Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 22:42
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Barakat e djegura në Shkup janë në pronësi të biznesmenit shqiptar (Video)
Lajm Press - 21-Apr-2017 18:54
Objektet që u dogjën tërësisht në lagjen Karposh 3 të Shkupit përballë fakultetit pedagogjik janë në pronësi të kompanisë “Trim&Lumi” të biznesmenit strugan Mendi Qyra. Kjo është konfirmuar për INA nga biznesmeni Qyra, ...
Zjarr në Shkup, shkrumbohen tre baraka, nuk ka të lënduar
RTM - 21-Apr-2017 18:43
499Zjarri që përfshiu tre baraka të braktisura në afërsi të bulevardit "Aradhat Partizane" në lagjen Karposh të Shkupit, ka shkrumbuar barakat e vjetra por për fat të mirë ka përfunduar pa asnjë të lënduar. Zjarri ra në ...
Zjarr i madh në Shkup
Lajm Press - 21-Apr-2017 18:26
Këto janë flakët që alarmuan banorët edhe autoritetet në zonën e Karposh tre në Shkup. Sasia e madhe tymit vinte nga zjarri që kishte përfshirë disa nga barakat që më parë ishin përdorur nga instituti i urbanizimit në ...
Barakat e djegura në Shkup janë në pronësi të biznesmenit shqiptar (FOTO/VIDEO)
Ina-Online - 21-Apr-2017 17:58
Objektet që u dogjën tërësisht në lagjen Karposh 3 të Shkupit përballë fakultetit pedagogjik janë në pronësi të kompanisë “Trim&Lumi” të biznesmenit strugan Mendi Qyra. Kjo është konfirmuar për INA nga biznesmeni Qyra, ...
Zjarr tek ish Instituti i Urbanizmit, flakët rrezikonin edhe stacionin e gazit
TV21 - 21-Apr-2017 17:41
Këto janë flakët që alarmuan banorët edhe autoritetet në zonën e Karposh tre në Shkup. Sasia e madhe tymit vinte nga zjarri që kishte përfshirë disa nga barakat që më parë ishin përdorur nga instituti i urbanizimit në ...
Komuna Karposh kërkoh hetime të thella për zjarrin që shpërtheu sot
Televizioni Koha - 21-Apr-2017 17:37
Komuna e Karposhit ka reaguar në lidhje me zjarrin që shpërtheu sot në lagjen Karposh 3, duke shprehu keqardhje për djegien e ish-Entit të qytetit për urbanizëm, që është në falimentim, Sipas komunës, me rastin e ...
Zjarr në Shkup, digjen disa objekte me vlerë
Albportali - 21-Apr-2017 16:17
Disa baraka qe kanë qenë jashtë përdorimit për një kohë të gjatë dhe që ndodhen afër shkollës së mesme “Zdravko Cvetkovski” përball pompës së benzinës “Makpetrol” në bulevardin “Arradhat Partizane” janë kapluar nga ...
Zjarr në Shkup, digjen disa objekte me vlerë
Aktuale.MK - 21-Apr-2017 15:38
Disa baraka qe kanë qenë jashtë përdorimit për një kohë të gjatë dhe që ndodhen afër shkollës së mesme “Zdravko Cvetkovski” përball pompës së benzinës “Makpetrol” në bulevardin “Arradhat Partizane” janë kapluar nga ...
Zjarr në Shkup, dëmtohet Instituti për hulumtime sociologjike
Lajm Press - 21-Apr-2017 15:12
Disa baraka qe kanë qenë jashtë përdorimit për një kohë të gjatë dhe që ndodhen afër shkollës së mesme “Zdravko Cvetkovski” përball pompës së benzinës “Makpetrol” në bulevardin “Arradhat Partizane” janë kapluar nga ...
Ende nuk ka informata se si u shkaktuar zjarri në Shkup ?
Flaka - 21-Apr-2017 15:05
Disa baraka qe kanë qenë jashtë përdorimit për një kohë të gjatë dhe që ndodhen afër shkollës së mesme “Zdravko Cvetkovski” përball pompës së benzinës “Makpetrol” në bulevardin “Arradhat Partizane” janë kapluar nga ...
Digjen barakat e Institutit për Shkenca Politike dhe Drejtorisë për Urbanizëm (FOTO+VIDEO)
Portalb - 21-Apr-2017 14:51
Barakat afër shkollës së mesme SHMQSH “Zdravko Svetkovski” përball pompës së benzinës “Makpetrol” në bulevardin “Arradhat Partizane” janë kapluar nga zjarri i madh, njofton Portalb.mk Tash për tash nuk ka informata për ...
Zjarr në Shkup, dëmtohet Institutipër hulumtime sociologjike
AlMaKos - 21-Apr-2017 14:14
21 April Disa baraka qe kanë qenë jashtë përdorimit për një kohë të gjatë dhe që ndodhen afër shkollës së mesme “Zdravko Cvetkovski” përball pompës së benzinës “Makpetrol” në bulevardin “Arradhat Partizane” janë kapluar ...
Lokalizohet zjarri te “Zdravko Cvetkovski”, nuk ka të lënduar
Kurir - 21-Apr-2017 14:13
Komandanti i Brigadës së Zjarrfikëse të Qytetit të Shkupit Zvonko Tomeski për MIA-n deklaroi se zjarri është lokalizuar dhe se nuk ekziston rrezik të përhapet. Është intervenuar me 30 automjete zjarrfikëse, ndërsa në ...
Lokalizohet zjarri te “Zdravko Cvetkovski”, nuk ka të lënduar
Koha.mk - 21-Apr-2017 14:02
Zjarri te barakat e braktisura te SHMQSH “Zdravko Cvetkovski” në bulevardin “Aradhat Partizane” është vënë nën kontroll dhe nuk ka persona të lënduar. Komandanti i Brigadës së Zjarrfikëse të Qytetit të Shkupit Zvonko ...
Lokalizohet zjarri në Karposh të Shkupit (Foto)
TetovaSot - 21-Apr-2017 14:00
Publikuar 21 Pri, 2017 Shpërndaj Zjarri që shpërtheu në barakat pranë SHMQSH “Zdravsko Cvetkovski” në bulevardin “Aradhet partizane” në lagjen Karposh të Shkupit është lokalizuar dhe nuk ka persona të lënduar. Këtë ...
Lokalizohet zjarri në Karposh të Shkupit, nuk ka të lënduar (Fotogaleri)
Republika - 21-Apr-2017 13:50
Zjarri që shpërtheu në barakat pranë SHMQSH “Zdravsko Cvetkovski” në bulevardin “Aradhet partizane” në lagjen Karposh të Shkupit është lokalizuar dhe nuk ka persona të lënduar. Këtë baraka ishin zyrat e Institutit për ...
Zjarri përfshinë disa baraka në lagjen Karposh 3 të Shkupit (Video)
Televizioni Koha - 21-Apr-2017 13:47
Në lagjen Karposh 3 të Shkupit ka shpërthyer një zjarr i fuqishëm, nga ku dalin flakë dhe tym i dendur, Telegrafistat nga Shkupi bëjnë të ditur se nga flakët mund të jenë përfshirë disa baraka. Detaje të reja do të ...
Zjarr në barakat pranë SHMQSH “Zdrako Cvetkovski”
Koha.mk - 21-Apr-2017 13:39
Zjarr shpërtheu në barakat pranë SHMQSH “Zdravsko Cvetkovski” në bulevardin “Aradhet partizane” në lagjen Karposh të Shkupit. Sipas informacione fillestare zjarri ka përfshirë tri baraka të braktisura të cilat ndodhen ...
Zjarr në bulevardin “Arradhat Partizane” (VIDEO)
Portalb - 21-Apr-2017 13:34
Barakat afër shkollës së mesme SHMQSH “Zdravko Svetkovski” përball pompës së benzinës “Makpetrol” në bulevardin “Arradhat Partizane” janë kapluar nga zjarri i madh, njofton Portalb.mk Tash për tash nuk ka informata për ...
FOTO+VIDEO: Zjarr i madh në barakat pranë SHMQSH “Zdrako Cvetkovski”
Kurir - 21-Apr-2017 13:33
Në terren intervenojnë ekipet e Brigadës të zjarrfikësve të Qytetit të Shkupit. Tani për tani nuk ka informacione për shkakun e zjarrit dhe sa është dëmi materiali i shkaktuar.
12
Galeri

Lajmet Kryesore