Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 10:47
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Olsi kësaj radhe e “bën baltë”. Fiorentina ja fut në shpullë
Olsi kësaj radhe e “bën baltë”. Fiorentina ja fut në shpullë
ikub.al - 21-Apr-2017 09:40
Teksa Armela dhe Katerina ishin duke bere dush, ai shkon ne banje dhe nis te laje rroba, por nuk mungojne edhe batutat me Armelen. Dy vajzat kishin varur peshqiret dhe kjo gje duket se “shqetesonte” ate. Ai shkon dhe ja ...
Big Brother. Çifti në prag të ndarjes
ikub.al - 21-Apr-2017 09:16
Dhe çeshtja duket se nuk ka te beje vetem me xhelozin, por edhe me koncepte, perputhjet apo mos perputhjet. Marredhenia eshte vertet ne krize dhe Fiorentina ne dileme, gje te cilen e bisedon edhe me Katerinen “E kuptoj ...
Big Brother/ Olsi dhe Fiorentina gati të marrin valixhet, çfarë ndodhi
Republika - 21-Apr-2017 11:00
E nisën lojën në shtëpinë e Big Brother si një çift mjaft i lidhur me njëri-tjetrin, por me kalimin e ditëve shfaqën probleme në marrëdhënien e tyre. Shpesh Fiorentina bëhej xheloze për Olsin, por edhe mos përputhje ...
Armela kundër Big Brother: Ma ngecën Damianon, më futën me zor në shtëpi
Dritare.net - 21-Apr-2017 12:09
Banorët e Big Brother kanë pakënaqësi për forormulën e re të këtij edicioni. Kei ka vënë re se mes Damianos dhe Armelës gjerat nuk janë edhe aq mirë dhe e ngacmon këtë të fundit për të vënë re reagimin e saj. “Kemi ...
BB9/ Olsi vazhdon flirtin me Armelën, Fiorentina i “lëshon” një shuplakë
Republika - 21-Apr-2017 10:23
Olsi vazhdon të gjejë mënyra nga më të ndryshmet për të qenë sa më pranë Armelës dhe sa më larg syrit të Fiorentinës. Teksa Armela dhe Katerina ishin duke bërë dush, ai shkon në banjë dhe nis të lajë rroba, por nuk ...
Banorët kundër Big Brother, si i futën me zor në shtëpi (Foto)
Televizioni Koha - 21-Apr-2017 10:41
Banorët e Big Brother kanë pakënaqësi për forormulën e re të këtij edicioni. Kei ka vënë re se mes Damianos dhe Armelës gjerat nuk janë edhe aq mirë dhe e ngacmon këtë të fundit për të vënë re reagimin e saj. “Kemi ...
Big Brother/ Olsi dhe Fiorentina gati të marrin valixhet, çfarë ndodhi (Foto)
Gazeta Express - 21-Apr-2017 09:14
E nisën lojën në shtëpinë e Big Brother si një çift mjaft i lidhur me njëri-tjetrin, por me kalimin e ditëve shfaqën probleme në marrëdhënien e tyre. Shpesh Fiorentina bëhej xheloze për Olsin, por edhe mos përputhje ...
Banorët kundër Big Brother, si i futën me zor në shtëpi (Foto)
Gazeta Express - 21-Apr-2017 09:44
Banorët e Big Brother kanë pakënaqësi për forormulën e re të këtij edicioni. Kei ka vënë re se mes Damianos dhe Armelës gjerat nuk janë edhe aq mirë dhe e ngacmon këtë të fundit për të vënë re reagimin e saj. “Kemi ...
Big Brother/ Fiorentina bëhet xheloze për Armelën
Syri - 20-Apr-2017 18:46
Fiorentina ndihet xheloze për Olsin teksa e sheh që ai qëndron me Armelën, të cilën e sheh si një kundërshtare për lidhjen e saj. “Ore Olsi ndiz mikrofonin se nuk dëgjohen muhabetet pastaj mos u bej djali i keq”, i ...
Big Brother/ Fiorentina e godet me shuplakë Olsin, shkaku është i pabesueshëm...!
Syri - 20-Apr-2017 22:06
Olsi vazhdon të gjejë mënyra nga më të ndryshmet për të qenë sa më pranë Armelës dhe sa më larg syrit të Fiorentinës. Teksa Armela dhe Katerina ishin duke bërë dush, ai shkon në banjë dhe nis të lajë rroba, por nuk ...
Fiorentina-Olsi, marrëdhënia në krizë serioze
Indeks Online - 21-Apr-2017 08:15
E nisën lojën në shtëpinë e Big Brother si një çift mjaft i lidhur me njëri-tjetrin, por me kalimin e ditëve shfaqën probleme në marrëdhënien e tyre. Shpesh Fiorentina bëhej xheloze për Olsin, por edhe mos përputhje ...
Fiorentina-Olsi, marrëdhënia në krizë serioze
10minuta.com - 21-Apr-2017 09:10
E nisën lojën në shtëpinë e Big Brother si një çift mjaft i lidhur me njëri-tjetrin, por me kalimin e ditëve shfaqën probleme në marrëdhënien e tyre. Shpesh Fiorentina bëhej xheloze për Olsin, por edhe mos përputhje ...
Fotinia dhe Damiano admirojnë format e Armelës në dush
ikub.al - 20-Apr-2017 12:07
Mes tyre eshte edhe Armela, qe eshte futur ne dush bashke me Kein, nderkohe qe Fotinia dhe Damiano i shohin nga jashte. Te terhequr edhe nga format e kolme te saj,qe nen ujin e dushit dalin edhe me shume ne pah, te dy ...
Fiorentina-Olsi, marrëdhënia në krizë serioze
AlMaKos - 21-Apr-2017 08:03
E nisën lojën në shtëpinë e Big Brother si një çift mjaft i lidhur me njëri-tjetrin, por me kalimin e ditëve shfaqën probleme në marrëdhënien e tyre. Shpesh Fiorentina bëhej xheloze për Olsin, por edhe mos përputhje ...
Olsi shkon në banjo pas Armelës,Fiorentina e godet atë
10minuta.com - 20-Apr-2017 21:14
Armela po pëlqehet shumë nga Olsi dhe ai po mundohet të shfrytëzoj secilin rast që të qëndroj me të. Sot teksa Armela dhe Katerina po bënin tush në banjo Olsi shkon pas tyre dhe fillon të laj rrobat mirëpo vajzat kishin ...
BB9/ Olsi vazhdon flirtin me Armelën, Fiorentina i "lëshon" një shuplakë
Gazeta Express - 20-Apr-2017 20:58
Olsi vazhdon të gjejë mënyra nga më të ndryshmet për të qenë sa më pranë Armelës dhe sa më larg syrit të Fiorentinës. Teksa Armela dhe Katerina ishin duke bërë dush, ai shkon në banjë dhe nis të lajë rroba, por nuk ...
Big Brother/ Djemtë depilojnë me ‘dhunë’ Lupçen
Syri - 20-Apr-2017 17:17
Lupçja është një prej banorëve që i pëlqen të vërë në lojë të tjerët, por këtë herë ai është “dhunuar” nga pjesa tjetër e banorëve. Danjeli, Damiano dhe më pas edhe Olsi, e rrëzojnë dhe e mbajnë të shtrirë ndërsa me një ...
Big Brother/ Lupçe kërkon sherr me Damianon
Syri - 20-Apr-2017 13:56
Ndërsa janë duke biseduar në tavolinën e ngrënies, Lupçe ngacmon Damjanon se kur do të zihen ata të dy. “Nuk kemi bërë fare debat me Noçen. Kur do zihemi ne të dy, Noçe”, i thotë Lupçe Damianos, e në vend të tij ...
E depiluan me dhunë, banori i Big Brother kërkon të hakmerret
Dritare.net - 20-Apr-2017 17:40
Lupçe e ka marrë me sportivitet depilimin me dhunë që i bënë Danjeli dhe Damiano. Ndërsa është me djemtë ai kërcënon se do i nominojë këtë javë për shkak se e kanë depiluar me zor. Por kur është vetëm me Armelën ai ...
Big Brother/ Lupçe dhunohet nga tre djemtë problematikë (Foto)
Gazeta Express - 20-Apr-2017 14:57
Lupçja është një prej banorëve të Big Brother që i pëlqen të vërë në lojë të tjerët, por këtë herë ai është “dhunuar” nga pjesa tjetër e banorëve. Danjeli, Damiano dhe më pas edhe Olsi, e rrëzojnë dhe e mbajnë të ...
12
Galeri

Lajmet Kryesore