Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 11:26
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
VIDEO/ Dëmtim horror i Ibrahimovic, “STOP” i gjatë jashtë fushave
VIDEO/ Dëmtim horror i Ibrahimovic, “STOP” i gjatë jashtë fushave
BalkanWeb - 21-Apr-2017 06:27
Zlatan Ibrahimoviç është dëmtuar në fund të sfidës që Manchester United luajti mbrëmjen e kalura me Anderleht, ndeshje e vlefshme për çerekfinalet e Europa Legaue që u fitua në kohë shtesë nga United 2-1 dhe u ...
Emocione në Europa League, përcaktohen gjysmë-finalistët
Mapo - 21-Apr-2017 09:41
Janë përcaktuar mbrëmë edhe katër ekipet gjysmë-finaliste të Europa League. Ekipi i parë i kualifikuar ishte Celta Vigo, e cila pasi mposhti Genk javën e kaluar në Spanjë, dje u mjaftua me një barazim 1-1, për të ...
Europa League/ Përcaktohet skuadrat gjysmëfinaliste
GazetaTema - 21-Apr-2017 00:31
Janë përcaktuar sonte edhe katër ekipet gjysmë-finaliste të Europa League. Ekipi i parë i kualifikuar ishte Celta Vigo, e cila pasi mposhti Genk javën e kaluar në Spanjë, sot u mjaftua me një barazim 1-1, për të ...
Man. United, kualifikim me kosto. Ibra dëmtohet rëndë
Top Channel - 21-Apr-2017 01:58
Manchester United ka arritur të kualifikohet për në gjysmëfinalet e Europa League, pasi mposhti Anderlechtin me rezultatin 2-1, pas minutave shtesë. Por, ky kualifikim ka pasur një kosto të lartë për ekipin e Jose ...
Djajtë e kuq kualifikohen, por me kosto, Ibra dëmtohet rëndë
Shqiptarja - 21-Apr-2017 08:24
Manchester United ka arritur të kualifikohet mbrëmë për në gjysmëfinalet e Evropa League. Djajtë e kuq mposhtën skuadrën e Anderlechtit me rezultatin 2-1, pas minutave shtesë. Kualifikimi i anglezëve mbrëmë ka sjellë ...
Emocione në Europa League, përcaktohen gjysmë-finalistët
Top Channel - 20-Apr-2017 23:56
Janë përcaktuar sonte edhe katër ekipet gjysmë-finaliste të Europa League. Ekipi i parë i kualifikuar ishte Celta Vigo, e cila pasi mposhti Genk javën e kaluar në Spanjë, sot u mjaftua me një barazim 1-1, për të ...
Nuk mund ta besoni se çfarë ka bërë Mourinho në ndeshjen ndaj Anderlechtit (Foto)
Gazeta Express - 21-Apr-2017 09:32
Jose Mourinho ka befasuar të gjithë shikuesit në ‘Old Traffrod’ gjatë ndeshjes me Anderlechtit ‘Special One’ në kohën shtesë të ndeshjes ka nxjerr një letër nga xhepi dhe e ka puthur atë, shkruan Express. Manchester ...
Mësohen çiftet gjysmëfinaliste edhe në Europa League
Indeks Online - 21-Apr-2017 13:24
Janë caktuar çiftet e gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve. Ajax do të takohet me Lyonin, kurse Manchester United me Celta Vigon.
Caktohen iftet e gjysmfinales s Europa League
Zeri - 21-Apr-2017 13:28
Janë caktuar çiftet e gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve. Ajax do të takohet me Lyonin, kurse Manchester United me Celta Vigon. ...
Dëmtohen rëndë Ibra dhe Rojo, Murinjo dhe Junajtid në ankth
Gazeta Shqip - 21-Apr-2017 10:45
Trajneri i Mançester Junajtid, Hoze Murinjo, tha se lajmi fillestar për lëndimet e Zlatan Ibrahimoviç dhe Marcos Rojo është mjaft negativ. Dy futbollistët në fjalë pësuan probleme në gjunjë, ndërsa Junajtid shënoi në ...
Caktohen çiftet e gjysmëfinales së Europa League, ja me kë takohet Manchester United
Gazeta Express - 21-Apr-2017 13:18
Janë caktuar çiftet e gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve. Ajax do të takohet me Lyonin, kurse Manchester United me Celta Vigon. Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti: Gazeta Express Sport europa league man utd
Pas kualifikimit, Manchester United merr lajmin e hidhur
Syri - 21-Apr-2017 10:19
Kualifikimi për në gjysmëfinale të Europa Leagues i ka kushtuar shumë Manchester United të cilës i janë dëmtuar dy lojtarë kryesorë. Behet fjalë për Marcos Rojo dhe Zlatan Ibrahimoviç të cilët janë dëmtuar dhe sipas ...
Mourinho tregon pse i duartrokiti tifozët e Anderlechtit
AlMaKos - 21-Apr-2017 12:04
Jose Mourinho, pas ndeshjes ka shkuar tek tifozët mysafirë të Anderlechtit dhe i ka duartrokitur ata. Manchester United ka fituar vetëm pas vazhdimeve ndeshjen kthyese të çerekfinales së Ligës së Evropës, fitore kjo që ...
Sfida të ‘çmendura’, Manchester Utd, Celta e Ajax, kualifikohen më tutje
Lexo - 21-Apr-2017 08:44
Manchester Utd, Celta, Ajax-i janë kualifikuar në gjysmëfinalen e Europa League. Manchester Utd me mund të madh siguroi kualifikimin për më tutje. Manchester Utd shënoi fitore pas 120 minutave me rezultat 2:1 ndaj ...
Man. Junajtid, Lion e Ajaks kualifikim me vuajtje
Gazeta Shqip - 21-Apr-2017 02:38
Man.UTD, Ajax, Celta Vigo dhe Lyon janë 4 skuadrat gjysmëfinaliste të Europa League pas 4 sfidave cerekfinale shumë të luftuara, aq sa 3 prej tyre u zgjidhën vetëm në kohën shtesë. Një gol i Rashford në pjesën e dytë të ...
Pas kualifikimit, Manchester United merr lajmin e hidhur
Albportali - 21-Apr-2017 12:57
Kualifikimi për në gjysmëfinale të Europa Leagues i ka kushtuar shumë Manchester United të cilës i janë dëmtuar dy lojtarë kryesorë. Behet fjalë për Marcos Rojo dhe Zlatan Ibrahimoviç të cilët janë dëmtuar dhe sipas ...
Dëmtohet rëndë Marcos Rojo i Manchester
Lexo - 21-Apr-2017 10:24
Jose Mourinho është forcuar të bëjë një zëvendësim të detyrueshëm ndaj Anderlechtit, pasi është lënduar mbrojtësi Marcos Rojo. Goal raporton se argjentinasi lëndoi gjurin në një duel me Nicolae Stanciu, dhe më pas u ...
Dëmtimet e Ibrahimovic dhe Rojo trondisin Mourinhon
Koha.mk - 21-Apr-2017 10:08
Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho, tha se lajmi fillestar për lëndimet e Zlatan Ibrahimoviç dhe Marcos Rojo është mjaft negativ. Dy futbollistët në fjalë pësuan probleme në gjunjë, ndërsa Manchester United ...
“Europa League”, edhe 30 minuta për gjysmëfinalistët. Kualifikohet Celta
Top Channel - 20-Apr-2017 22:59
Duhej të ishin mësuar edhe gjysmëfinalistët e Europa League, këtë të enjte, por deri më tani vetëm Celta Vigo ka siguruar një biletë për më tej, ndërkohë që tri ndeshjet e tjera, Besiktas-Lyon, Manchester ...
Ajaxi, Manchester Unitedi, Celta Vigo dhe Lyoni kualifikohen në gjysmëfinale të Europa League
Koha Jone - 21-Apr-2017 00:18
Ajaxi, Manchester Unitedi, Celta Vigo dhe Lyoni janë kualifikuar në gjysmëfinale të Europa League “Djajtë e Kuq” siguruan biletën për në gjysmëfinale të Europa League vetëm pas vazhdimeve, pasi koha e rregullt përfundoi ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore