajse kurrë nuk e konfirmuarn se janë në një lidhje. Basketbollisti Dardan Berisha e modelja Florenta Islami, e treguan dashurinë për njëri tjetrin përmes fotografive të ...
Vjen edhe dedikimi i parë romantik për Florentën nga Dardani!
Prive - 21-Apr-2017 09:40
Ndonëse shpesh u kapën mat nga Prive, ata pothuajse kurrë nuk e konfirmuarn se janë në një lidhje. Basketbollisti Dardan Berisha e modelja Florenta Islami, e treguan dashurinë për njëri tjetrin përmes fotografive të ...
Ish e fejuara e Getit feston ditëlindjen, kështu e uron i dashuri i saj i ri (Foto)
Lajminet - 21-Apr-2017 08:37
Ndërsa sigurisht se nuk ka munguar edhe urimi publik nga personi që ia ka rrëmbyer zemrën, shkruan Basketbollisti Dardan Berisha ka zgjedhur një foto ku shihet bashkë me Florentën përkrah së cilës ka shkruar “Urime ...
Ja si reagojnë fansat kur takojnë të famshmit që i duan (Video)
Lajminet - 20-Apr-2017 23:58
Por, jo të gjithë njerëzit kanë fatin që t’i takojnë apo t’i përqafojnë ata që i shohin apo i dëgjojnë çdo ditë, madje dashuria e tyre shpesh shkon deri në pa paramendim, shkruan Mirëpo, disa nga ta kanë pasur fatin që ...
Kështu xhirohet ‘Kafeneja Jonë’, pamje nga prapaskena (Video/Foto)
Lajminet - 20-Apr-2017 23:25
Ndonëse ky serial shpesh pati shkëputje e rifillime, përsëri ka një audiencë të madhe që e ndjekë, shkruan Por, a e dini se xhirohet një episode dhe çfarë prapaskene ka vendi ku bëhet xhirimi? Teuta Krasniqi, e njohur ...
Remzie Osmani u bën ‘diss’ kolegëve, tregon si këndoi ‘live’ në vitin 2004 (Video)
Lajminet - 20-Apr-2017 19:57
Ajo në Instagram ka hedhur një video ku shihet teksa po këndonte një këngë, video kjo e realizuar në vitin 2004, shkruan ‘Me Cd apo Live’ është shkrimi që i ka lënë videos dhe me të ajo bëri një thumbim për kolegët që ...
Nuk është Messi dhe as Zidane, por Cima me 67 vitet e tij që kontrollon topin sikurse një profesionist (Video)
InFokusi - 20-Apr-2017 19:23
Humoristi i njohur shqiptar Rasim Thaçi Cima, duket se nuk e ka ndërmend të plaket, pasi i biri i tij ka postuar së fundmi një video në Instagram, ku shfaqet legjenda e humorit duke zhongluar me top në oborrin e ...
Nuk është Messi dhe as Zidane, por Cima me 67 vitet e tij që kontrollon topin sikurse një profesionist (Video)
AlMaKos - 20-Apr-2017 19:19
Humoristi i njohur shqiptar Rasim Thaçi Cima, duket se nuk e ka ndërmend të plaket, pasi i biri i tij ka postuar së fundmi një video në Instagram, ku shfaqet legjenda e humorit duke zhongluar me top në oborrin e ...
Nuk është Messi dhe as Zidane, por Cima me 67 vitet e tij që kontrollon topin sikurse një profesionist (Video)
Telegrafi - 20-Apr-2017 19:15
Humoristi i njohur shqiptar Rasim Thaçi Cima, duket se nuk e ka ndërmend të plaket, pasi i biri i tij ka postuar së fundmi një video në Instagram, ku shfaqet legjenda e humorit duke zhongluar me top në oborrin e ...
Xhulia Roberts, shpallet gruaja më e bukur/ Shpërthen Manjola Nallbani
Dritare.net - 20-Apr-2017 19:14
Këngëtarja e njohur shqiptare, Manjola Nallbani ka komentuar shpalljen e Julia Roberts si gruaja më e bukur në botë, thjesht fat. Në postimin e saj në instagram, ajo argumenton se aktorja është me fat se nuk ka ...
Elvana s’ka të ndalur, sërish super elegante në këtë veshje (FOTO)
Prive - 20-Apr-2017 15:03
Këngëtarja Elvana Gjata e cila çdo ditë po ngjit nga një shkallë të famës, është paraqitur super elegante në setin e ri fotografik. Si asnjëherë më parë, këngëtarja shkëlqen në fotografitë e reja dhe duket shumë më ...
Kylie Jenner ka gjetur të dashur të ri (FOTO)
Klan Kosova - 20-Apr-2017 14:42
Së fundi Kylie Jenner u nda nga Tyga, por duket se ajo i ka gjetur vetes një të dashur të ri. Ajo publikoi një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, ku shihet pranë një tjetër reperi, Travis Scot. Sipas Daily Star, ...
Elvana s’ka të ndalur, sërish super elegante në këtë veshje (FOTO)
Stilografi - 20-Apr-2017 14:14
Këngëtarja Elvana Gjata e cila çdo ditë po ngjit nga një shkallë të famës, është paraqitur super elegante në setin e ri fotografik. Si asnjëherë më parë, këngëtarja shkëlqen në fotografitë e reja dhe duket shumë më ...
Djali i Argjentinës që tash ka zgjedhur profesion (VIDEO)
Stilografi - 20-Apr-2017 13:10
Nëna e tij është e famshme, e tani vëmendjen e faqeve rozë po e merr edhe Noah. Ai është djali dy vjeçar i këngëtares Argjentina Ramosajt, që rrezaton me ëmbëlsi dhe çiltërsi. Argjentina shumë shpesh tregon momente nga ...
VIDEO: Afrona e Bleros e ‘kall’ nejën, kaq sevdalike nuk e keni parë kurrë
Zhurnal - 20-Apr-2017 12:57
Afrona Dika u bë e njohur në krahët e të dashurit të saj, Bleros, e sot ajo ka mbledhur fansat e vet.
12
Galeri

Lajmet Kryesore