Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 04:44
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Basha ngre “çadrën” në çdo qytet: Nga e hëna bllokojmë të gjithë qarkullimin (kërcënon anëtarët e KQZ me ndjekje penale)
Basha ngre “çadrën” në çdo qytet: Nga e hëna bllokojmë të gjithë qarkullimin (kërcënon anëtarët e KQZ me ndjekje penale)
GazetaTema - 20-Apr-2017 20:30
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka mbajtur nga çadra e protestës fjalimin e radhës ku ka njoftuar edhe vendimin për intensifikimin e protestave në të gjithë vendin. Ai njoftoi vendimin e opozitës për ...
Basha s'tërhiqet: Dialogu jo pa tezën e 'qeverisë teknike'
Shqiptarja - 21-Apr-2017 13:09
Katër ditë nga mbërritja e negociatorëve të BE në Tiranë për të negociuar zgjidhjen e ngërçit politik, kryetari i PD, Lulzim Basha paralajmëron se nuk do ketë tërheqje të opozitës nga kushtet e saj. Nga çadra e ...
Basha: Bllokojmë trafikun në të gjithë vendin
VizionPlus - 20-Apr-2017 22:17
Opozita ashpërson aksionin. Kryeopozitari Lulzim Basha mblodhi mbrëmjen e se enjtes me urgjence aleatet ne selinë blu ku u vendos intensifikimi i protestave dhe shtrirja e tyre ne te gjithë vendin. Te hënën është ...
Basha: Protesta shtrihet në të gjithë vendin, të hënën bllokojmë trafikun
VizionPlus - 20-Apr-2017 21:58
Opozita e bashkuar me në krye Partinë Demokratike ka vendosur intesifikimin e protestës qytetare në të gjithë Shqipërinë, duke nisur nga dita e hënë, kur kanë paralajmëruar bllokimin e trafikut. Kryetari i Partisë ...
Qëndrimi për kërkesën Rama-Meta, Basha kërcënon KQZ: Do ju çojmë në ndjekje penale
BalkanWeb - 20-Apr-2017 19:31
TIRANË- Kreu i PD-së, Lulzim Basha pas mbledhjes me aleatët e tij ka nisur të mbajë fjalën në çadrën e protestës, ku deklaroi se nuk do lejojë zgjedhje fasadë të diktuara nga krimi dhe droga, vendim i përbashkët, ky ...
Basha: Të bllokojmë trafikun në gjithë Shqipërinë
Top Channel - 20-Apr-2017 19:50
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka paralajmëruar këtë të enjte përshkallëzimin e protestave të opozitës, duke nisur nga java e ardhshme. “Të hënën në orën 11 të bllokojmë trafikun total në të gjithë ...
PD përshkallëzon protestën: Të bllokojmë rrugët!
Zhurnal - 21-Apr-2017 09:57
Të hënën, një ditë përpara ardhjes në Tiranë të negociatorit gjerman, David McAllister, opozita do të përshkallëzojë protestën për zgjedhjet. Të hënën, për të paktën një orë, çadra në bulevard nuk do të jetë fokusi ...
Çfarë po ndodh në Partinë Demokratike? Lulzim Basha mbledh me urgjencë aleatët
BalkanWeb - 20-Apr-2017 19:00
TIRANE- Lulzim Basha mbledh me urgjencë aleatët e tij në selinë e Partisë Demokratike, për t’ju komunikuar vendimin për përshkallëzimin protestës, siç bëjnë me dije burime të News 24. Të njëjtat burime saktësojnë se ...
PD në sulm, bllokim total i rrugëve
Koha Jone - 21-Apr-2017 11:53
Pas djegies së afateve në KQZ për pjesëmarrjen në zgjedhje, opozita ka vendosur të kalojë në aksione dhe protesta më radikale. Dje drejtuesit PD-së vendosën që protesta nuk do të zhvillohet vetëm te çadra në bulevardin ...
Basha mbledh aleatët në selinë e PD-së
Gazeta Shqip - 20-Apr-2017 20:33
Shefi i selisë blu, Lulzim Basha ka zhvilluar këtë pasdite një takim me aleatët e tij opozitar. Mbledhja thuhet që ka si objekt çështjen e protestës që pritet të zhvillohet me 7 maj në Kavajë. Më herët, Basha zhvilloi ...
