Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 23:37
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Dua Lipa publikon edhe një këngë, kësaj radhe bashkëpunoi me Miguel (Video)
Dua Lipa publikon edhe një këngë, kësaj radhe bashkëpunoi me Miguel (Video)
Telegrafi - 21-Apr-2017 11:50
Dua Lipa ka publikuar edhe një projekt të ri muzikor. Në fakt, bëhet fjala për bashkëpunimin e radhës, ku këtë herë ka zgjedhur këngëtarin amerikan Miguel. ‘Lost in your light’, titullohet kënga e re e dyshes e ...
Dua Lipa publikon edhe një këngë, kësaj radhe bashkëpunoi me Miguel (Video)
AlMaKos - 21-Apr-2017 11:49
Ka disa ditë që e kanë paralajmëruar. E dueti mes Dua Lipa dhe Miguel sapo u publikua në kanalin Youtube, shkruan lajmi.net Ky projekt që quhet ‘Lost in your light’ është lansuar vetëm në versionin audio dhe nuk ka ...
Dua Lipa publikon listën e këngëve të albumit të parë (Foto)
AlMaKos - 21-Apr-2017 10:33
Dua Lipa ka kohë që ka paralajmëruar publikimin e albumit të parë muzikor. Këngëtarja tashmë ka zbuluar edhe titujt e këngëve që do të përmbajë albumi debutues. E para në këtë listë është kënga “Lost In Your Light”, të ...
Dafina Dauti sjell coverin e këngës “Ushtarit tim” (Video)
Telegrafi - 20-Apr-2017 19:42
Ka pak ditë që ka publikuar albumin e saj më të ri me këngë live . Këngëtarja Dafina Dauti nuk po ndalet! Ajo vazhdon të jetë shumë e angazhuar në muzikë duke sjell vazhdimisht projekte të reja. Lexo po ashtu: "Live" me ...
Dua Lipa publikon listën e këngëve të albumit të parë (Foto)
Telegrafi - 21-Apr-2017 10:20
Dua Lipa ka kohë që ka paralajmëruar publikimin e albumit të parë muzikor. Këngëtarja tashmë ka zbuluar edhe titujt e këngëve që do të përmbajë albumi debutues. E para në këtë listë është kënga “Lost In Your Light”, të ...
Dafina publikon ‘coverin’ e këngës ‘Lavdi ushtarit tim’ (VIDEO)
TetovaSot - 20-Apr-2017 21:02
Publikuar 20 Pri, 2017 Shpërndaj “Lavdi ushtarit tim” quhet kënga e Adelina Ismailit e publikuar para shumë viteve, këngë kjo që u pëlqye me të madhe. E në versionin “cover” sonte ky projekt është risjell nga këngëtarja ...
‘Lost in your light’ publikohet nga Dua Lipa dhe Miguel (Video)
Lajminet - 21-Apr-2017 11:33
E dueti mes Dua Lipa dhe Miguel sapo u publikua në kanalin Youtube, shkruan Ky projekt që quhet ‘Lost in your light’ është lansuar vetëm në versionin audio dhe nuk ka klip, madje, nuk dihet nëse më vonë do t’i ...
Dafina Dauti sjell coverin e këngës “Ushtarit tim” (Video)
AlMaKos - 20-Apr-2017 19:50
Ka pak ditë që ka publikuar albumin e saj më të ri me këngë live. Këngëtarja Dafina Dauti nuk po ndalet! Ajo vazhdon të jetë shumë e angazhuar në muzikë duke sjell vazhdimisht projekte të reja. Lexo po ashtu: Së fundmi, ...
Dua Lipa publikon listën e këngëve që do të mbajë albumi i ri
Syri - 21-Apr-2017 09:40
Dua Lipa do të hedh së shpejti do të hedh në treg albumin e saj të parë. Gjatë ditës së djeshme këngëtarja me origjinë shqiptare prezantuar me fansat të gjitha këngët që do të mbajë albumi i saj. E para në këtë listë ...
Dua Lipa publikon radhitjen e këngëve në albumin e parë (Foto)
Indeks Online - 21-Apr-2017 10:42
Dua Lipa shumë shpejt do të nxjerr në treg edhe albumin e saj të parë. Këngëtarja ka publikuar fotografi në Instagram, përmes së cilave ka treguar radhitjen e këngëve në këtë album, shkruan Indeksonline. Albumi i ...
Dua dhe Miguel publikojnë hitin ‘Lost in your light’
Gazeta Express - 21-Apr-2017 11:47
Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Dua Lipa sapo ka lansuar projektin e saj më të ri. ‘Lost in your light’, është kjo kënga më e re e Duas e cila vjen në bashkëpunim me Miguel, transmeton Gazeta Express. ...
Dua Lipa konfirmon listën e këngëve të albumit (FOTO)
Gazeta Express - 21-Apr-2017 03:16
Ndërsa nesër pritet që Dua Lipa të publikojë këngën e saj më të re “Lost In Your Light”, të cilën e sjellë në bashkëpunim me artistin amerikan Miguel Këngëtarja shqiptare me famë botërore Dua Lipa pritet që shumë shpejt ...
‘Lost in your light’ publikohet nga Dua Lipa dhe Miguel (Video)
Gazeta Monitor - 21-Apr-2017 11:34
Ka disa ditë që e kanë paralajmëruar. E dueti mes Dua Lipa dhe Miguel sapo u publikua në kanalin Youtube, shkruan lajmi.net Ky projekt që quhet ‘Lost in your light’ është lansuar vetëm në versionin audio dhe nuk ka ...
Video Dafina Dauti lanson ‘coverin’ e këngës ‘Lavdi ushtarit tim’
Zhurnal - 20-Apr-2017 19:15
‘Lavdi ushtarit tim’ quhet kënga e Adelina Ismailit e publikuar para shumë viteve, këngë kjo që u pëlqye me të madhe.
VIDEO/ Dafina publikon ‘coverin’ e këngës ‘Lavdi ushtarit tim’
Syri - 20-Apr-2017 19:49
“Lavdi ushtarit tim” quhet kënga e Adelina Ismailit e publikuar para shumë viteve, këngë kjo që u pëlqye me të madhe. E në versionin “cover” sonte ky projekt është risjell nga këngëtarja Dafina Dauti. Kjo e fundit e ka ...
Dafina Dauti lanson ‘coverin’ e  këngës ‘Lavdi ushtarit tim’ (Video)
Lajminet - 20-Apr-2017 19:11
E në versionin ‘cover’ sonte ky projekt është risjell nga këngëtarja Dafina Dauti, shkruan Dafina e ka kënduar këtë këngë në mënyrën më të mirë të mundshme, madje zëri i saj duket sikurse i Adelinës! Padyshim që fjalët ...
Kush lançoi këngë surprizë?!
VizionPlus - 20-Apr-2017 18:33
“The Cure”, kënga më e re e Lady Gaga ka korrur një sukses të pabesueshëm në YouTube. Këngëtarja numëron mbi 2 milionë klikues në shumë pak orë që nga publikimi. Për herë të parë Gaga, e këndoi “The Cure” në festivalin ...
Lana Del Rey dhe The Weeknd vijnë së bashku me klipin e ri(VIDEO)
Lapsi - 20-Apr-2017 18:50
Me ardhjen e albumit të saj të katërt, Lana dhe The Weeknd sjellin një copëz tjetër të tij të quajtur si vetë albumi, “Lust for Life”. Kënga është shkruar gjithashtu nga The Weeknd dhe vetë ajo. Zërat e tyre dhe ...
Korab Jetishi vjen me “Malli” (VIDEO)
Arbresh - 20-Apr-2017 09:38
Siç duket projektet e këngëtarëve nuk kanë të ndalur. Pas një mungese të gjatë në skenën e muzikë me projektet të reja muzikore, rikthehet Korab Jetishi, shkruan . Këngëtari sapo ka publikuar baladën e tij më të re. ...
Unikkatil ka realizuar një këngë për këtë reper (VIDEO)
Arbresh - 20-Apr-2017 16:34
Reperi i famshëmn shqipëtar Unikkatil, ka realizuar një këngë për një reper të ri e shumë të talentuar. Bëhet fjalë për Makavelin, i cili ka lansuar këngën me titull ‘Lirix’, e që po pëlqehet shumë nga masa, shkruan Si ...
12
Galeri

Lajmet Kryesore