Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 18:50
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Durrës, “skifterët” bien në grackë VizionPlus - 21-Apr-2017 12:36
Durrës, dhunoi bashkëmoshatarin e tij, arrestohet 18-vjeçari
Lexo - 21-Apr-2017 11:59
Një i ri ka rënë në prangat e policisë së Vlorës për “Plagosje të rëndë me dashje”. Sipas bluve të qytetit bregdetar, shtetasin V.P., 18 vjeç, banues në Vlorë, ka goditur me shufer hekuri një bashkëmoshatar. Arrestimi ...
Tjetër magazinë droge në Mirditë, arrestohet 30-vjeçari me 19 kg kanabis
Koha Jone - 21-Apr-2017 11:53
Policia e Mirditës ka zbuluar një magazinë droge. Në vijim të punës për evidentimin dhe goditjen e veprimtarisë kriminale të prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike, blutë e Mirditës në bashkëpunim me efektivët në ...
Parandalohet krimi në Shkodër, qëlloi 3 herë me armë drejt 26 vjeçares
Koha Jone - 21-Apr-2017 11:53
Një ngjarje e rëndë kriminale është parandaluar nga policia e Shkodrës. Motivi i pronësisë ka qenë shkaku i konfliktit mes M. J., 26 vjeçe dhe Alfred Jakaj, 35 vjeç në fshatin Lohë e Sipërme të Malësisë së Madhe. Jakaj ...
Zihen për pronën dhe qëllon në ajër me armë, arrestohet
OraNews - 21-Apr-2017 11:53
Parandalohet një ngjarje e rëndë kriminale në Malësi të Madhe. Policia ka ndërhyrë menjëherë në një konflikt pronësie mes dy personave në fshatin Lohë e Sipërme. Sipas bluve “në njësinë administrative Shkrel të Malësisë ...
Dhunoi me shufër hekuri bashkëmoshatarin e tij, arrestohet 18-vjeçari
Java News - 21-Apr-2017 11:31
Një i ri ka rënë në prangat e policisë së Vlorës për “Plagosje të rëndë me dashje”. Sipas bluve të qytetit bregdetar, shtetasin V.P., 18 vjeç, banues në Vlorë, ka goditur me shufer hekuri një bashkëmoshatar. Arrestimi ...
Zihen për pronën dhe qëllon në ajër me armë, arrestohet
Telegraf - 21-Apr-2017 11:18
Parandalohet një ngjarje e rëndë kriminale në Malësi të Madhe...
Shkodër, 35-vjeçari qëllon me armë 26-vjeçaren, policia parandalon krimin
Lapsi - 21-Apr-2017 11:10
Policia e Shkodrës ka mund të parandalojë një krim të rëndë. Shtetasja M. J. 26 vjeç dhe Alfred Jakaj, 35 vjeç nga fshati Lohë e Siperme të Madhësisë së Madhe janë konfliktuar për asrye pronësie. Jakaj ka qëlluar tre ...
Shkatërrohet banda që vidhte banesat në Durrës
AlMaKos - 21-Apr-2017 11:03
Policia e Durrësit ka goditur një bandë hajdutësh që operonin në qytetin bregdetarë. Sipas njoftimit të Policisë, finalizimi me sukses i operacionit policor të koduar “Brava” ka çuar në pranga dy persona, ndërsa janë ...
Goditet banda e hajdutëve në Durrës, akuzohen për 20 vjedhje
Gazeta Shqip - 21-Apr-2017 10:48
Një operacion i policisë së Durrësit i koduar “Brava” ka shkatërruar një grup kriminal, të dyshuar për rreth 20 vjedhje banesash, duke vënë në pranga dy persona dhe duke shpallur në kërkim dy të tjerë. Arrestimi i të ...
Lezhë, sekuestrohen 19 kg kanabis sativa, arrestohet 1 shtetas
Gazeta Shqip - 21-Apr-2017 10:48
Efektivët e Komisariatit të Policisë Mirditë në bashkëpunim me efektivët e Seksionit kundër narkotikëve në Drejtorinë Vendore të Policisë Lezhë në bazë të informacioneve të siguruara në rrugë operative bënë të mundur ...
