Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 13:46
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Masakra në Vlorë/ Rrëke gjaku në dysheme e xhama të thyer. Ç’ka mbetur në lokalin me muzikë live (Pamje të rënda)
Masakra në Vlorë/ Rrëke gjaku në dysheme e xhama të thyer. Ç’ka mbetur në lokalin me muzikë live (Pamje të rënda)
BalkanWeb - 21-Apr-2017 11:16
Qepena të ulur, perde të mbyllura që përpiqen të fshehin atë çfarë ka ndodhur. Lokali sot nuk ka muzikë, por vetëm disa burra e gra që po përpiqen të pastrojnë njollat e gjakut të hapërdara në pllakat e bardha që tashmë ...
PROFIL/ Kush është 33-vjeçari që u ekzekutua mbrëmë në Vlorë dhe krimi i 17 viteve më parë
BalkanWeb - 21-Apr-2017 09:50
VLORË- Vlora është tronditur mbrëmë nga një krim i katërfishtë, me një viktimë dhe 3 të plagosur në zonën e Ujit të Ftohtë në një lokal nate. Ergys Gjioveshaj mbeti i vrarë nga breshëritë e automatikut, ndërsa ndodhej ...
FOTO/ Zbulohet se kush ishte këngëtarja që këndonte në lokalin ku ndodhi masakra në Vlorë
BalkanWeb - 21-Apr-2017 08:49
VLORË- Në lokalin që mbrëmjen e djeshme u shndërrua në një vend krimi, pas të shtënave me armë zjarri në zonën e ‘Ujit të Ftohtë’, ku një person humbi jetën dhe u plagosën 3 të tjera, këndonte dhe një këngëtare. ...
Atentat në lokalin e natës, ekzekutohet një 33-vjeçar në Vlorë
VizionPlus - 21-Apr-2017 11:58
Ergys Gjioveshaj 33 vjeç mbeti i vrarë mbrëmjen e të enjtes në një lokal me muzikë live në zonën e “Ujit të Ftohtë” në Vlorë. Dy persona të armatosur por të pa maskuar, hynë në ambientet e brendshme rreth orës 23:20 dhe ...
Vlorë, përplasje me armë, një i vdekur dhe tre të plagosur
Shqiptarja - 21-Apr-2017 10:24
Vlorë - Atentat me armë zjarri, ka humbur jetën një person dhe janë plagosur tre të tjerë, një prej të plagosurve në gjëndje të rëndë. Rreth orës 23:20, në lagjen "Ujë i Ftohtë", në ambientet e një lokali dy persona ...
Vrasja në Vlorë, foto brenda lokalit ku u shkrehën breshëri plumbash
OraNews - 21-Apr-2017 10:54
Ora News ka siguruar foto nga lokali ku mbeti i vrarë një shtetas dhe u plagosën tre të tjerë Nga fotot e siguruara shihen qartë gjurmët e plumbave në mure dhe në xhamat e lokalit. Mendohet se viktima, Ergys Gjioveshaj, ...
Ngjarja në Vlorë, flet dëshmitari okular
Telegraf - 21-Apr-2017 09:50
Dy persona u futën në lokal dhe filluan që të gjuanin me armë zjarri...
DETAJET/ Kush është 33-vjeçari i ekzekutuar mbrëmjen e djeshme, që terrorizoi Vlorën?
GazetaTema - 21-Apr-2017 09:47
Një vrasje e ndodhur orët e vona, ka terrorizuar mbrëmjen e djeshme. Viktimë e kësaj ngjarje ka mbetur Ergys Gjioveshaj. Ai është një personazh i njohur për Policinë e Vlorës. Gjinoveshaj iu dorëzua asaj me pranga në ...
Zbulohen arsyet, përse u qëllua për vdekje 33-vjeçari mbrëmë në Vlorë
BalkanWeb - 21-Apr-2017 08:13
VLORË – Të tjera detaje janë zbardhur në lidhje me ngjarjen e rëndë mbrëmjen e djeshme në qytetin e Vlorës, në lagjen “Ujë i Ftohtë”, ku si pasojë e një përplasje me armë në lokalin “Fiks Fare” pranë ‘Lungomares’, ka ...
Del FOTO, ja kush është 33-vjeçari i ekzekutuar në Vlorë
Syri - 21-Apr-2017 13:11
Personi në foto është Ergys Gjioveshaj, 33-vjeçari që mbeti i vdekur dje në Vlorë. Ai u vra në një lokal nate në zonën e Ujit të Ftohtë. Dyshimet janë se krimi ka lidhje me një vrasje që Gjioveshaj ka bërë në vitin ...
Vrasja në Vlorë: Viktima i dënuar me 12 vjet burg për vrasje, endej i lirë
Mapo - 21-Apr-2017 10:45
Qyteti i Vlorës është tronditur mbrëmë nga vrasja e ndodhur në ambientet e një lokali në lagjen “Ujë i Ftohtë”, Pas një konflikti të çastit, një person ende i paidentifikuar ka qëlluar me armë zjarri dhe ka lënë të ...
PROFIL/ Kush është 33-vjeçari që u ekzekutua mbrëmë në Vlorë dhe krimi i 17 viteve më parë
Telegraf - 21-Apr-2017 09:57
Vlora është tronditur mbrëmë nga një krim i katërfishtë...
Përplasja me armë në Vlorë, policia jep detaje: Si nisi sherri që përfundoi me 1 të vdekur e 3 të plagosur
BalkanWeb - 21-Apr-2017 01:04
VLORË- Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë rreth orës 23:20, në lagjen “Ujë i Ftohtë”, ku si pasojë e një përplasje me armë në lokalin “Fiks Fare” pranë ‘Lungomares’, ka mbetur i vrarë 1 person e janë plagosur 3 të ...
Publikohen fotot/ Plumba dhe gjak në lokalin e masakrës në Vlorë
Lexo - 21-Apr-2017 12:20
Ngjarja e rëndë e ndodhur mbrëmë në një lokal në Vlorë, ku vdiq Ergys Gjioveshaj dhe la të plagosur 3 përsona të tjerë, ka pasur si shënjestër pikërisht viktimën. Sipas informacioneve nga policia mesohet se dy persona ...
Ekzekutohet në një lokal në Vlorë një ish i dënuar për vrasje
ABCNews - 21-Apr-2017 10:07
Ekzekutohet në një lokal në Vlorë një ish i dënuar për vrasje Tre të tjerë u plagosën 21 prill 2017 10:03 Vijojne hetimet per zbardhjjen e atentatit qe ndodhi mbreme ne Vlore.Nje i ri u ekzekutua me bresheri automatiku ...
‘Masakra’ në lokalin me muzikë live, kjo ishte këngëtarja që i kishte mbledhur
TetovaSot - 21-Apr-2017 10:29
Publikuar 21 Pri, 2017 Shpërndaj Vrasja në Vlorë dhe plagosja e tre personave të tjerë në lokalin e njohur për muzikë live mbrëmjen e djeshme ndodhi natën kur këngëtarja e ftuar ishte Blerina Balili dhe Kleando Harunaj. ...
Zbulohen arsyet, përse u ekzekutua 33-vjeçari brenda lokalit në Vlorë
Lexo - 21-Apr-2017 10:24
Të tjera detaje janë zbardhur në lidhje me ngjarjen e rëndë mbrëmjen e djeshme në qytetin e Vlorës, në lagjen “Ujë i Ftohtë”, ku si pasojë e një përplasje me armë në lokalin “Fiks Fare” pranë ‘Lungomares’, ka mbetur i ...
Ekzekutimi në Vlorë/ Zbulohet e shkuara kriminale e viktimës, vrasja në 2001 dhe arrestimi në Vjenë
Gazeta Dita - 21-Apr-2017 09:38
Dalin të tjera detaje nga ngjarja e rëndë që tronditi mbrëmë qytetin e Vlorës, kur persona ende të paidentifikuar ekzekutuan Ergys Gjioveshaj, 33-vjeçar, nga Vlora dhe plagosën tre të tjerë, mes tyre edhe një femër. ...
Si nisi historia e vrasjeve: Ja kush ishte viktima në Vlorë
Mapo - 21-Apr-2017 09:23
Ergys Gjioveshaj mbeti viktimë i një atentati me armë zjarri të ndodhur mbrëmjen e së enjtes në qytetin e Vlorës. Sipas dëshmive të para, rreth orës 23:20 kanë qenë dy persona të pamaskuar, të cilët janë futur në ...
Zbardhen emrat, kush është viktima dhe të plagosurit e konfliktit në lokalin në Vlorë
Aktuale.MK - 21-Apr-2017 11:53
Policia e Vlorës ka dhene edhe detajet e reja ne lidhje me ngjarjen e rende qe u shënua mbrëmë nje lokal ne qytetin bregdetar. Sipas bluve, rreth orës 23:20, në lagjen “Ujë i Ftohtë”, në ambientet e një lokali pas një ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore