Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 08:41
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Chelsea favoriti kryesor për yllin e Monakos (Foto)
Kosova Sot - 20-Mar-2017 20:02
Skuadra e Chelseat shumë lehtë mund të bëhet me super lojtar gjatë afatit të verës. Sipas mediave angelze, mesfushori i Monakos Tiemoue Bakayoko është duke favorizuar ekipin londinez dhe shumë lehtë mund të bëhet lojtar ...
Ylli i Monacos preferon kalimin në Chelsea (Foto)
Gazeta Monitor - 20-Mar-2017 19:57
Tiemoue Bakayoko dëshiron që gjatë verës së ardhshme të transferohet në Chelsea Mesfushori i Monacos, Tiemoue Bakayoko favorizon një kalim të mundshëm në Chelsea, shkruan The Sun. Ai po kërkohet nga shumë skuadra të ...
Ylli i Monacos preferon kalimin në Chelsea (Foto)
Gazeta Express - 20-Mar-2017 19:51
?Tiemoue Bakayoko dëshiron që gjatë verës së ardhshme të transferohet në Chelsea Mesfushori i Monacos, Tiemoue Bakayoko favorizon një kalim të mundshëm në Chelsea, shkruan The Sun. Ai po kërkohet nga shumë skuadra të ...
Chelsea favoriti kryesor për yllin e Monakos (Foto)
Indeks Online - 20-Mar-2017 19:51
Skuadra e Chelseat shumë lehtë mund të bëhet me super lojtar gjatë afatit të verës. Sipas mediave angelze, mesfushori i Monakos Tiemoue Bakayoko është duke favorizuar ekipin londinez dhe shumë lehtë mund të bëhet lojtar ...
Bakayoko e preferon skuadrën nga Londra
GazetaFjala - 20-Mar-2017 19:42
Mesfushori i Monakos Temoue Bakayoko po e favorizon një transferim në Chelsea këtë verë, sipas The Sun. Edhe skuadra tjetër angleze, Manchester United, ka shprehur interesim për futbollistin që po shkëlqen në Ligën e ...
Bakayoko e preferon skuadrën nga Londra
Klan Kosova - 20-Mar-2017 19:27
Mesfushori i Monakos Temoue Bakayoko po e favorizon një transferim në Chelsea këtë verë, sipas The Sun. Edhe skuadra tjetër angleze, Manchester United, ka shprehur interesim për futbollistin që po shkëlqen në Ligën e ...
Kësaj skuadre i vardiset Neymar
Klan Kosova - 20-Mar-2017 19:09
Neymar ka folur për një transferim të mundshëm në Manchester United, duke insistuar se secili lojtar do të donte të luante me Jose Mourinhon. “Premier Liga është një kampionat që më mahnitë”, i tha ai gazetës The Sun. ...
Neymar ‘dridh’ Barcelonën: Dua të luaj në Ligën Premier
AlMaKos - 20-Mar-2017 18:33
Neymar nuk e fsheh dëshirën e tij për të luajtur në Ligën Premier në të ardhmen. Sulmuesi brazilian i Barcelonës e deklaroi këtë në një intervistë për The Sun, ku nuk ngurroi të vlerësojë stilin e lojës që aplikojnë ...
Neymar: Një ditë mund të luaj në “Premier League”
Gazeta Dita - 20-Mar-2017 18:03
Neymar nuk e fsheh dëshirën e tij për të luajtur në “Premier League” në të ardhmen. Sulmuesi brazilian i Barcelonës e deklaroi këtë në një intervistë për tabloidin britanik “The Sun”, ku nuk ngurroi të vlerësojë stilin ...
??Neymar dridh Barcën: Një ditë dua të luaj…
InFokusi - 20-Mar-2017 17:24
Neymar ka dhënë një lajm të rëndësishëm për të ardhmen e tij. Braziliani gjatë një interviste për ‘The Sun’, ka thënë se një ditë do të luaj në Premierligë, pasi që i pëlqen futbolli i asaj lige. “Premierliga? Më pëlqen ...
