Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 11:26
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Celta pengesa drejt finales për United, Ajaksi përballet me Lionin
Celta pengesa drejt finales për United, Ajaksi përballet me Lionin
Top Channel - 21-Apr-2017 13:51
Ajaksi kundër Lionit dhe Celta Vigo kundër Manchester United. Këto janë dy sfidat gjysmëfinaliste të përcaktuara nga shorti për Ligën e Europës. Holandezët, që eleminuan Shalken në çerekfinale, do të luajnë ndeshjen e ...
Hidhet shorti / Mësohen dhe çiftet e gjysmëfinaleve të Europa League
BalkanWeb - 21-Apr-2017 13:34
Pas shortit të Champions League, është hedhur dhe ai i Europa League. Në gjysmëfinale do të ndeshen Ajax-Lyon dhe Celta Vigo-Manchester United. Celta Vido që për herë të parë është kualifikuar në gjysmëfinale, do ...
Celta pengesa drejt finales për United, Ajaksi përballet me Lionin
Mapo - 21-Apr-2017 13:54
Ajaksi kundër Lionit dhe Celta Vigo kundër Manchester United. Këto janë dy sfidat gjysmëfinaliste të përcaktuara nga shorti për Ligën e Europës. Holandezët, që eleminuan Shalken në çerekfinale, do të luajnë ndeshjen e ...
Emocione në Europa League, përcaktohen gjysmë-finalistët
Mapo - 21-Apr-2017 09:41
Janë përcaktuar mbrëmë edhe katër ekipet gjysmë-finaliste të Europa League. Ekipi i parë i kualifikuar ishte Celta Vigo, e cila pasi mposhti Genk javën e kaluar në Spanjë, dje u mjaftua me një barazim 1-1, për të ...
Europa League/ Përcaktohet skuadrat gjysmëfinaliste
GazetaTema - 21-Apr-2017 00:31
Janë përcaktuar sonte edhe katër ekipet gjysmë-finaliste të Europa League. Ekipi i parë i kualifikuar ishte Celta Vigo, e cila pasi mposhti Genk javën e kaluar në Spanjë, sot u mjaftua me një barazim 1-1, për të ...
Djajtë e kuq kualifikohen, por me kosto, Ibra dëmtohet rëndë
Shqiptarja - 21-Apr-2017 08:24
Manchester United ka arritur të kualifikohet mbrëmë për në gjysmëfinalet e Evropa League. Djajtë e kuq mposhtën skuadrën e Anderlechtit me rezultatin 2-1, pas minutave shtesë. Kualifikimi i anglezëve mbrëmë ka sjellë ...
Emocione në Europa League, përcaktohen gjysmë-finalistët
Top Channel - 20-Apr-2017 23:56
Janë përcaktuar sonte edhe katër ekipet gjysmë-finaliste të Europa League. Ekipi i parë i kualifikuar ishte Celta Vigo, e cila pasi mposhti Genk javën e kaluar në Spanjë, sot u mjaftua me një barazim 1-1, për të ...
Ndryshojnë koeficientët, kompanitë e basteve zgjedhin fituesin e Championsit
Syri - 21-Apr-2017 13:46
Pas shortit të Champions Leagues kompanitë e basteve kanë ndryshuar koeficientët për skuadrën që ngre trofeun. Disa ditë më parë Real Madrid kishte koeficientin 2.65, ndërsa tashmë i ka shkuar 2.75 të njëjtë me të ...
ZYRTARE/ Hidhet shorti. Këto janë përballjet në Europa League
Syri - 21-Apr-2017 13:33
Në këto momente sapo është hedhur shorti i Europa Leagues. Ajax do të takohet me Lyonin, kurse Manchester United me Celta Vigon. ...
Man. United, kualifikim me kosto. Ibra dëmtohet rëndë
Top Channel - 21-Apr-2017 01:58
Manchester United ka arritur të kualifikohet për në gjysmëfinalet e Europa League, pasi mposhti Anderlechtin me rezultatin 2-1, pas minutave shtesë. Por, ky kualifikim ka pasur një kosto të lartë për ekipin e Jose ...
