Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 18:50
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Blushi thumbon sërish Ramën: Kryeministër qesharak! Indeks Online - 21-Apr-2017 12:33
Blushi e quan Ramën qesharak: I vetmi kryeministër që bie nga çadra
Dritare.net - 21-Apr-2017 12:32
Kreu i LIBRA, Ben Blushi parashikon rënien e kryeministrit Rama. Blushi me ton ironik, shkruan në Facebook se të gjithë kryeministrat bien nga shiu, ndërsa Rama do të jetë kryeministri i vetëm që bie nga çadra. “Si po ...
Blushi "thumbon" Ramn: Kryeministrat e bots bien nga “shiu”, ky bie nga “adra”
Bota Sot - 21-Apr-2017 12:26
Ish- shoku i tij në Partinë Socialiste Ben Blushi tashmë një ndër rivalët më të ashpër të Edi Ramës vijon ta “thumbojë”. Blushi përmes një statusi në rrjetet sociale shkruan se Rama është kryeministri i vetëm në botë që ...
Blushi ironizon Ramën: Qesharak, kryeministrat e botës bien nga “shiu”, ky nga “çadra”
Lajmi i Fundit - 21-Apr-2017 12:06
Deputeti Ben Blushi, kryetar i LIBRA-s nuk i kursen ironitë ndaj kryeministrit Edi Rama sa herë i jepet mundësia. Në një status të shkurtër në ‘Facebook’, Blushi pohon se Rama është qesharak. “SI PO IKËN EDI RAMA Sa ...
Blushi ironizon Ramën: Sa qesharak, kryeministrat e botës bien nga “shiu”, ky bie nga “çadra”
Koha Jone - 21-Apr-2017 11:53
Deputeti Ben Blushi, njëherë kreu i LIBRA-s nuk i kursen ironitë ndaj kryeministrit Edi Rama sa herë i jepet mundësia. Me anë të një statusi të shkurtër në ‘Facebook’, Blushi pohon se Rama është qesharak. “SI PO IKËN ...
Blushi ironizon Ramën: Sa qesharak, kryeministrat e botës bien nga “shiu”, ky bie nga “çadra”
Telegraf - 21-Apr-2017 11:52
Deputeti Ben Blushi, njëherë kreu i LIBRA-s nuk i kursen ironitë...
Blushi ironizon Ramën: Sa qesharak, kryeministrat e botës bien nga “shiu”, ky bie nga “çadra”
Standard - 21-Apr-2017 11:50
Deputeti Ben Blushi, njëherë kreu i LIBRA-s nuk i kursen ironitë ndaj kryeministrit Edi Rama sa herë i jepet mundësia. Me anë të një statusi të shkurtër në ‘Facebook’, Blushi pohon se Rama është qesharak. “SI PO IKËN ...
Blushi ironizon Ramën: Sa qesharak, kryeministrat e botës bien nga “shiu”, ky bie nga “çadra”
BalkanWeb - 21-Apr-2017 11:47
TIRANE- Deputeti Ben Blushi, njëherësh kreu i LIBRA-s nuk i kursen ironitë ndaj kryeministrit Edi Rama sa herë i jepet mundësia. Me anë të një statusi të shkurtër në ‘Facebook’, Blushi pohon se Rama është qesharak. “SI ...
Deklarata e fortë e Ben Blushit: Do ta lë mandatin në rast se…
Lajmi i Fundit - 20-Apr-2017 22:59
Kreu i LIBRA-s Ben Blushi ka deklaruar sonte në emisionin “Opinion” se është kundër arrogancës të pushtetit. Blushi ka thënë se do ta linte mandatin e deputetit në rast se fiton qoftë edhe një vend në Kuvend, i cili të ...
Deklarata e fortë e Blushit: Dorëzoj mandatin e deputetit nëse është i pamerituar
BalkanWeb - 20-Apr-2017 22:52
TIRANE – I ftuar në emisionin ‘Opinion’ kreu i LIBRA-s, Ben Blushi ka deklaruar se në rast se fiton deputet në kurriz të dikujt tjetri, do e lërë atë mandat pasi është i pamerituar. Blushi theksoi se nuk pranon asnjë ...
Blushi: Nëse unë marr më shumë deputetë nga ç’meritoj i lë
GazetaTema - 20-Apr-2017 22:33
Ben Blushi ka bërë një deklaratë të fortë në “Opinion”, duke thënë se nëse partia e tij merr më shumë deputetë në kurriz të dikujt do nuk do t’i pranojë. “Nëse unë marr më shumë deputetë nga ç’meritoj i lë. Nuk marr as ...
“Meta po luan për të shpëtuar LSI nga dalja e pakthyeshme në opozitë”
Lajmi i Fundit - 20-Apr-2017 22:30
Deputeti Ben Blushi ka thene se nëse PD nuk merr pjesë në zgjedhjet e 18 qershorit, atëherë LSI detyrohet të jetë opozita dhe sipas tij Meta kesaj i frikesohet ndaj edhe nuk po e nenshkruan koalicionin me PS. Në studion ...
Ja deklarata e fortë e Ben Blushit
Koha Jone - 20-Apr-2017 22:23
Kreu i LIBRA-s Ben Blushi i është përgjigjur pyetjes nëse ai do të hyjë në zgjedhje në rast të një skenari ku ato zhvillohen pa opozitën. Në studion e “Opinion”, Blushi është shprehur se në një situatë të tillë, nëse ...
Ben Blushi: Protesta e opozitës futi mazhorancën në krizë (VIDEO)
TetovaSot - 20-Apr-2017 22:16
Publikuar 20 Pri, 2017 Shpërndaj Kryetari i LIBRA-s, Ben Blushi ka deklaruar se suksesi më i madh i çadrës së opozitës është se ka futur koalicionin mes PS dhe LSI në krizë. Duke folur nga studio e “Opinion”, Blushi ...
Blushi: Çadra e PD arriti një sukses, futi në krizë PS-LSI
Lajmi i Fundit - 20-Apr-2017 22:07
Kreu i LIBRA-s, Ben Blushi ka deklaruar nga studio e emisionit “Opinion”, se çadra e Partisë Demokratike ka arritur një sukses të madh dhe ai është futja në krizë e koalicionit mes PS dhe LSI. Gjithashtu Blushi u shpreh ...
Blushi: Nëse unë marr më shumë deputetë nga ç’meritoj i lë
Lapsi - 20-Apr-2017 21:55
Ben Blushi ka bërë një deklaratë të fortë në “Opinion”, duke thënë se nëse partia e tij merr më shumë deputetë në kurriz të dikujt do nuk do t’i pranojë. “Nëse unë marr më shumë deputetë nga ç’meritoj i lë. Nuk marr as ...
“Meta po luan për të shpëtuar LSI nga dalja e pakthyeshme në opozitë”
Dritare.net - 20-Apr-2017 21:29
Deputeti Ben Blushi ka thene se nëse PD nuk merr pjesë në zgjedhjet e 18 qershorit, atëherë LSI detyrohet të jetë opozita dhe sipas tij Meta kesaj i frikesohet ndaj edhe nuk po e nenshkruan koalicionin me PS. Në studion ...
Ben Blushi: Protesta e opozitës futi mazhorancën në krizë
Koha Jone - 20-Apr-2017 21:27
Kryetari i LIBRA-s, Ben Blushi ka deklaruar se suksesi më i madh i çadrës së opozitës është se ka futur koalicionin mes PS dhe LSI në krizë. Duke folur nga studio e “Opinion”, Blushi theksoi se opozitës i duhet njohur ...
Ben Blushi: Protesta e opozitës futi mazhorancën në krizë
Syri - 20-Apr-2017 21:23
Kryetari i LIBRA-s, Ben Blushi ka deklaruar se suksesi më i madh i çadrës së opozitës është se ka futur koalicionin mes PS dhe LSI në krizë. Duke folur nga studio e “Opinion”, Blushi theksoi se opozitës i duhet njohur ...
Blushi: Pa PD në zgjedhje, Meta kalon në opozitë, fiton Rama
Gazeta Dita - 20-Apr-2017 19:06
Deputeti i LIBRA, Ben Blushi, ka analizuar situatën politike në vend si dhe ka shpjeguar se çfarë do të ndodhë nëse PD-ja nuk merr pjesë në zgjedhje. Sipas Blushit, nëse Basha nuk futet në zgjedhje ai që do të humbasë ...
Ben Blushi: Ja pse Meta do me çdo kusht që PD të hyjë në zgjedhje
GazetaTema - 20-Apr-2017 18:28
Ben Blushi shpjegoi sot arsyen pse LSI i druhet një procesi zgjedhor në të cilin nuk merr pjesë PD. Sipas kreut të LIBRA-s, nëse zgjedhjet zhvillohen pa opozitën, LSI do të kthehet në opozitë. Ajo ose do të detyrohet të ...
12
Galeri

Lajmet Kryesore