Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 18:50
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
"Demarkacioni nuk procedohet javën e ardhshme" Indeks Online - 21-Apr-2017 19:03
Berisha: Demarkacioni nuk do të kaloj 100 për qind
Gazeta Monitor - 21-Apr-2017 18:59
Telefonata e sotme e kreut të Kuvendit Kadri Veselit me ndihmës sekretarin e SHBA-së Hoyt Yee se Demarkacioni te vij ne javën e ardhshme ne Kuvend, ka ngjallur reagime nga opozita. Opozita vazhdon ta kundërshtojë këtë ...
Zëvendës/Ndihmës Sekretari i SHBA-së i telefonon edhe Thaçit e Mustafës për Demarkacionin
Gazeta Monitor - 21-Apr-2017 18:59
Marrëveshja për Demarkacionin sipas të gjitha gjasave do të procedohet në Kuvend gjatë javës të ardhshme. Procedimi i kësaj marrëveshje do të bëhet pas konsultimeve që krerët e shtetit kanë bërë me zyrtarë të lartë ...
Veseli javën e ardhshme procedon Demarkacionin në Kuvend
GazetaFjala - 21-Apr-2017 18:59
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar një bisedë telefonike me Zëvendës/Ndihmës Sekretarin e SHBA-së, Hoyt Brian Yee, ku kanë diskutuar për zhvillimet politike në Kosovë dhe bashkëpunimin mes ...
Veseli: Demarkacioni javën e ardhshme në Kuvend
Telegrafi - 01-Mar-2017 17:38
Kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli po qëndron në një vizitë në Itali, ku do të takohet me homologët e tij në Dhomën e Deputetëve dhe të Senatit në këtë shtet, teksa në një ligjëratë të mbajtur në në një shoqatë për ...
Veseli bisedë telefonike me Hoyt Yee: Demarkacioni javën tjetër në Kuvend
Koha Jone - 21-Apr-2017 18:07
Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar një bisedë telefonike me Zëvendës/Ndihmës Sekretarin e SHBA-së, Hoyt Brian Yee, ku kanë diskutuar për zhvillimet politike në Kosovë dhe ...
Veseli, bisedë me Hoyt Yee: Demarkacioni, në Kuvend javën e ardhshme
Top Channel - 21-Apr-2017 18:04
Kryeparlamentari i Kosovës, Kadri Veseli ka zhvilluar këtë të premte një bisedë telefonike me zv.ndihmës Sekretarin e Shtetit, Hoyt Brian Yee, me të cilin kanë diskutuar mbi zhvillimet politike në Kosovë dhe ...
Me përkrahjen amerikane Veseli javën e ardhshme procedon Demarkacionin në Kuvend
AlMaKos - 21-Apr-2017 18:03
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar një bisedë telefonike me Zëvendës/Ndihmës Sekretarin e SHBA-së, Hoyt Brian Yee, ku kanë diskutuar për zhvillimet politike në Kosovë dhe bashkëpunimin mes ...
Veseli-Hoyt Yee: Demarkacioni të procedohet javën e ardhshme në Kuvend
Kosova Press - 21-Apr-2017 18:00
Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar të premten një bisedë telefonike me zëvendës/ndihmës sekretarin e SHBA-së, Hoyt Brian Yee, ku kanë diskutuar për zhvillimet politike në Kosovë dhe ...
emarkacioni javën tjetër në Kuvend, Veseli koordinohet me Hoyt Yee!
InFokusi - 21-Apr-2017 18:00
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar një bisedë telefonike me Zëvendës/Ndihmës Sekretarin e SHBA-së, Hoyt Brian Yee, ku kanë diskutuar për zhvillimet politike në Kosovë dhe bashkëpunimin mes ...
Veseli bisedë telefonike me Hoyt Yee: Pajtohen se është koha për vendime të mëdha
EkonomiaOnline - 21-Apr-2017 17:54
Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar një bisedë telefonike me Zëvendës/Ndihmës Sekretarin e SHBA-së, Hoyt Brian Yee, ku ka në diskutuar për zhvillimet politike në Kosovë dhe ...
Veseli merr përkrahjen amerikane për procedim të Demarkacionit javën e ardhshme
Klan Kosova - 21-Apr-2017 17:52
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar një bisedë telefonike me Zëvendës/Ndihmës Sekretarin e SHBA-së, Hoyt Brian Yee, ku kanë diskutuar për zhvillimet politike në Kosovë dhe bashkëpunimin mes ...
Veseli bisedë telefonike me Hoyt Yee: Pajtohen se është koha për vendime të mëdha
Indeks Online - 21-Apr-2017 17:52
Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar një bisedë telefonike me Zëvendës/Ndihmës Sekretarin e SHBA-së, Hoyt Brian Yee, ku kanë diskutuar për zhvillimet politike në Kosovë dhe ...
Veseli bisedë telefonike me Hoyt Yee: Pajtohen se është koha për vendime të mëdha
Arbresh - 21-Apr-2017 17:49
Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar një bisedë telefonike me Zëvendës/Ndihmës Sekretarin e SHBA-së, Hoyt Brian Yee, ku ka në diskutuar për zhvillimet politike në Kosovë dhe ...
Veseli bisedë telefonike me Hoyt Yee: Pajtohen se është koha për vendime të mëdha
Gazeta Monitor - 21-Apr-2017 17:49
Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar një bisedë telefonike me Zëvendës/Ndihmës Sekretarin e SHBA-së, Hoyt Brian Yee, ku ka në diskutuar për zhvillimet politike në Kosovë dhe ...
Veseli bised telefonike me Hoyt Yee: Pajtohen se sht koha pr vendime t mdha
Zeri - 21-Apr-2017 17:46
Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar një bisedë telefonike me Zëvendës/Ndihmës Sekretarin e SHBA-së, Hoyt Brian Yee, ku ka në diskutuar për zhvillimet politike në Kosovë dhe ...
Galeri

Lajmet Kryesore