Nedved befason me deklaratën e tij pas shortit të Championsit
Syri - 21-Apr-2017 12:59
Në Nyon të Zvicrës u hodh shorti për fazën gjysmëfinale të Champions Leagues. Fati i ka buzëqeshur Juventusit e cila peshkoi një kundërshtar më të lehtë në letër pikërisht, Monacon. Legjenda e Juventusit, Pavel Nedved ...
Real Madrid-Atletico, ja kush ka fituar më shumë duele
Syri - 21-Apr-2017 13:08
Në Nyon të Zvicrës u hodh shorti për fazën gjysmëfinale të Champions Leagues. Real Madridit sërish nuk i ka buzëqeshur fati pasi këtë herë do të luajë kundër Atletico Madridit për të siguruar një biletë për finalen e ...
Hidhet shorti/ Këto janë çiftet gjysmëfinaliste të Ligës së Evropës
Republika - 21-Apr-2017 13:31
Është hedhur shorti për gjysmëfinalet e Ligës së Evropës në Nyon të Zvicrës. Manchester United, Ajax, Lyon dhe Celta Vigo kanë qenë pjesë e shortit të tërhequr për çiftet gjysmëfinale të Ligës së Evropës. Ndeshja e ...
Mourinho tregon pse i duartrokiti tifozët e Anderlechtit
AlMaKos - 21-Apr-2017 12:04
Jose Mourinho, pas ndeshjes ka shkuar tek tifozët mysafirë të Anderlechtit dhe i ka duartrokitur ata. Manchester United ka fituar vetëm pas vazhdimeve ndeshjen kthyese të çerekfinales së Ligës së Evropës, fitore kjo që ...
Ja kur hidhet shorti në Europa League
Syri - 21-Apr-2017 09:31
Shorti i gjysmëfinales në Europa League do të hidhet ditën e sotme në ceremoninë e cila do të zhvillohet në orën 12:00 në Nyon të Zvicrës. Fillimisht do hidhet shori për Champions League, ndërsa rreth orën 12:30 fati do ...
Mësohen çiftet gjysmëfinaliste të Ligës së Evropës
AlMaKos - 21-Apr-2017 13:34
Është hedhur shorti për gjysmëfinalet e Ligës së Evropës në Nyon të Zvicrës. Manchester United, Ajax, Lyon dhe Celta Vigo kanë qenë pjesë e shortit të tërhequr për çiftet gjysmëfinale të Ligës së Evropës. Lexo po ashtu: ...
Nedved: Ndeshje e rrezikshme, Monaco ka shumë talentë të rinj
AlMaKos - 21-Apr-2017 13:02
Pavel Nedved ka folur pas hedhjes së shortit për gjysmëfinalet e Ligës së Kampionëve. Shorti i mbajtur në Nyon Të Zvicrës ka parë që Juventusi të ketë skuadrën befasuese franceze, Monacon, si kundërshtar të tyre. ...
Ajax-Lyon dhe Celta-M.United, në 1/2 e Europa League
SuperSport - 21-Apr-2017 13:43
Short drithërues në gjysmëfinalet e Europa League. Dy përballje emocionuse dhe mbi të gjitha spektakolare për të përcaktuar dy skuadrat që do të diksutojnë trofeun e Europa League për edicionin 2016-2017, në finalen e ...
Dëmtohet rëndë Marcos Rojo i Manchester
Lexo - 21-Apr-2017 10:24
Jose Mourinho është forcuar të bëjë një zëvendësim të detyrueshëm ndaj Anderlechtit, pasi është lënduar mbrojtësi Marcos Rojo. Goal raporton se argjentinasi lëndoi gjurin në një duel me Nicolae Stanciu, dhe më pas u ...
Caktohen çiftet e gjysmëfinales së Europa League, ja me kë takohet Manchester United
Gazeta Express - 21-Apr-2017 13:18
Janë caktuar çiftet e gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve. Ajax do të takohet me Lyonin, kurse Manchester United me Celta Vigon. Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti: Gazeta Express Sport europa league man utd
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore