Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 22:00
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Sigmar Gabriel, Rama dhe precedenti Gruevski
Sigmar Gabriel, Rama dhe precedenti Gruevski
Koha.mk - 19-Apr-2017 20:12
Nga Andi BUSHATI Shefi i diplomacisë gjermane, Sigmar Gabriel i ka dhënë një shuplakë të fortë interesave të çadrës së opozitës duke përdorur në fjalën e tij në Tiranë terma që ndoshta nuk ishin dëgjuar këtu tek ne, që ...
Galeri

Lajmet Kryesore