PD prshkallzon protestn: T bllokojm rrugt!
Bota Sot - 21-Apr-2017 09:32
Të hënën, një ditë përpara ardhjes në Tiranë të negociatorit gjerman, David McAllister, opozita do të përshkallëzojë protestën për zgjedhjet. Të hënën, për të paktën një orë, çadra në bulevard nuk do të jetë fokusi ...
Zbardhet skenari/ Çfarë ka vendosur të bëjë Basha para vizitës në Tiranë të negociatorit të Merkel
BalkanWeb - 20-Apr-2017 18:21
TIRANË- Opozita pritet të përshkallëzojë protestën e saj e cila prej dy muajsh vijon në sheshin para Kryeministrisë. Lulzim Basha mblodhi paraditen e së enjtes në seli kryetarët dhe sekretarët e degëve të partisë. Edhe ...
Opozita shqiptare paralajmëroi intensifikimin e protestave
Republika - 21-Apr-2017 09:47
Opozita e bashkuar shqiptare, në krye me Partinë Demokratike ka vendosur intensifikimin e protestës qytetare në tërë Shqipërinë, duke u nisur nga dita e hënë, kur kanë paralajmëruar bllokimin e trafikut. Kryetari i ...
Basha: Të hënën bllokojmë trafikun
AlMaKos - 20-Apr-2017 21:33
Opozita e bashkuar me në krye Partinë Demokratike ka vendosur intesifikimin e protestës qytetare në të gjithë Shqipërinë, duke nisur nga dita e hënë, kur kanë paralajmëruar bllokimin e trafikut. Kryetari i Partisë ...
Opozita intensifikon protestn, t hnn bllokohet trafiku n t gjith vendin
Bota Sot - 20-Apr-2017 20:28
Të hënen prej orës 11 deri në 12 do të bllokohet trafiku në të gjithë vendin. Kjo është një formë e re e protestës së opozitës, e cila kërkon qeveri teknike për të organizuar zgjedhjet e ardhshme. Lajmin e ka bërë me ...
Basha : Të hënën do të bllokojmë trafikun kombëtar!
Ina-Online - 21-Apr-2017 08:58
Opozita shqiptare po përgatitet të intensifikojë protestën qytetare në të gjithë Shqipërinë, për të detyruar kryeministrin Rama të japi dorëheqje dhe në vend të krijohet një qeveri teknike që do të çojë vendin në ...
Opozita intensifikon protestat, Lulzim Basha: Të hënën bllokojmë gjithë rrugët kombëtare të Shqipërisë
TetovaSot - 20-Apr-2017 20:52
Publikuar 20 Pri, 2017 Shpërndaj Opozita, e udhëhequr nga Partia Demokratike, ka vendosur që të intensifikojë protestat në shërbim të kauzës për zgjedhje të lira dhe të ndershme. Kryetari i PD Lulzim Basha bëri me dije ...
PD përshkallëzon protestën: Të bllokojmë rrugët!
Indeks Online - 21-Apr-2017 08:17
Të hënën, një ditë përpara ardhjes në Tiranë të negociatorit gjerman, David McAllister, opozita do të përshkallëzojë protestën për zgjedhjet. Të hënën, për të paktën një orë, çadra në bulevard nuk do të jetë fokusi ...
PD përshkallëzon protestën: Të bllokojmë rrugët!
Flaka - 20-Apr-2017 23:52
Të hënën, një ditë përpara ardhjes në Tiranë të negociatorit gjerman, David McAllister, opozita do të përshkallëzojë protestën për zgjedhjet. Të hënën, për të paktën një orë, çadra në bulevard nuk do të jetë fokusi ...
PD përshkallëzon protestën: Të bllokojmë rrugët!
24 Ore - 21-Apr-2017 08:12
Të hënën, një ditë përpara ardhjes në Tiranë të negociatorit gjerman, David McAllister, opozita do të përshkallëzojë protestën për zgjedhjet. Të hënën, për të paktën një orë, çadra në bulevard nuk do të jetë fokusi ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore