Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 18:50
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Aksion antidrogë në rrugën “Myslym Shyri” Gazeta Shqip - 21-Apr-2017 18:53
Tiranë, policia në ndjekje të trafikanteve
VizionPlus - 21-Apr-2017 18:46
Makina e përdorur nga trafikantët e drogës, të cilët në përpjekje për ti shpëtuar ndjekjes së policisë u përplas me disa mjete të parkuara. Ngjarja ndodhi në Rrugën “Myslym Shyri” ne Tirane, ku edhe u finalizua ...
Operacion anti-drogë në Tiranë, sekuestrohet heroinë
Gazeta Dita - 21-Apr-2017 17:42
Agjentë të policisë së Tiranës kanë kryer pasditen e së premtes një operacion anti-drogë. Burime policore bëjnë të ditur se, operacioni është realizuar në rrugën “Myslym Shyri”. Nga të dhënat e fundit mësohet se ...
Operacion antidrogë në rrugën “Myslym Shyri” në Tiranë
OraNews - 21-Apr-2017 17:40
Një operacion antidrogë po zhvillohet në rrugën “Myslym Shyri” në Tiranë Tre persona janë shoqëruar nga policia, ndërsa janë zhvilluar kontrolle në disa banesa. Pas pak policia pritet të japë detaje lidhur me ...
Përplasje me armë në ‘Myslymi Shyri’, kapet 1 kg heroinë
TetovaSot - 21-Apr-2017 17:21
Publikuar 21 Pri, 2017 Shpërndaj Përplasje me armë është pasditen e sotme në rrugën “Myslymi Shyri” në Tiranë, gjatë një operacion anti-drogë të policisë. Efektivët e policisë kanë arritur të sekuestrojnë një sasi prej ...
Operacioni anti-drogë/ Sekuestrohet 1 kg heroinë në Tiranë
GazetaTema - 21-Apr-2017 17:13
Policia e Tiranës ka kryer një operacion intensive pasditen e sotme në rrugën “Myslym Shyri”. Bëhet me dije se efektivët kanë bërë të mundur sekuestrimin e 1 kg droge. Mësohet se lënda narkotike është e llojit heroinë. ...
Kapet 1 kg heroinë tek “Myslym Shyri”, në pranga 3 persona
Mapo - 21-Apr-2017 16:59
Plot 1 kg heroinë u kap sot në qendër të Tiranës në rrugën “Myslym Shyri”. Një operacion i gjerë është duke u zhvilluar, ku paraprakisht mësohet se kanë rënë në pranga tre persona. Policia e Tiranës po punon për ...
Operacion anti-drogë në Tiranë, sekuestrohet heroinë
Klan Kosova - 21-Apr-2017 16:58
Agjentë të policisë së Tiranës kanë kryer pasditen e së premtes një operacion anti-drogë. Burime policore bëjnë të ditur se, operacioni është realizuar në rrugën “Myslym Shyri”. Nga të dhënat e fundit mësohet se ...
Përplasje me armë në ‘Myslymi Shyri’, kapet 1 kg heroinë
Koha Jone - 21-Apr-2017 16:50
Përplasje me armë është pasditen e sotme në rrugën “Myslymi Shyri” në Tiranë, gjatë një operacion anti-drogë të policisë. Efektivët e policisë kanë arritur të sekuestrojnë një sasi prej 1 kg heroinë dhe kanë ndaluar tre ...
Arrestohen 3 shpërndarës droge në “Myslum Shyr”
Standard - 21-Apr-2017 16:50
Tre shpërndarës droge në zonën e “Myslym Shyrit” kanë tentuar t’i shpëtojnë policisë sot, por e kanë pësuar më keq. Gazetarja Dorjana Bezat bën me dije për BalkanWeb se tre persona tentuan t’i shpëtonin kontrollit të ...
Prplasje me arm n ‘Myslymi Shyri’, kapet 1 kg heroin
Bota Sot - 21-Apr-2017 16:47
Përplasje me armë është pasditen e sotme në rrugën “Myslymi Shyri” në Tiranë, gjatë një operacion anti-drogë të policisë. Efektivët e policisë kanë arritur të sekuestrojnë një sasi prej 1 kg heroinë dhe kanë ndaluar tre ...
Operacion anti-drogë në Tiranë, sekuestrohet heroinë
Top Channel - 21-Apr-2017 16:47
Agjentë të policisë së Tiranës kanë kryer pasditen e së premtes një operacion anti-drogë. Burime policore bëjnë të ditur se, operacioni është realizuar në rrugën “Myslym Shyri”. Nga të dhënat e fundit mësohet se ...
Policia e Tiranës finalizon me sukses operacionin e anti-drogës, arreston 3 shprëndarës në rrugën “Myslym Shyri”
Lajmi i Fundit - 21-Apr-2017 16:44
Policia e Tiranës ka vënë tre persona në pranga pas një operacioni antidrogë i zhvilluar në rrugën “Myslym Shyri”. Policia i ka pikasur të rinjtë, por ata kanë tentuar të largohen me makina. Sipas njoftimit, ndonëse ...
Operacion antidrogë në rrugën “Myslym Shyri” në Tiranë
Koha Jone - 21-Apr-2017 16:41
Një operacion antidrogë po zhvillohet në rrugën “Myslym Shyri” në Tiranë Pas pak policia pritet të japë detaje lidhur me operacionin që po vijon. Operacioni nisi rreth orës 16:00 në një nga rrugët kryesore të ...
Tentuan t’i shpëtojnë policisë, por bëjnë aksident tek “Myslim Shyri”. Ja çfarë kishin fshehur në makinë
BalkanWeb - 21-Apr-2017 16:40
TIRANË- Tre shpërndarës droge, që prej kohësh mbaheshin nën survejimin e policisë janë kapur mat në zonën e “Myslym Shyrit” teksa po tentonin të shpërndanin mallin. Por në momentin që agjentët e antidrogës të veshur ...
Të shtëna te “Myslym Shyri”, policia ndjek si nëpër filma shpërndarësit e drogës
Java News - 21-Apr-2017 16:38
Një operacion antidrogë është zhvilluar nga Policia e Tiranës në rrugën “Myslym Shyri”, ku në pranga ranë tre persona teksa shpërndanin lëndë narkotike. Policia i ka pikasur të rinjtë, por djemtë kanë tentuar të ...
Përplasje me armë në ‘Myslymi Shyri’, kapet 1 kg heroinë
Syri - 21-Apr-2017 16:37
Përplasje me armë është pasditen e sotme në rrugën “Myslymi Shyri” në Tiranë, gjatë një operacion anti-drogë të policisë. Efektivët e policisë kanë arritur të sekuestrojnë një sasi prej 1 kg heroinë dhe kanë ndaluar tre ...
Operacion antidrogë te "Myslim Shyri", policia qëllon me armë në ajër, tre në pranga
Lapsi - 21-Apr-2017 16:29
Një operacion antidrogë është zhvilluar nga Policia e Tiranës në rrugën “Myslym Shyri”, ku në pranga ranë tre persona teksa shpërndanin lëndë narkotike. Policia i ka pikasur të rinjtë, por djemtë kanë tentuar të ...
Operacion antidrogë te “Myslym Shyri”, trafikantët përplasin makinat, 3 të arrestuar
News Bomb - 21-Apr-2017 16:26
Operacion antidrogë në rrugën e “Myslym Shyrit” në Tiranë. Policia ka arrestuar në flagrancë tre trafikantët të cilët po shkëmbenin heroinë dhe kanabis. Sapo kanë vënë re praninë e policisë, tre trafikantët, emrat e të ...
Galeri

Lajmet Kryesore