Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 15:49
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Kriza politike, Donald Lu takohet me Majlinda Bregun
Kriza politike, Donald Lu takohet me Majlinda Bregun
GazetaTema - 21-Apr-2017 11:52
Ambasadori i SHBA në Tiranë, Donald Lu ka takuar paraditen e kësaj të premte deputeten e Partisë Demokratike, Majlinda Bregu. Në fokus të këtij takimi ka qenë situata politike në vend. Deputetja demokrate u shpreh se ...
Bregu takon ambasadorin Lu
VizionPlus - 21-Apr-2017 13:03
Pak metra larg çadrës së opozitës, ambasadori amerikan Donald Lu zhvilloi një takim të veçantë me kryetaren e Komisionit të Integrimit Majlinda Bregu, në qendër të së cilit ishte situata e acaruar politike. Pas takimit, ...
Kriza politike/ Deputetja e PD-së takohet me ambasadorin e SHBA-ve: Për çfarë biseduam
Telegraf - 21-Apr-2017 11:55
Prej gati dy muajsh vendi është përfshirë në një krizë politike...
Majlinda Bregu: Vizita e McAllister mund të çojë drejt kompromisit. Kot bëjmë sikur kemi luksin t’i zgjidhim vetë problemet tona. Fakti është se…!
GazetaTema - 20-Apr-2017 18:35
Kryetarja e Komisionit te Integrimit Majlinda Bregu, shpreson qe negociatori David McAllister, Kryetari i Komisionit te Jashtëm te Parlamentit Europian, te ndihmoje arritjen e një kompromisi mes mazhorances dhe ...
Kriza politike/ Deputetja e PD-së takohet me ambasadorin e SHBA-ve: Për çfarë biseduam
BalkanWeb - 21-Apr-2017 11:30
TIRANE- Ditën e sotme ambasadori amerikan në Tiranë, Donald Lu ka zhvilluar një takim me deputeten e Partisë Demokratike, Majlinda Bregu. Ky takim vjen fill para vizitës së negociatorit David Mcallister në vendin tonë ...
Bregu takon Donald Lu, të hënën në Tiranë negociatori i PPE
OraNews - 21-Apr-2017 11:53
Kryetarja e Këshillit të Integrimit zonja Majlinda Bregu zhvilloi një takim me ambasadorin e SHBA-së Donald Lu. Zonja Bregu e quajti takim normal pune, ndërsa ky takim vjen pak ditë para se Shqipërinë pritet ta vizitojë ...
Donald Lu hidhet sërish në aksion, takon deputeten e PD-së
Mapo - 21-Apr-2017 12:16
Ambasadori amerikan në vendin tonë, Donald Lu ka zhvilluar një takim me deputeten demokrate Majlinda Bregu, njëherësh Kryetare e Këshillit të Integrimit. Pas takimit, Bregu ka pranuar se faktori ndërkombëtar është i ...
Donald Lu interesohet për krizën politike tek Majlinda Bregu
Zhurnal - 21-Apr-2017 12:36
Ambasadori amerikan dhe deputetja demokrate, Majlinda Bregu janë takuar bashkë për më shumë se 60 minuta në Hotel Rogner në Tiranë. Pas takimit, Bregu tha se foli për situatën politike në vend, pa specifikuar cilat ...
Kriza politike, Bregu takon ambasadorin Donald Lu
Gazeta Shqip - 21-Apr-2017 12:50
Deputetja e Partisë Demokratike, Majilnda Bregu është takuar me ambasadorin amerikan në Tiranë Donald Lu. Temë e bisedës, sipas Bregut ka qenë situata e tensionuar politike që ka përfshirë vendin prej më shumë se dy ...
Ngërçi politik, Donald Lu takon deputeten e PD Majlinda Bregu
Shqiptarja - 21-Apr-2017 11:31
Ambasadori i SHBA në Tiranë, Donald Lu ka takuar paraditen e kësaj të premte deputeten e Partisë Demokratike, Majlinda Bregu. Në fokus të këtij takimi në Hotel "Rogner" ka qenë situata politike në vend. Deputetja ...
Kriza politike, Bregu takon ambasadorin Donald Lu
24 Ore - 21-Apr-2017 12:41
Deputetja e Partisë Demokratike, Majilnda Bregu është takuar me ambasadorin amerikan në Tiranë Donald Lu. Temë e bisedës, sipas Bregut ka qenë situata e tensionuar politike që ka përfshirë vendin prej më shumë se dy ...
Deputetja e PD-së takon ambasadorin e SHBA: Për çfarë biseduam
Lajmi i Fundit - 21-Apr-2017 12:01
Ambasadori amerikan në Tiranë Donald Lu zhvilloi një takim me deputeten e Partisë Demokratike, Majlinda Bregu. Takimi u mbajt para vizitës së negociatorit David Mcallister në vendin tonë që pritet të zhvillohet më 24 ...
Kriza politike, deputetja e PD-së Majlinda Bregu takohet me ambasadorin Lu: Për çfarë biseduam
Koha Jone - 21-Apr-2017 11:53
Ditën e sotme ambasadori amerikan në Tiranë, Donald Lu ka zhvilluar një takim me deputeten e Partisë Demokratike, Majlinda Bregu. Ky takim vjen fill para vizitës së negociatorit David Mcallister në vendin tonë që pritet ...
Donald Lu interesohet për krizën politike tek Majlinda Bregu
Standard - 21-Apr-2017 11:55
Ambasadori amerikan dhe deputetja demokrate, Majlinda Bregu janë takuar bashkë për më shumë se 60 minuta në Hotel Rogner në Tiranë. Pas takimit, Bregu tha se foli për situatën politike në vend, pa specifikuar cilat ...
Lajmi i mirë nga deputetja e PD-së, kush do ta çojë opozitën drejt kompromisit
Mapo - 20-Apr-2017 21:27
Kryetarja e Komisionit te Integrimit Majlinda Bregu, shpreson qe negociatori David McAllister, Kryetari i Komisionit të Jashtëm të Parlamentit Europian, të ndihmojë arritjen e një kompromisi mes mazhorancës dhe ...
Ambasadori Lu flet me Majlinda Bregun si të zgjidhet kriza
Koha Jone - 21-Apr-2017 12:42
Ambasadori amerikan dhe deputetja demokrate, Majlinda Bregu janë takuar bashkë për më shumë se 60 minuta në Hotel Rogner në Tiranë. Pas takimit, Bregu tha se foli për situatën politike në vend, pa specifikuar cilat ...
Bregu: Vizita e McAllister tij rrit shanset për kompromis
VizionPlus - 20-Apr-2017 15:50
Kryetarja e Komisionit te Integrimit Majlinda Bregu, shpreson qe negociatori David McAllister, Kryetari i Komisionit te Jashtëm te Parlamentit Europian, te ndihmoje arritjen e nje kompromisi mes mazhorances dhe ...
Donald Lu interesohet për krizën politike tek Majlinda Bregu
Lapsi - 21-Apr-2017 11:38
Ambasadori amerikan dhe deputetja demokrate, Majlinda Bregu janë takuar bashkë për më shumë se 60 minuta në Hotel Rogner në Tiranë. Pas takimit, Bregu tha se foli për situatën politike në vend, pa specifikuar cilat ...
Deputetja e PD-s/ Ja kush do ta oj opozitn drejt kompromisit
Bota Sot - 20-Apr-2017 22:04
Kryetarja e Komisionit të Integrimit Majlinda Bregu, shpreson që negociatori David McAllister, Kryetari i Komisionit të Jashtëm të Parlamentit Europian, të ndihmojë arritjen e një kompromisi mes mazhorancës dhe ...
Ndërkombëtarëve u soset durimi, Kukan, Fleckenstein dhe zyrtari i Merkel të martën në Tiranë, sjellin dokumentin për zgjidhjen e krizës…!
GazetaTema - 20-Apr-2017 10:15
Ndërkombëtarët duket se e kanë humbur durimin me politikën shqiptare, e cila luan si macja me miun. Prej dy muajsh, PD është futur në çadër duke bojkotuar zgjedhjet dhe vetingun, ndërsa mazhoranca ende nuk lëshon pe. ...
123
Galeri

Lajmet Kryesore