Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 18:50
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Vuçiç për Ramën: Po të flisja unë për bashkim të serbëve, do më kishin varur në Bruksel
Syri - 21-Apr-2017 11:58
Presidenti i zgjedhur i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, ka deklaruar se bashkimi i Kosovës dhe Shqipërisë është thjesht një dëshirë e kryeministrit Rama. Ai bëri thirrje për shmangie të deklaratave të tilla të cilat sipas ...
Deklarata e Ramës? Vuçiç: Ta thoja unë do më varnin në Bruksel
OraNews - 21-Apr-2017 11:53
Presidenti i zgjedhur i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, ka deklaruar se bashkimi i Kosovës dhe Shqipërisë është thjesht një dëshirë e kryeministrit Rama. Ai bëri thirrje për shmangie të deklaratave të tilla të cilat sipas ...
Bashkimi i shqiptarve - Deklarata e Rams? Vuqi: Ta thoja un do m varnin n Bruksel
Zeri - 21-Apr-2017 11:49
Presidenti i zgjedhur i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, ka deklaruar se bashkimi i Kosovës dhe Shqipërisë është thjesht një dëshirë e kryeministrit Rama. Ai bëri thirrje për shmangie të deklaratave të tilla të cilat sipas ...
Gazetari serb “shuplakë Vuçiqit: Lider është Rama, jo ti!
Lajm Press - 21-Apr-2017 11:41
Mediat serbe kanë sulmuar gazetarin në Beograd, Slobodan Georgiev, duke e quajtur ‘më shqiptar se shqiptarët’, lidhur me një reagim të tijin në Tëitter, ku ai thotë se Edi Rama është lideri më i madh i Ballkanit. ...
Alarm i kotë i Daçiqit nga Shqipëria e madhe
Gazeta Monitor - 21-Apr-2017 11:37
Shkruan: Jakup Krasniqi Dje pothuajse në të gjitha mediet tona dhe nëpër portale u raportua për frikën e madhe që paskan shkaktuar te Vuçiqi e Daçiqi, shakatë e shakaxhinjve tanë në Shqipëri e Kosovë për Shqipërinë e ...
Çarten serbët: Shqiptarët po na e kërkojnë Nishin!
Lajm Press - 21-Apr-2017 11:22
E përditshmja beogradase “Kurir”, në numrin e saj të sotëm, nxjerr në ballinë titullin bombastik: “Shqiptarët duan ta rrëmbejnë Nishin”, duke e ilustruar me fotot e Edi Ramës, Hashim Thaçit dhe Jonuz Musliut. Deklaratat ...
'BE-ja duhet t reagoj ndaj deklarats shum t rrezikshme t Jonuz Musliut'
Zeri - 21-Apr-2017 11:19
Kryetari i Komisionit për të Drejtat e Njeriut dhe të Pakicave në Parlamentin e Serbisë Meho Omeroviq ka reaguar ndaj deklaratës së Jonuz Musliut. Ai u ka bërë thirrje bashkësisë ndërkombëtare, se BE-ja dhe të gjitha ...
Kërcënon ministri sërb: “Shqipëri Etnike” do të thotë luftë e re në Ballkan
Televizioni Koha - 21-Apr-2017 11:15
Ministri i Serbisë, Aleksandar Vulin, ka reaguar ashpër ndaj dekleratave të kryeministrit të Shqipërisë, Edi Ramës dhe presidentit të Kosovës, Hashim Thaçit të cilët kanë thënë se nëse BE-ja i mbyll dyert Ballkanit ...
Shqipëria e Madhe/ Shpërthen Daçiç: Shqiptarët t’i masin mirë fjalët, nuk u frikësohemi
Televizioni Koha - 21-Apr-2017 11:00
Shefi i diplomacisë serbe, Ivica Daçiç thotë se BE-ja, SHBA dhe Britania e Madhe do të jenë përgjegjëset kryesore për pasojat nëse nuk reagojnë ndaj deklaratave të politikanëve shqiptarë. Ai këtë e ka thënë pas ...
Paunoviq i reagon Musliut: Luftërat kanë përfunduar
Politiko - 21-Apr-2017 10:57
Kryetari i Këshillit Kombëtar Shqiptar me seli në Bujanoc, Jonuz Musliu, ka thënë se qëndron prapa pretendimeve të tij se bashkimi mes Shqipërisë dhe Kosovës, në qoftë se ndodh ndonjëherë, nuk do të kishte kuptim pa ...
Gazetari serb e quan Ramen ‘lideri më i madh i Ballkanit’, çmenden mediat serbe
Televizioni Koha - 21-Apr-2017 10:50
Mediat serbe kanë sulmuar gazetarin në Beograd, Slobodan Georgiev, duke e quajtur ‘më shqiptar se shqiptarët’, lidhur me një reagim të tijin në Twitter, ku ai thotë se Edi Rama është lideri më i madh i Ballkanit. ...
Gazetari serb e quan Ramen ‘lideri më i madh i Ballkanit’, çmenden mediat serbe
TetovaSot - 21-Apr-2017 10:48
Publikuar 21 Pri, 2017 Shpërndaj Mediat serbe kanë sulmuar gazetarin në Beograd, Slobodan Georgiev, duke e quajtur ‘më shqiptar se shqiptarët’, lidhur me një reagim të tijin në Twitter, ku ai thotë se Edi Rama është ...
Vulin: Shqipëria e madhe do të thotë luftë e re ballkanike
TetovaSot - 21-Apr-2017 10:23
Publikuar 21 Pri, 2017 Shpërndaj Ministri serb Aleksandar Vulin duke reaguar ndaj dekleratave të kryeministrit shqiptar Edi Rama dhe presidentit kosovar Hashim Thaçi të cilët kanë deklaruar se nëse zbehet perspektiva ...
VULIN: Shqipëria e madhe do të thotë luftë e re ballkanike
Aktuale.MK - 21-Apr-2017 10:17
Ministri serb Aleksandar Vulin duke reaguar ndaj dekleratave të kryeministrit shqiptar Edi Rama dhe presidentit kosovar Hashim Thaçi të cilët kanë deklaruar se nëse zbehet perspektiva evropiane për Ballkanin Perëndimor ...
Analisti gjerman: Thaçi dhe Rama duan t`i bëjnë presion Brukselit
Klan Kosova - 21-Apr-2017 09:58
Deklaratat e kryeministrit shqiptar, Edi Rama dhe presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi rreth bashkimit të Shqipërisë dhe Kosovës janë një instrument për presion mbi Bashkimin Evropian që të mos e lërë anash rajonin. ...
Paunoviq i reagon Musliut: Luftërat kanë përfunduar
Klan Kosova - 21-Apr-2017 09:51
Kryetari i Këshillit Kombëtar Shqiptar me seli në Bujanoc, Jonuz Musliu, ka thënë se qëndron prapa pretendimeve të tij se bashkimi mes Shqipërisë dhe Kosovës, në qoftë se ndodh ndonjëherë, nuk do të kishte kuptim pa ...
Gazetari serb: Rama lideri më i madh i Ballkanit (FOTO)
Ina-Online - 21-Apr-2017 09:48
Mediat serbe kanë sulmuar gazetarin në Beograd, Slobodan Georgiev, duke e quajtur ‘më shqiptar se shqiptarët’, lidhur me një reagim të tijin në Twitter, ku ai thotë se Edi Rama është lideri më i madh i Ballkanit. ...
Gazetari serb: Rama lideri më i madh i Ballkanit (FOTO)
InFokusi - 21-Apr-2017 09:43
Mediat serbe kanë sulmuar gazetarin në Beograd, Slobodan Georgiev, duke e quajtur ‘më shqiptar se shqiptarët’, lidhur me një reagim të tijin në Twitter, ku ai thotë se Edi Rama është lideri më i madh i Ballkanit. ...
Gazetari serb: Rama lideri m i madh i Ballkanit (FOTO)
Zeri - 21-Apr-2017 08:49
Mediat serbe kanë sulmuar gazetarin në Beograd, Slobodan Georgiev, duke e quajtur ‘më shqiptar se shqiptarët’, lidhur me një reagim të tijin në Twitter, ku ai thotë se Edi Rama është lideri më i madh i Ballkanit. ...
‘Shpërthen’ Daçiç: ‘Shqipëria e Madhe’ po na vjen deri në Nish, ku janë ndërkombëtarët?
Lexo - 21-Apr-2017 08:41
Shefi i diplomacisë serbe, Ivica Daçiq, thotë se BE-ja, SHBA dhe Britania e Madhe do të jenë përgjegjëset kryesore për pasojat nëse nuk reagojnë ndaj deklaratave të politikanëve shqiptarë. Ai këtë e ka thënë pas ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore