Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 06:25
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Deklarata e fortë e Blushit: Dorëzoj mandatin e deputetit nëse është i pamerituar
Deklarata e fortë e Blushit: Dorëzoj mandatin e deputetit nëse është i pamerituar
BalkanWeb - 20-Apr-2017 22:52
TIRANE – I ftuar në emisionin ‘Opinion’ kreu i LIBRA-s, Ben Blushi ka deklaruar se në rast se fiton deputet në kurriz të dikujt tjetri, do e lërë atë mandat pasi është i pamerituar. Blushi theksoi se nuk pranon asnjë ...
Blushi ironizon Ramën: Sa qesharak, kryeministrat e botës bien nga “shiu”, ky bie nga “çadra”
BalkanWeb - 21-Apr-2017 11:47
TIRANE- Deputeti Ben Blushi, njëherësh kreu i LIBRA-s nuk i kursen ironitë ndaj kryeministrit Edi Rama sa herë i jepet mundësia. Me anë të një statusi të shkurtër në ‘Facebook’, Blushi pohon se Rama është qesharak. “SI ...
Blushi: Nëse unë marr më shumë deputetë nga ç’meritoj i lë
GazetaTema - 20-Apr-2017 22:33
Ben Blushi ka bërë një deklaratë të fortë në “Opinion”, duke thënë se nëse partia e tij merr më shumë deputetë në kurriz të dikujt do nuk do t’i pranojë. “Nëse unë marr më shumë deputetë nga ç’meritoj i lë. Nuk marr as ...
Blushi ironizon Ramën: Sa qesharak, kryeministrat e botës bien nga “shiu”, ky bie nga “çadra”
Telegraf - 21-Apr-2017 11:52
Deputeti Ben Blushi, njëherë kreu i LIBRA-s nuk i kursen ironitë...
Blushi "thumbon" Ramn: Kryeministrat e bots bien nga “shiu”, ky bie nga “adra”
Bota Sot - 21-Apr-2017 12:26
Ish- shoku i tij në Partinë Socialiste Ben Blushi tashmë një ndër rivalët më të ashpër të Edi Ramës vijon ta “thumbojë”. Blushi përmes një statusi në rrjetet sociale shkruan se Rama është kryeministri i vetëm në botë që ...
Ben Blushi: Ja pse Meta do me çdo kusht që PD të hyjë në zgjedhje
GazetaTema - 20-Apr-2017 18:28
Ben Blushi shpjegoi sot arsyen pse LSI i druhet një procesi zgjedhor në të cilin nuk merr pjesë PD. Sipas kreut të LIBRA-s, nëse zgjedhjet zhvillohen pa opozitën, LSI do të kthehet në opozitë. Ajo ose do të detyrohet të ...
Blushi ironizon Ramën: Sa qesharak, kryeministrat e botës bien nga “shiu”, ky bie nga “çadra”
Koha Jone - 21-Apr-2017 11:53
Deputeti Ben Blushi, njëherë kreu i LIBRA-s nuk i kursen ironitë ndaj kryeministrit Edi Rama sa herë i jepet mundësia. Me anë të një statusi të shkurtër në ‘Facebook’, Blushi pohon se Rama është qesharak. “SI PO IKËN ...
Blushi: Nëse unë marr më shumë deputetë nga ç’meritoj i lë
Lapsi - 20-Apr-2017 21:55
Ben Blushi ka bërë një deklaratë të fortë në “Opinion”, duke thënë se nëse partia e tij merr më shumë deputetë në kurriz të dikujt do nuk do t’i pranojë. “Nëse unë marr më shumë deputetë nga ç’meritoj i lë. Nuk marr as ...
Blushi thumbon sërish Ramën: Kryeministër qesharak!
Indeks Online - 21-Apr-2017 12:33
Deputeti Ben Blushi me anë të një postimi në Facebook ka ironizuar keq kryeministrin e vendit Edi Rama. Sipas Blushit Rama është qesharak, duke shtuar se të gjithë kryeministrat e botës bien nga shiu, Rama bie nga ...
Blushi ironizon Ramën: Qesharak, kryeministrat e botës bien nga “shiu”, ky nga “çadra”
Lajmi i Fundit - 21-Apr-2017 12:06
Deputeti Ben Blushi, kryetar i LIBRA-s nuk i kursen ironitë ndaj kryeministrit Edi Rama sa herë i jepet mundësia. Në një status të shkurtër në ‘Facebook’, Blushi pohon se Rama është qesharak. “SI PO IKËN EDI RAMA Sa ...
Blushi: Nese PD nuk futet në zgjedhje, LSI kalon në opozitë
Mapo - 20-Apr-2017 17:41
Kreu i LIBRA-s, Ben Blushi ka shpjeguar sot arsyet që e pengojnë LSI-në, sipas tij, që të hyjë në koalicion me PS për zgjedhjet parlamentare të 18 qershorit. Në rubrikën “Opinion” në “News24”, deputeti Blushi tha se LSI ...
Blushi: Pse zgjedhjet duhet të zhvillohen me çdo kusht dhe vendimi që ka marrë LIBRA
BalkanWeb - 20-Apr-2017 17:53

Blushi zbulon pse Meta nuk hyn në koalicion me Ramën: Nëse PD s’merr pjesë në zgjedhje, LSI…
BalkanWeb - 20-Apr-2017 17:16
TIRANE – Kreu i LIBRA-s, Ben Blushi ka shpjeguar sot arsyet që e pengojnë LSI-në, sipas tij, që të hyjë në koalicion me PS për zgjedhjet parlamentare të 18 qershorit. Në rubrikën “Opinion” në “News24”, deputeti Blushi ...
Ja deklarata e fortë e Ben Blushit
Koha Jone - 20-Apr-2017 22:23
Kreu i LIBRA-s Ben Blushi i është përgjigjur pyetjes nëse ai do të hyjë në zgjedhje në rast të një skenari ku ato zhvillohen pa opozitën. Në studion e “Opinion”, Blushi është shprehur se në një situatë të tillë, nëse ...
Blushi e quan Ramën qesharak: I vetmi kryeministër që bie nga çadra
Dritare.net - 21-Apr-2017 12:32
Kreu i LIBRA, Ben Blushi parashikon rënien e kryeministrit Rama. Blushi me ton ironik, shkruan në Facebook se të gjithë kryeministrat bien nga shiu, ndërsa Rama do të jetë kryeministri i vetëm që bie nga çadra. “Si po ...
Ben Blushi: Protesta e opozitës futi mazhorancën në krizë (VIDEO)
TetovaSot - 20-Apr-2017 22:16
Publikuar 20 Pri, 2017 Shpërndaj Kryetari i LIBRA-s, Ben Blushi ka deklaruar se suksesi më i madh i çadrës së opozitës është se ka futur koalicionin mes PS dhe LSI në krizë. Duke folur nga studio e “Opinion”, Blushi ...
Deklarata e fortë e Ben Blushit: Do ta lë mandatin në rast se…
Lajmi i Fundit - 20-Apr-2017 22:59
Kreu i LIBRA-s Ben Blushi ka deklaruar sonte në emisionin “Opinion” se është kundër arrogancës të pushtetit. Blushi ka thënë se do ta linte mandatin e deputetit në rast se fiton qoftë edhe një vend në Kuvend, i cili të ...
“Meta po luan për të shpëtuar LSI nga dalja e pakthyeshme në opozitë”
Dritare.net - 20-Apr-2017 21:29
Deputeti Ben Blushi ka thene se nëse PD nuk merr pjesë në zgjedhjet e 18 qershorit, atëherë LSI detyrohet të jetë opozita dhe sipas tij Meta kesaj i frikesohet ndaj edhe nuk po e nenshkruan koalicionin me PS. Në studion ...
Blushi ironizon Ramën: Sa qesharak, kryeministrat e botës bien nga “shiu”, ky bie nga “çadra”
Standard - 21-Apr-2017 11:50
Deputeti Ben Blushi, njëherë kreu i LIBRA-s nuk i kursen ironitë ndaj kryeministrit Edi Rama sa herë i jepet mundësia. Me anë të një statusi të shkurtër në ‘Facebook’, Blushi pohon se Rama është qesharak. “SI PO IKËN ...
“Meta po luan për të shpëtuar LSI nga dalja e pakthyeshme në opozitë”
Lajmi i Fundit - 20-Apr-2017 22:30
Deputeti Ben Blushi ka thene se nëse PD nuk merr pjesë në zgjedhjet e 18 qershorit, atëherë LSI detyrohet të jetë opozita dhe sipas tij Meta kesaj i frikesohet ndaj edhe nuk po e nenshkruan koalicionin me PS. Në studion ...
12
Galeri

Lajmet Kryesore