Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 17:33
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
‘Mezi ndan qiranë e shtëpisë me të dashurin’, Aurela Hoxha i përgjigjet komenteve të Roza Latit
Syri - 21-Apr-2017 11:47
Ajo njihet për tipin e saj të çiltër dhe moskokçarës. E ftuar në emisionin DaSara , Roza Lati dha një deklaratë jo fort të këndshme për Aurela Hoxhën, duke e cilësuar këtë të fundit si fallco si nga jashtë, ashtu edhe ...
Aurela Hoxha i kundërpërgjigjet Roza Latit pas deklaratave të saj (Foto)
InFokusi - 21-Apr-2017 11:37
Moderatorja shqiptare Roza Lati ka shpërthyer me kritika ndaj Aurela Hoxhës. Ajo e ofendoi shumë atë duke e quajtur si femër me operacione të tepërta plastike, madje tha se Rozi nuk është si Aurela që ta çoj i dashuri ...
Aurela Hoxha i kundërpërgjigjet Roza Latit pas deklaratave të saj (Foto)
Lajminet - 21-Apr-2017 11:24
Ajo e ofendoi shumë atë duke e quajtur si femër me operacione të tepërta plastike, madje tha se Rozi nuk është si Aurela që ta çoj i dashuri në Maldive, shkruan Pas këtyre deklaratave, në mënyrë indirekte, ka reaguar ...
“Bën dhe gjoksin me klering”, plas mes Aurela Hoxhës dhe Roza Latit
Lajmi i Fundit - 21-Apr-2017 10:39
Vetëm dy ditë më parë në një intervistë për “da’Sara” deklarata e Roza Latit do të bente bujë, për shkak të sulmeve të saj ndaj Aurela Hoxhës. Lati tha se Aurela nuk është reale as në pamje dhe as në personalitet, dhe ...
Aurela Hoxha për Roza Latin: Mezi ndan qiranë me të dashurin dhe bën parakolpin me klering
Bordo - 21-Apr-2017 09:31
Ajo njihet për tipin e saj të çiltër dhe moskokçarës. E ftuar në emisionin DaSara , Roza Lati dha një deklaratë jo fort të këndshme për Aurela Hoxhën, duke e cilësuar këtë të fundit si fallco si nga jashtë, ashtu edhe ...
Vazhdojnë ‘kunjat’ Roza Lati dhe Aurela Hoxha: ‘Disa edhe parakolpin e bëjnë me klering’ (FOTO)
TetovaSot - 20-Apr-2017 22:16
Publikuar 20 Pri, 2017 Shpërndaj Vetëm pak ditë më parë një intervistë e Roza Latit për “da’SARA’ do të bënte shumë bujë për shkak të sulmeve të vazhdueshme të saj ndaj modeles dhe sipërmarrëses Aurela Hoxha. Fillimisht ...
FOTO/ Vazhdojnë 'kunjat' Roza Lati dhe Aurela Hoxha: ‘Disa edhe parakolpin e bëjnë me klering’
Syri - 20-Apr-2017 21:18
Vetëm pak ditë më parë një intervistë e Roza Latit për “da’SARA’ do të bënte shumë bujë për shkak të sulmeve të vazhdueshme të saj ndaj modeles dhe sipërmarrëses Aurela Hoxha. Fillimisht Lati tha se modelja nuk është ...
FOTO/ Vazhdon “lufta” mes Roza Latit dhe Aurela Hoxhës: Disa edhe parakolpin e bëjnë me klering
Lexo - 20-Apr-2017 20:38
Vetëm pak ditë më parë një intervistë e Roza Latit për “da’SARA’ do të bënte shumë bujë për shkak të sulmeve të vazhdueshme të saj ndaj modeles dhe sipërmarrëses Aurela Hoxha. Fillimisht Lati tha se modelja nuk është ...
Vazhdojnë 'kunjat' Roza Lati dhe Aurela Hoxha: Disa edhe parakolpin e bëjnë me klering
Gazeta Express - 20-Apr-2017 20:26
Vetëm pak ditë më parë një intervistë e Roza Latit për “da’SARA’ do të bënte shumë bujë për shkak të sulmeve të vazhdueshme të saj ndaj modeles dhe sipërmarrëses Aurela Hoxha. Fillimisht Lati tha se modelja nuk është ...
Këto janë vajzat e showbizit shqiptar që kanë pranuar publikisht nërhyrjet kirurgjikale
Mapo - 20-Apr-2017 18:47
Shumë prej vajzave në shoëbiz mohojnë dhe disa të tjera nuk kanë kompleks për mos t’i pranuar. Këto janë disa prej tyre të cilat i kanë pranuar publikisht. 1)Dafina (hundën dhe gjoksin) 2)Dhurata Dora (hundën) 3)Era ...
VIDEO/ Shokon Roza Lati: ‘T’më çojë i dashuri në Maldive? Pse Aurela Hoxha jam unë?
Syri - 19-Apr-2017 22:55
Roza Lati është një nga vajzat që për tipin e çiltër dhe që nuk nguron të thotë atë që mendon.Ajo në intervistën e “da’SARA” dukej sikur moderatorja ishte shumë e fokusuar tek modelja Aurela Hoxha. Roza pranoi që kishte ...
Shokon Roza Lati: ‘T’më çojë i dashuri në Maldive? Pse Aurela Hoxha jam unë?
TetovaSot - 19-Apr-2017 22:26
Publikuar 19 Pri, 2017 Shpërndaj Roza Lati është një nga vajzat që për tipin e çiltër dhe që nuk nguron të thotë atë që mendon. Ajo në intervistën e “da’SARA” dukej sikur moderatorja ishte shumë e fokusuar tek modelja ...
Shokon Roza Lati :‘T’më çojë i dashuri në Maldive? Pse Aurela Hoxha jam unë?’(Video)
Lajminet - 19-Apr-2017 22:05
Ajo në intervistën e “da’SARA” dukej sikur moderatorja ishte shumë e fokusuar tek modelja Aurela Hoxha. Roza pranoi që kishte një të dashur, dhe u pyet nga Dasara nëse ai i bënte dhurata materiale apo e çonte në Maldive ...
Këto janë vajzat e showbizit shqiptar që kanë pranuar publikisht nërhyrjet kirurgjikale (Foto)
Lapsi - 19-Apr-2017 20:33
Shumë prej vajzave në shoëbiz mohojnë dhe disa të tjera nuk kanë kompleks për mos t’i pranuar. Këto janë disa prej tyre të cilat i kanë pranuar publikisht. 1)Dafina (hundën dhe gjoksin) 2)Dhurata Dora (hundën) 3)Era ...
Galeri

Lajmet Kryesore