Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 22:32
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
PD në sulm, bllokim total i rrugëve
Koha Jone - 21-Apr-2017 11:53
Pas djegies së afateve në KQZ për pjesëmarrjen në zgjedhje, opozita ka vendosur të kalojë në aksione dhe protesta më radikale. Dje drejtuesit PD-së vendosën që protesta nuk do të zhvillohet vetëm te çadra në bulevardin ...
PD përshkallëzon protestën: Të bllokojmë rrugët!
Zhurnal - 21-Apr-2017 09:57
Të hënën, një ditë përpara ardhjes në Tiranë të negociatorit gjerman, David McAllister, opozita do të përshkallëzojë protestën për zgjedhjet. Të hënën, për të paktën një orë, çadra në bulevard nuk do të jetë fokusi ...
Opozita shqiptare paralajmëroi intensifikimin e protestave
Republika - 21-Apr-2017 09:47
Opozita e bashkuar shqiptare, në krye me Partinë Demokratike ka vendosur intensifikimin e protestës qytetare në tërë Shqipërinë, duke u nisur nga dita e hënë, kur kanë paralajmëruar bllokimin e trafikut. Kryetari i ...
PD prshkallzon protestn: T bllokojm rrugt!
Bota Sot - 21-Apr-2017 09:32
Të hënën, një ditë përpara ardhjes në Tiranë të negociatorit gjerman, David McAllister, opozita do të përshkallëzojë protestën për zgjedhjet. Të hënën, për të paktën një orë, çadra në bulevard nuk do të jetë fokusi ...
Basha : Të hënën do të bllokojmë trafikun kombëtar!
Ina-Online - 21-Apr-2017 08:58
Opozita shqiptare po përgatitet të intensifikojë protestën qytetare në të gjithë Shqipërinë, për të detyruar kryeministrin Rama të japi dorëheqje dhe në vend të krijohet një qeveri teknike që do të çojë vendin në ...
PD përshkallëzon protestën: Të bllokojmë rrugët!
Indeks Online - 21-Apr-2017 08:17
Të hënën, një ditë përpara ardhjes në Tiranë të negociatorit gjerman, David McAllister, opozita do të përshkallëzojë protestën për zgjedhjet. Të hënën, për të paktën një orë, çadra në bulevard nuk do të jetë fokusi ...
PD përshkallëzon protestën: Të bllokojmë rrugët!
24 Ore - 21-Apr-2017 08:12
Të hënën, një ditë përpara ardhjes në Tiranë të negociatorit gjerman, David McAllister, opozita do të përshkallëzojë protestën për zgjedhjet. Të hënën, për të paktën një orë, çadra në bulevard nuk do të jetë fokusi ...
PD përshkallëzon protestën: Të bllokojmë rrugët!
Flaka - 20-Apr-2017 23:52
Të hënën, një ditë përpara ardhjes në Tiranë të negociatorit gjerman, David McAllister, opozita do të përshkallëzojë protestën për zgjedhjet. Të hënën, për të paktën një orë, çadra në bulevard nuk do të jetë fokusi ...
Dhëmb për dhëmb me votën e drogës
Gazeta55 - 20-Apr-2017 23:06
Përballja e protestës qytetare me botën e drogës dhe krahun e saj politik, narkoqeverinë e Ramës, del nga çadra e Bulevardit në qiell të hapur. Qytetet më të mëdha të vendit, akset kombëtare dhe opinioni publik do të ...
Basha: Erdhi ora e madhe e solidaritetit, nuk ka kompromis me malavitën
Gazeta55 - 20-Apr-2017 23:06
Opozita shqiptare do të vazhdojë në rrugën e saj të drejtë, për mbajtjen e zgjedhjeve të lira e të ndershme. Kreu i PD, Lulzim Basha nga çadra e lirisë, u bëri thirrje qytetarëve që ditën e hënë nga ora 11-12 të ...
Basha: Bllokojmë trafikun në të gjithë vendin
VizionPlus - 20-Apr-2017 22:17
Opozita ashpërson aksionin. Kryeopozitari Lulzim Basha mblodhi mbrëmjen e se enjtes me urgjence aleatet ne selinë blu ku u vendos intensifikimi i protestave dhe shtrirja e tyre ne te gjithë vendin. Te hënën është ...
Basha konfirmon: Do shtrijmë protestat në gjithë vendin
Lajmi i Fundit - 20-Apr-2017 22:13
Kryetari i PD, Lulzim Basha konfirmoi shtrirjen e protestave në mbarë vendin dhe radikalizmim të aksionit opozitar deri në bllokimin e akseve rrugore. “Në funksion të arritjes të këtij vendimi opozita e bashkuar ka ...
Dështon zgjedhje e presidentit, Shqipëria në krizë politike
AlbInfo - 20-Apr-2017 22:06
Shqipëria është futur në një krizë politike, pasi Kuvendi i Shqipërisë ka dështuar për të dytën herë me radhë, ta zgjedh presidentin e ri të vendit, në mungesë të një ose më shumë kandidatëve. Kundër zgjedhjes së ...
Basha: Protesta shtrihet në të gjithë vendin, të hënën bllokojmë trafikun
VizionPlus - 20-Apr-2017 21:58
Opozita e bashkuar me në krye Partinë Demokratike ka vendosur intesifikimin e protestës qytetare në të gjithë Shqipërinë, duke nisur nga dita e hënë, kur kanë paralajmëruar bllokimin e trafikut. Kryetari i Partisë ...
Me 30 prill opozita shqiptare organizon demonstratë me mbi 200 mijë veta
Standard - 20-Apr-2017 21:46
Gazetarët e portalit www.spjv.it kanë mësuar këtë të enjte pasdite nga burime shumë të sigurta në selinë blu se Lulzim Basha dhe gjithë kryetarët e partive opozitare kanë vendosur për ditën e hënë bllokimin e krejt ...
Basha: Të hënën bllokojmë trafikun
AlMaKos - 20-Apr-2017 21:33
Opozita e bashkuar me në krye Partinë Demokratike ka vendosur intesifikimin e protestës qytetare në të gjithë Shqipërinë, duke nisur nga dita e hënë, kur kanë paralajmëruar bllokimin e trafikut. Kryetari i Partisë ...
Basha : Të hënën do të bllokojmë trafikun kombëtar!
RTSH - 20-Apr-2017 21:15
Opozita shqiptare po përgatitet të intensifikojë protestën qytetare në të gjithë Shqipërinë, për të detyruar kryeministrin Rama të japi dorëheqje dhe në vend të krijohet një qeveri teknike që do të çojë vendin në ...
Zbardhet vendimi i opozits, t hnn parashikohen trazira n orn 11:00
Zeri - 20-Apr-2017 21:14
Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka shpalosur vendimin e marrë sot nga takimi me aleatët për vijimësinë e protestës, e shtrirë tashmë kjo në gjithë Shqipërinë. Nga ‘çadra e lirisë’ Basha ftoi të gjithë qytetarët që të marrin ...
Basha: Të hënën bllokojmë trafikun
Kosova Press - 20-Apr-2017 20:58
Opozita e bashkuar me në krye Partinë Demokratike ka vendosur intesifikimin e protestës qytetare në të gjithë Shqipërinë, duke nisur nga dita e hënë, kur kanë paralajmëruar bllokimin e trafikut.
Opozita intensifikon protestat, Lulzim Basha: Të hënën bllokojmë gjithë rrugët kombëtare të Shqipërisë
TetovaSot - 20-Apr-2017 20:52
Publikuar 20 Pri, 2017 Shpërndaj Opozita, e udhëhequr nga Partia Demokratike, ka vendosur që të intensifikojë protestat në shërbim të kauzës për zgjedhje të lira dhe të ndershme. Kryetari i PD Lulzim Basha bëri me dije ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore