Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 11:02
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
De Biasi: Do vendosja bast për Juventusin që fiton Championsin
De Biasi: Do vendosja bast për Juventusin që fiton Championsin
GazetaTema - 20-Apr-2017 16:11
Trajneri i Kombëtares shqiptare, Gianni de Biasi është shrephur se do të vinte bast për Juevntusin që e fiton këtë edicion trofeun e “Uefa Champions League”. Trajneri italian tha se Juventusi është një skuadër që ...
Capello: Ky ekip do ta fitojë Ligën e Kampionëve
Gazeta Express - 21-Apr-2017 11:52
Fabio Capello, ish trajneri i disa skuadrave të njohura, mendon se Juvetnusi mund ta fitojë Ligën e Kampionëve “Juventusi mund ta fitojë Championsin, kjo çerekfinale me Barcelonën mund të paraqesë një kthesë epokale. ...
?De Biasi: Do të veja bast për këtë skuadër që e fiton Championsin
Gazeta Express - 20-Apr-2017 15:11
Përzgjedhësi i Kombëtares shqiptare, Gianni de Biasi ka thënë se do të vinte bast për Juevntusin që e fiton këtë edicion Ligën e Kampionëve. Trajneri italian tha se Juventus është skuadër që mbrohet shumë mirë dhe ...
De Biasi parashikon se cili ekip do ta fitojë Ligën e Kampionëve
Aktuale.MK - 20-Apr-2017 18:50
Selektori i Shqipërisë, Gianni de Biasi beson se Juventus mund ta fitojë Ligën e Kampionëve pas triumfit ndaj Barcelonës në çerekfinale. Ai është i impresionuar nga kualitetet e “Bianconerëve” në fazën defanzive. “Nëse ...
?? Pesë lojtarët që kanë vrapuar më së shumti në Ligën e Kampionëve
InFokusi - 20-Apr-2017 16:33
Koke i Atletico Madridit është lojtari që ka vrapuar më së shumti këtë edicione në Ligën e Kampionëve. Mesfushori spanjoll në 10 ndeshje sa janë zhvilluar, ka vrapuar hiç më pak se sa 120 kilometra, me një mesatare nga ...
Basti i De Biazit: Champions-in e fiton Juventusi, bravo Alegri!
Telegraf - 20-Apr-2017 13:59
Trajneri i Kombëtares, Xhani De Biazi, ka dhënë një opinion...
Pesë lojtarët që kanë vrapuar më së shumti në Ligën e Kampionëve
Gazeta Express - 20-Apr-2017 15:41
Koke i Atletico Madridit është lojtari që ka vrapuar më së shumti këtë edicione në Ligën e Kampionëve Mesfushori spanjoll në 10 ndeshje sa janë zhvilluar, ka vrapuar hiç më pak se sa 120 kilometra, me një mesatare nga ...
De Biasi: Do të veja bast për këtë skuadër që e fiton Championsin
Kosova Sot - 20-Apr-2017 15:31
Përzgjedhësi i Kombëtares shqiptare, Gianni de Biasi ka thënë se do të vinte bast për Juevntusin që e fiton këtë edicion Ligën e Kampionëve. Trajneri italian tha se Juventus është skuadër që mbrohet shumë mirë dhe ...
De Biazi vë bast: Champions-in e fiton Juventusi, bravo Alegri!
Gazeta Dita - 20-Apr-2017 14:36
Trajneri i Kombëtares, Xhani De Biazi, ka dhënë mendimin e tij pas triumfit të Juventusit ndaj Barcelonës në Ligën e Kampioneve. Këto janë fjalët e teknikut italian në studion e Radiotelevizionit Zviceran Italian: ...
Befason De Biasi: Ja kush e fiton Champions Leaguen
Syri - 20-Apr-2017 13:46
Pas triumfit të Juventusit ndaj Barcelonës, Ganni de Biasi ka dhënë mendimin e tij se cila skuadër do të fitojë Champions Leaguen këtë edicion. I ftuar në studion e Radiotelevizionit Zviceran, trajneri i Kombëtares ...
De Biasi: Championsin e fiton Juventusi, bravo Allegri
Lajmi i Fundit - 20-Apr-2017 13:47
Trajneri i Kombëtares, Xhani De Biazi, ka dhënë mendimin e tij pas triumfit të Juventusit ndaj Barcelonës në Ligën e Kampioneve. Këto janë fjalët e teknikut italian në studion e Radiotelevizionit Zviceran Italian. ...
?10 golashënuesit më të mirë këtë edicion në Ligën e Kampionëve (Foto)
Gazeta Express - 20-Apr-2017 08:13
Leo Messi vazhdon të jetë golashënuesi më i mirë këtë edicion në Ligën e Kampionëve Pavarësisht se tashmë është eliminuar nga Liga e Kampionëve, Leo Messi vazhdon të jetë golashënuesi më i mirë me 11 gola. Në vendin e ...
Basti i De Biazit: Champions-in e fiton Juventusi, bravo Alegri!
Koha Jone - 20-Apr-2017 14:18
Trajneri i Kombëtares, Xhani De Biazi, ka dhënë një opinion të tijin sa i takon triumfit të Juventusit mbrëmjen e djeshme në përballje me Barcelonën në Ligën e Kampioneve. Gjatë një interviste për studion e ...
De Biazi: “Champions-in e fiton Juventusi, bravo Alegri”
Portali Online - 20-Apr-2017 13:40
Trajneri i Kombëtares, Xhani De Biazi, ka dhënë mendimin e tij pas triumfit të Juventusit ndaj Barcelonës në Ligën e Kampioneve. Këto janë fjalët e teknikut italian në studion e Radiotelevizionit Zviceran Italian, ...
Enrique: Juventus u kualifikua, por kjo skuadër e fiton Ligën e Kampionëve
Aktuale.MK - 19-Apr-2017 23:42
Luis Enrique e konsideron të merituar kualifikimin e Juventusit dhe e vlerëson shumë Massimiliano Allegrin. Trajneri katalunas ka uruar kampionin italian për kualifikimin në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve. “Ky ...
Luis Enrique: Juventusi mund të fitojë Champions-in
Lajm Press - 20-Apr-2017 10:34
Barcelona nuk arrin të thyejnë murin e ngritur nga Juventusi dhe lë Ligën e Kampionëve. Disa mundësi të krijuara nga blaugranat, të cilat, megjithatë, ishin më pak se zakonisht në sulm, edhe pse kanë pasur lojën dhe ...
Galeri

Lajmet Kryesore