Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 06:25
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Kriza politike/ Deputetja e PD-së takohet me ambasadorin e SHBA-ve: Për çfarë biseduam
Kriza politike/ Deputetja e PD-së takohet me ambasadorin e SHBA-ve: Për çfarë biseduam
Telegraf - 21-Apr-2017 11:55
Prej gati dy muajsh vendi është përfshirë në një krizë politike...
Kriza politike, Donald Lu takohet me Majlinda Bregun
GazetaTema - 21-Apr-2017 11:52
Ambasadori i SHBA në Tiranë, Donald Lu ka takuar paraditen e kësaj të premte deputeten e Partisë Demokratike, Majlinda Bregu. Në fokus të këtij takimi ka qenë situata politike në vend. Deputetja demokrate u shpreh se ...
Lajmi i mirë nga deputetja e PD-së, kush do ta çojë opozitën drejt kompromisit
Mapo - 20-Apr-2017 21:27
Kryetarja e Komisionit te Integrimit Majlinda Bregu, shpreson qe negociatori David McAllister, Kryetari i Komisionit të Jashtëm të Parlamentit Europian, të ndihmojë arritjen e një kompromisi mes mazhorancës dhe ...
Kriza politike/ Deputetja e PD-së takohet me ambasadorin e SHBA-ve: Për çfarë biseduam
BalkanWeb - 21-Apr-2017 11:30
TIRANE- Ditën e sotme ambasadori amerikan në Tiranë, Donald Lu ka zhvilluar një takim me deputeten e Partisë Demokratike, Majlinda Bregu. Ky takim vjen fill para vizitës së negociatorit David Mcallister në vendin tonë ...
Majlinda Bregu: Vizita e McAllister mund të çojë drejt kompromisit. Kot bëjmë sikur kemi luksin t’i zgjidhim vetë problemet tona. Fakti është se…!
GazetaTema - 20-Apr-2017 18:35
Kryetarja e Komisionit te Integrimit Majlinda Bregu, shpreson qe negociatori David McAllister, Kryetari i Komisionit te Jashtëm te Parlamentit Europian, te ndihmoje arritjen e një kompromisi mes mazhorances dhe ...
Donald Lu interesohet për krizën politike tek Majlinda Bregu
Lapsi - 21-Apr-2017 11:38
Ambasadori amerikan dhe deputetja demokrate, Majlinda Bregu janë takuar bashkë për më shumë se 60 minuta në Hotel Rogner në Tiranë. Pas takimit, Bregu tha se foli për situatën politike në vend, pa specifikuar cilat ...
Bregu takon Donald Lu, të hënën në Tiranë negociatori i PPE
OraNews - 21-Apr-2017 11:53
Kryetarja e Këshillit të Integrimit zonja Majlinda Bregu zhvilloi një takim me ambasadorin e SHBA-së Donald Lu. Zonja Bregu e quajti takim normal pune, ndërsa ky takim vjen pak ditë para se Shqipërinë pritet ta vizitojë ...
Ngërçi politik, Donald Lu takon deputeten e PD Majlinda Bregu
Shqiptarja - 21-Apr-2017 11:31
Ambasadori i SHBA në Tiranë, Donald Lu ka takuar paraditen e kësaj të premte deputeten e Partisë Demokratike, Majlinda Bregu. Në fokus të këtij takimi në Hotel "Rogner" ka qenë situata politike në vend. Deputetja ...
Kriza politike, Donald Lu takohet me Majlinda Bregun
Lexo - 21-Apr-2017 11:59
Ambasadori i SHBA në Tiranë, Donald Lu ka takuar paraditen e kësaj të premte deputeten e Partisë Demokratike, Majlinda Bregu. Në fokus të këtij takimi ka qenë situata politike në vend. Deputetja demokrate u shpreh se ...
Kriza politike, deputetja e PD-së Majlinda Bregu takohet me ambasadorin Lu: Për çfarë biseduam
Koha Jone - 21-Apr-2017 11:53
Ditën e sotme ambasadori amerikan në Tiranë, Donald Lu ka zhvilluar një takim me deputeten e Partisë Demokratike, Majlinda Bregu. Ky takim vjen fill para vizitës së negociatorit David Mcallister në vendin tonë që pritet ...
Donald Lu hidhet sërish në aksion, takon deputeten e PD-së
Dritare.net - 21-Apr-2017 11:49
Ambasadori amerikan në vendin tonë, Donald Lu ka zhvilluar një takim me deputeten demokrate Majlinda Bregu, njëherësh Kryetare e Këshillit të Integrimit. Pas takimit, Bregu ka pranuar se faktori ndërkombëtar është i ...
Donald Lu interesohet për krizën politike tek Majlinda Bregu
Standard - 21-Apr-2017 11:55
Ambasadori amerikan dhe deputetja demokrate, Majlinda Bregu janë takuar bashkë për më shumë se 60 minuta në Hotel Rogner në Tiranë. Pas takimit, Bregu tha se foli për situatën politike në vend, pa specifikuar cilat ...
Deputetja e PD-së takon ambasadorin e SHBA: Për çfarë biseduam
Lajmi i Fundit - 21-Apr-2017 12:01
Ambasadori amerikan në Tiranë Donald Lu zhvilloi një takim me deputeten e Partisë Demokratike, Majlinda Bregu. Takimi u mbajt para vizitës së negociatorit David Mcallister në vendin tonë që pritet të zhvillohet më 24 ...
Në pritje të negociatorit ndërkombëtar
ABCNews - 20-Apr-2017 17:22
Në pritje të negociatorit ndërkombëtar Bregu: "McCallister në Tiranë, më shumë shanse për kompromis" 20 prill 2017 17:18 Palët kanë shkuar shumë larg në qëndrimet e tyre dhe ndërmjetësimi i dialogut nuk është aspak i ...
Ambasadori i SHBA-ve shmang sërish Bashën, takim me deputeten e PD-së
Gazeta Dita - 21-Apr-2017 11:34
Ambasadori i SHBA në Tiranë, Donald Lu ka takuar paraditen e kësaj të premte deputeten e Partisë Demokratike, Majlinda Bregu. Në fokus të këtij takimi ka qenë situata politike në vend. Deputetja demokrate u shpreh se ...
Deputetja e PD-s/ Ja kush do ta oj opozitn drejt kompromisit
Bota Sot - 20-Apr-2017 22:04
Kryetarja e Komisionit të Integrimit Majlinda Bregu, shpreson që negociatori David McAllister, Kryetari i Komisionit të Jashtëm të Parlamentit Europian, të ndihmojë arritjen e një kompromisi mes mazhorancës dhe ...
Kafja me Donald Lu, flet Majlinda Bregu: Zyrtari i lartë do vijë të mbyllë këtë situatë, ky mjerim duhet të marrë fund
News Bomb - 21-Apr-2017 11:43
Flet deputetja e PD-së Majlinda Bregu pas takimit me ambasadorin amerikan Donald Lu. Bregu tha se ky takim ishte një kafe normale pune ndërsa theksoi se faktori ndërkombëtar është i shqetësuar për situatën poltike në ...
Lajmi i mirë nga deputetja e PD-së, ja kush do ta çojë opozitën drejt kompromisit
Lajmi i Fundit - 20-Apr-2017 22:01
Kryetarja e Komisionit te Integrimit Majlinda Bregu, shpreson qe negociatori David McAllister, Kryetari i Komisionit të Jashtëm të Parlamentit Europian, të ndihmojë arritjen e një kompromisi mes mazhorancës dhe ...
Ambasadori amerikan Donald Lu takon deputeten e PD-së Majlinda Bregu
Illyriapress - 21-Apr-2017 11:37
Ambasadori i SHBA në Tiranë, Donald Lu ka takuar paraditen e kësaj të premte deputeten e Partisë Demokratike, Majlinda Bregu. Në fokus të këtij takimi ka qenë situata politike në vend. Deputetja demokrate u shpreh se ...
Ndërkombëtarëve u soset durimi, Kukan, Fleckenstein dhe zyrtari i Merkel të martën në Tiranë, sjellin dokumentin për zgjidhjen e krizës…!
GazetaTema - 20-Apr-2017 10:15
Ndërkombëtarët duket se e kanë humbur durimin me politikën shqiptare, e cila luan si macja me miun. Prej dy muajsh, PD është futur në çadër duke bojkotuar zgjedhjet dhe vetingun, ndërsa mazhoranca ende nuk lëshon pe. ...
123
Galeri

Lajmet Kryesore