Tre muaj për të shlyer 100 stërlina, punëtori ankohet për Paul Pogba
BalkanWeb - 20-Mar-2017 17:21
Kondi Moyo ishte një punëtor që ndihmoi yllin e Manchester United Paul Pogba të zhvendosej në shtëpinë e tij të re. Për punën e kryer ai do shpërblehej me 100 stërlina, por për këtë ka pritur tre muaj. Lajmi ka ardhur ...
Neymar: Një ditë mund të luaj në “Premier League”
Top Channel - 20-Mar-2017 16:25
Neymar nuk e fsheh dëshirën e tij për të luajtur në “Premier League” në të ardhmen. Sulmuesi brazilian i Barcelonës e deklaroi këtë në një intervistë për tabloidin britanik “The Sun”, ku nuk ngurroi të vlerësojë stilin ...
?Neymari dridh Barcelonën, më pëlqen të punoj me këta dy trajnerë
Gazeta Express - 20-Mar-2017 16:23
Neymar nuk e ka përjashtuar mundësinë që në të ardhmen të luaj në kampionatin anglez Ylli i Barcelonës, Neymar e ka pranuar se në të ardhmen mund të luaj në Premierligë, atje ku ka skuadra të mëdha si Manchester United, ...
‘Tronditet’ Barcelona, Neymar: Dua të luaj në Premier League
Syri - 20-Mar-2017 15:05
Sulmuesi i Barcelonës, Neymar ka befasuar të gjithë pasi ai ka deklaruar se një ditë dëshiron që të luajë në Premier Leaguen angleze. Në një intervistë për tabloidin britanik “The Sun”, braziliani dëshiron që një ditë ...
Guardiola dhe Klopp vijnë me mosmarrëveshje më miqësore që kemi parë ndonjëherë (Video)
AlMaKos - 19-Mar-2017 18:48
Të gjithë mezi kemi pritur përballjen mes Liverpoolid dhe Manchester Cityt këtë fundjavë. Pasi kjo ndeshje është edhe përballje mes dy trajnerëve më të mirë në botën e futbollit, Pep Guardiola dhe Jurgen Klopp. Në ...
VIDEO/ Jurgen Klopp – Guardiola, diçka e çmendur ndodhi këtu
Syri - 19-Mar-2017 18:34
Pjesa e parë e ndeshjes Manchester City – Liverpool, nuk ishte interesante vetëm në fushë. Momente interesante dhuruan edhe dy trajnerët, Jurgen Klopp dhe Pep Guardiola, nga pankinat respektive.

Shikoni me kë ka luajtur Guardiola. A e keni ditur?
TetovaSot - 19-Mar-2017 13:57
Publikuar Mar 19, 2017 Shpërndaj Ish sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Igli Tare dikur ishte në një skuadër me legjendën e Barcelonës, tashmë trajnerin e Manchester City-t, Pep Guardiola. Ata kanë luajtur së bashku te ...
Guardiola fjalë të mëdha për Kloppin: Ai është më i miri
Indeks Online - 19-Mar-2017 13:49
Menaxheri i Manchester Cityt, Pep Guardiola ka shprehur admirimin e tij për trajnerin karizmatik të Liverpool, Jurgen Klopp në prag të takimit të tyre të Premier League në Etihad Stadium të dielën. Guardiola dhe Klopp ...
Sidibe refuzon Arsenalin; nuk e konsideron top-klub
Klan Kosova - 19-Mar-2017 13:18
Djibril Sidibe ka thënë se dëshiron që t’i bashkohet një top klubi Europian, pasi që e ka injoruar interesimin e Arsenalit. Mbrojtësi i Monacos, është mbështetur edhe nga nën-kryetari i Monacos Vadim Vasilyev për ...
FOTO/ Shikoni me kë ka luajtur Guardiola. A e keni ditur?
Syri - 19-Mar-2017 13:14
Ish sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Igli Tare dikur ishte në një skuadër me legjendën e Barcelonës, tashmë trajnerin e Manchester City-t, Pep Guardiola. Ata kanë luajtur së bashku te Brescia në sezonin 2000/01. Tare ...
12
Galeri

Lajmet Kryesore