Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 18:50
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
SKEDA/ Kush është Ergys Gjioveshaj që u vra mbrëmë në lokalin e natës në Vlorë
Syri - 21-Apr-2017 11:55
Policia e Vlorës ka dhënë detaje të reja në lidhje me ngjarjen e rëndë që u shënua mbrëmjen e sotme në qytetin bregdetar . Sipas bluve, rreth orës 23:20, në lagjen “Ujë i Ftohtë”, në ambientet e një lokali pas një ...
Masakra në Vlorë/ Rrëke gjaku në dysheme e xhama të thyer. Ç’ka mbetur në lokalin me muzikë live (Pamje të rënda)
Koha Jone - 21-Apr-2017 11:53
Qepena të ulur, perde të mbyllura që përpiqen të fshehin atë çfarë ka ndodhur. Lokali sot nuk ka muzikë, por vetëm disa burra e gra që po përpiqen të pastrojnë njollat e gjakut të hapërdara në pllakat e bardha që tashmë ...
Zbardhen emrat, kush është viktima dhe të plagosurit e konfliktit në lokalin në Vlorë
Aktuale.MK - 21-Apr-2017 11:53
Policia e Vlorës ka dhene edhe detajet e reja ne lidhje me ngjarjen e rende qe u shënua mbrëmë nje lokal ne qytetin bregdetar. Sipas bluve, rreth orës 23:20, në lagjen “Ujë i Ftohtë”, në ambientet e një lokali pas një ...
“Masakra” në Vlorë, si u arrestua në Austri për vrasje në 2001 i forti Ergys Gjioveshaj
Lajmi i Fundit - 21-Apr-2017 11:41
Viktima i vrasjes së ndodhur mesnatën e kaluar në Vlorë, Ergys Gjioveshaj, njihej si person problematik në këtë qytet. Burimet e policisë thanë se po hetohet vrasja për shkak të hakmarrjes. Sipas dëshmive të para, rreth ...
Masakra në Vlorë/ Rrëke gjaku në dysheme e xhama të thyer. Çfarë ka mbetur në lokalin me muzikë live
Standard - 21-Apr-2017 11:24
Qepena të ulur, perde të mbyllura që përpiqen të fshehin atë çfarë ka ndodhur. Lokali sot nuk ka muzikë, por vetëm disa burra e gra që po përpiqen të pastrojnë njollat e gjakut të hapërdara në pllakat e bardha që tashmë ...
Masakra në Vlorë/ Rrëke gjaku në dysheme e xhama të thyer. Ç’ka mbetur në lokalin me muzikë live (Pamje të rënda)
BalkanWeb - 21-Apr-2017 11:16
Qepena të ulur, perde të mbyllura që përpiqen të fshehin atë çfarë ka ndodhur. Lokali sot nuk ka muzikë, por vetëm disa burra e gra që po përpiqen të pastrojnë njollat e gjakut të hapërdara në pllakat e bardha që tashmë ...
Masakra në Vlorë, ja kush është këngëtarja që po interpretonte live (Foto)
Televizioni Koha - 21-Apr-2017 11:06
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëme në Vlorë ku gjatë një përleshje me armë humbi jetën një i ri dhe u plagosën tre të tjerë. Ngjarja e rëndë ndodhi në një lokal të qujtur si “Fiks Fare” gjatë intepretimit live të ...
Vrasja në Vlorë, foto brenda lokalit ku u shkrehën breshëri plumbash
OraNews - 21-Apr-2017 10:54
Ora News ka siguruar foto nga lokali ku mbeti i vrarë një shtetas dhe u plagosën tre të tjerë Nga fotot e siguruara shihen qartë gjurmët e plumbave në mure dhe në xhamat e lokalit. Mendohet se viktima, Ergys Gjioveshaj, ...
Vrasja në Vlorë: Viktima i dënuar me 12 vjet burg për vrasje, endej i lirë
Mapo - 21-Apr-2017 10:45
Qyteti i Vlorës është tronditur mbrëmë nga vrasja e ndodhur në ambientet e një lokali në lagjen “Ujë i Ftohtë”, Pas një konflikti të çastit, një person ende i paidentifikuar ka qëlluar me armë zjarri dhe ka lënë të ...
‘Masakra’ në lokalin me muzikë live, kjo ishte këngëtarja që i kishte mbledhur
TetovaSot - 21-Apr-2017 10:29
Publikuar 21 Pri, 2017 Shpërndaj Vrasja në Vlorë dhe plagosja e tre personave të tjerë në lokalin e njohur për muzikë live mbrëmjen e djeshme ndodhi natën kur këngëtarja e ftuar ishte Blerina Balili dhe Kleando Harunaj. ...
Masakra në lokalin e natës, ja kush është këngëtarja që u gjend në skenën e krimit
Koha Jone - 21-Apr-2017 10:27
Në lokalin që mbrëmjen e djeshme u shndërrua në një vend krimi, pas të shtënave me armë zjarri në zonën e ‘Ujit të Ftohtë’, ku një person humbi jetën dhe u plagosën 3 të tjera, këndonte dhe një këngëtare. Ka qenë ...
Vrasja në mes të lokalit në Vlorë, kush është viktima dhe tre të plagosurit. Mes tyre një femër (VIDEO)
Televizioni Koha - 21-Apr-2017 10:27
Vlora është tronditur mbrëmë si pasojë e një atentati me armë zjarri ku kanë mbetur të plagosur 3 persona dhe një tjetër ka ndërruar jetë. Gjithccka ka ndodhur në ambjentet e një loakli në zonën e “Ujit të Ftohtë”. ...
Fotot/ Kush është këngëtarja që ndodhej në skenën e lokalit gjatë masakrës së mbrëmshme në Vlorë
Lexo - 21-Apr-2017 10:24
Mbrëmjen e djeshme qyteti i Vlorës u përgjak sërish, ku pas një konflikti me armë një person mbeti i vdekur dhe 3 të tjerë u plagosën. Ngjarja ndodhi në një lokal në zonën e Lungomares, ndërsa në momentin kur ndodhi ...
Vlorë, përplasje me armë, një i vdekur dhe tre të plagosur
Shqiptarja - 21-Apr-2017 10:24
Vlorë - Atentat me armë zjarri, ka humbur jetën një person dhe janë plagosur tre të tjerë, një prej të plagosurve në gjëndje të rëndë. Rreth orës 23:20, në lagjen "Ujë i Ftohtë", në ambientet e një lokali dy persona ...
Zbulohen arsyet, përse u ekzekutua 33-vjeçari brenda lokalit në Vlorë
Lexo - 21-Apr-2017 10:24
Të tjera detaje janë zbardhur në lidhje me ngjarjen e rëndë mbrëmjen e djeshme në qytetin e Vlorës, në lagjen “Ujë i Ftohtë”, ku si pasojë e një përplasje me armë në lokalin “Fiks Fare” pranë ‘Lungomares’, ka mbetur i ...
Foto: Masakra në lokalin me muzikë live, kjo ishte këngëtarja që i kishte mbledhur
Zhurnal - 21-Apr-2017 10:10
Vrasja në Vlorë dhe plagosja e tre personave të tjerë në lokalin e njohur për muzikë live mbrëmjen e djeshme ndodhi natën kur këngëtarja e ftuar ishte Blerina Balili dhe Kleando Harunaj.
Ekzekutohet në një lokal në Vlorë një ish i dënuar për vrasje
ABCNews - 21-Apr-2017 10:07
Ekzekutohet në një lokal në Vlorë një ish i dënuar për vrasje Tre të tjerë u plagosën 21 prill 2017 10:03 Vijojne hetimet per zbardhjjen e atentatit qe ndodhi mbreme ne Vlore.Nje i ri u ekzekutua me bresheri automatiku ...
PROFIL/ Kush është 33-vjeçari që u ekzekutua mbrëmë në Vlorë dhe krimi i 17 viteve më parë
Standard - 21-Apr-2017 10:01
Vlora është tronditur mbrëmë nga një krim i katërfishtë, me një viktimë dhe 3 të plagosur në zonën e Ujit të Ftohtë në një lokal nate. Ergys Gjioveshaj mbeti i vrarë nga breshëritë e automatikut, ndërsa ndodhej në ...
PROFIL/ Kush është 33-vjeçari që u ekzekutua mbrëmë në Vlorë dhe krimi i 17 viteve më parë
Telegraf - 21-Apr-2017 09:57
Vlora është tronditur mbrëmë nga një krim i katërfishtë...
Përplasje me armë në Vlorë, një i vrarë dhe tre të plagosur
Zhurnal - 21-Apr-2017 09:57
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmë në qytetin e Vlorës. një person ka mbetur i vdekur dhe tre të tjerë janë plagosur me armë zjarri. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në një lokal pranë Ujit të Ftohtë, 50 metra larg ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore