Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 18:50
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Andrra Destani feston ditëlindjen, kjo është diferenca në moshë me Sinan Hoxhën
Telegrafi - 21-Apr-2017 11:37
Andrra Destani sot ka një ditë të veçantë. Ajo feston ditëlindjen e 22-të dhe për këtë datë me rëndësi për të, bukuroshja shqiptare ka marrë shumë urime nga ndjekësit në rrjetet sociale, transmeton lajmi. Kujtojmë që ...
Andrra Destani feston ditlindjen! A e dini sa diference n mosh ka me Sinanin?
Zeri - 21-Apr-2017 11:28
Andrra Destani feston sot ditëlindjen e sa të 22-të dhe për këtë datë të rëndësishme për të, bukuroshja shqiptare ka marrë shumë urime nga ndjekësit në rrjetet sociale. Kujtojmë që mes saj dhe bashkëshortit të saj ...
S’ka më dyshime për lidhjen e tyre, Dardani vjen me urim special për Florentën (Foto)
Gazeta Express - 21-Apr-2017 10:50
Modelja Florenta Islami sot ka ditë feste. Florenta sot feston ditëlindjen e saj. Ani pse ajo dhe basketbollisti i njohur Dardan Berisha nuk e konfirmuan asnjëherë lidhjen e tyre, kjo foto e fundit largon të gjitha ...
Ish e fejuara e Getit sot feston ditëlindjen, ja si duket në krahët e të dashurit tjetër (FOTO)
InFokusi - 21-Apr-2017 10:32
Ndërsa sigurisht se nuk ka munguar edhe urimi publik nga personi që ia ka rrëmbyer zemrën, shkruan lajmi.net. Basketbollisti Dardan Berisha ka zgjedhur një foto ku shihet bashkë me Florentën përkrah së cilës ka shkruar ...
Ish e fejuara e Getit sot feston ditëlindjen, ja si duket në krahët e të dashurit tjetër (FOTO)
Gazeta Express - 21-Apr-2017 10:20
Ndërsa sigurisht se nuk ka munguar edhe urimi publik nga personi që ia ka rrëmbyer zemrën, shkruan lajmi.net. Basketbollisti Dardan Berisha ka zgjedhur një foto ku shihet bashkë me Florentën përkrah së cilës ka shkruar ...
Gruaja e Sinanit, Andrra ka ditëlindjen sot
10minuta.com - 21-Apr-2017 09:16
Andrra Destani, e njohur si gruaja e këngëtarit të njohur Sinan Vllasaliu ka ditëlindjen sot. Ajo feston ditëlindjen e 22-të me ç'rast ka marrë shumë urime nga miqtë dhe fansat e saj. Andrra dhe Sinani kanë një djalë së ...
Andrra e Sinanit feston ditëlindjen, ja sa vjeç është
Indeks Online - 21-Apr-2017 09:14
Bukuroshja e Sinan Hoxhës, Andrra Destani, sot feston ditëlindjen e 22-të të saj. Ajo në rrjetin social instagram ka postuar një foto me mbishkrim " It's my birthday". Bukuroshja 22 vjeçare sigurisht që këtë ditë do të ...
Andrra Destani feston ditëlindjen, kjo është diferenca  në moshë me Sinanin (Foto)
Lajminet - 21-Apr-2017 09:03
Ajo feston ditëlindjen e 22-të dhe për këtë datë me rëndësi për të, bukuroshja shqiptare ka marrë shumë urime nga ndjekësit në rrjetet sociale, shkruan Kujtojmë që mes saj dhe bashkëshortit të saj Sinanit ka një ...
Ish e fejuara e Getit feston ditëlindjen, kështu e uron i dashuri i saj i ri (Foto)
Lajminet - 21-Apr-2017 08:37
Ndërsa sigurisht se nuk ka munguar edhe urimi publik nga personi që ia ka rrëmbyer zemrën, shkruan Basketbollisti Dardan Berisha ka zgjedhur një foto ku shihet bashkë me Florentën përkrah së cilës ka shkruar “Urime ...
Sot feston ditëlindjen ish Presidentja Jahjaga, ja sa vite mbush ajo (FOTO)
Gazeta Express - 20-Apr-2017 13:53
Sot është një ditë feste për ish Presidenten e Kosovës Atifete Jahjagën. Ajo sot po feston 42 vjetorin e lindjes së saj. Këtë e ka bërë të ditur dizajnerja personale e ish Presidentës Blerina Kllokoqi-Rugova, përmes një ...
Sot sht dit e veant pr ish presidenten Atifete Jahjaga (Foto)
Zeri - 20-Apr-2017 13:28
Sot është një ditë feste për ish Presidenten e Kosovës Atifete Jahjagën. Ajo sot po feston 42 vjetorin e lindjes së saj. Këtë e ka bërë të ditur dizajnerja personale e ish Presidentës Blerina Kllokoqi-Rugova, përmes ...
Ja si i dredhohet Ledina burrit të saj (VIDEO)
10minuta.com - 20-Apr-2017 13:06
Këngëtarja e njohur shqiptare, Ledina Çelo ka postuar mbrëmë një video në Instagram. Shtëpia e saj ka pasur një festë të rëndësishme, pasi djali i saj ka festuar ditëlindjen. Në video shihet teksa Ledina së bashku me ...
Ledina Çelo me vallëzim joshës pranë bashkëshortit, videon e ndanë me ndjekësit (Video)
Gazeta Monitor - 20-Apr-2017 12:57
Me rastin e 6 vjetorit të djalit të Ledina Çelos, në familjen e tyre ka pasur festë. Këngëtarja, disa nga momentet e ndejës brenda familjes i ka publikuar edhe në llogarinë e saj në Instagram, shkruan lajmi.net ...
Atifete Jahjaga feston sot ditëlindjen (FOTO)
Arbresh - 20-Apr-2017 11:34
Sot është një ditë feste për ish Presidenten e Kosovës. Atifetet Jahjaga sot feston ditëlindjen, shkruan . Ajo ka mbushur sot plotë 42vjet. Këtë e ka bërë të ditur dizajnerja personale e ish Presidentës Blerina ...
Galeri

Lajmet Kryesore