Parandalohet krimi në Shkodër, kanos për motive pronësie 26-vjeçaren, arrestohet
Standard - 21-Apr-2017 10:48
Parandalohet një ngjarje e rëndë kriminale në Malësinë e Madhe, ndërsa në pranga ka rënë një person. Burime zyrtare nga policia e Shkodrës bënë me dije se pas një konflikti të ndodhur në fshatin Lohë e Sipërme, Njësia ...
Kanosi me armë 26-vjeçaren, arrestohet 35-vjeçari në Shkodër
Gazeta Shqip - 21-Apr-2017 10:48
Policia e Shkodrës ka mundur të parandalojë një ngjarje të rëndë kriminale. Motivi i pronësisë ka qenë shkaku i konfliktit mes M. J., 26 vjeçe dhe Alfred Jakaj, 35 vjeç në fshatin Lohë e Sipërme të Malësisë së Madhe. ...
Malësi e Madhe, 35-vjeçari kërcënon me armë 26-vjeçaren
Syri - 21-Apr-2017 10:47
Një 35-vjeçar është arrestuar nga policia pasi kërcënoi me armë 26-vjeçaren M.J, pas një konflikti për motive pronësie. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Lohë e Sipërme në Malësi të Madhe. Kanë qenë banorët e tjerë që ...
Parandalohet vrasja në Malësinë e Madhe, shkak problemet e pronësisë
Lajmi i Fundit - 21-Apr-2017 10:45
Policia e Malësisë së Madhe ka parandaluar një vrasje ditën e djeshme. Sipas njoftimit zyrtar pas një konflikti të ndodhur në fshatin Lohë e Sipërme, Njësia Administrative Shkrel, Malësi e Madhe, ndërmjet shtetases M. ...
Konflikti për pronën, i riu qëllon 3 herë me armë ndaj 26-vjeçares
Lexo - 21-Apr-2017 10:45
Policia e Shkodrës ka mundur të parandalojë një ngjarje të rëndë kriminale. Motivi i pronësisë ka qënë shkaku i konfliktit mes M. J., 26 vjeçe dhe Alfred Jakaj, 35 vjeç në fshatin Lohë e Sipërme të Malësisë së Madhe. ...
Shkatërrohet banda e hajdutëve të banesave në Durrës
Indeks Online - 21-Apr-2017 10:42
Policia e Durrësit ka goditur një bandë hajdutësh që operonin në qytetin bregdetarë. Sipas njoftimit të Policisë, finalizimi me sukses i operacionit policor të koduar “Brava” ka çuar në pranga dy persona, ndërsa janë ...
Shkodër, kanos me armë 26-vjeçaren
Klan Kosova - 21-Apr-2017 10:42
Policia e Shkodrës ka mundur të parandalojë një ngjarje të rëndë kriminale. Motivi i pronësisë ka qënë shkaku i konfliktit mes M. J., 26 vjeçe dhe Alfred Jakaj, 35 vjeç në fshatin Lohë e Sipërme të Malësisë së Madhe. ...
Shkatrrohet banda e hajdutve t banesave n Durrs
Bota Sot - 21-Apr-2017 10:41
Policia e Durrësit ka goditur një bandë hajdutësh që operonin në qytetin bregdetarë. Sipas njoftimit të Policisë, finalizimi me sukses i operacionit policor të koduar “Brava” ka çuar në pranga dy persona, ndërsa janë ...
Parandalohet vrasja në Malësinë e Madhe, shkak problemet e pronësisë
Gazeta Dita - 21-Apr-2017 10:39
Policia e Shkodrës ka mundur të parandalojë një ngjarje të rëndë kriminale. Motivi i pronësisë ka qënë shkaku i konfliktit mes M. J., 26 vjeçe dhe Alfred Jakaj, 35 vjeç në fshatin Lohë e Sipërme të Malësisë së Madhe. ...
Në Malësinë e Madhe Policia parandaloi një ngjarje të rëndë kriminale
Illyriapress - 21-Apr-2017 10:38
Në datë 20.04.2017, nga shërbimet e Komisariatit të Policisë Malësi e Madhe pas njoftimit të marrë dhe masave të shpejta është bërë e mundur parandalimi i një ngjarje të mundshme kriminale dhe konkretisht: Pasi pas një ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore