Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 03:33
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Rrëfehet Fatmir Xhafaj: Ja çfarë pune kam bërë në Komunizëm
Rrëfehet Fatmir Xhafaj: Ja çfarë pune kam bërë në Komunizëm
Mapo - 20-Mar-2017 17:31
Ministri i ri i Brendshëm Fatmir Xhafaj, ka reaguar sot për herë të parë në lidhje me akuzat publike të lëshuara ndaj tij për tortura në kohën e Komunizmit. Sipas tij, këto janë shtrembërime dhe po falsifikohen faktet ...
Xhafaj reagon për “torturat”
VizionPlus - 20-Mar-2017 18:09
Vetëm pak orë pasi presidenti Nishani firmosi dekretet, ministri i brendshëm Fatmir Xhafaj reagoi për here te pare per akuzat e bëra ndaj tij. Duke i konsideruar shpifje te ulëta te orkestruara nga Partia Demokratike ...
Xhafaj: Akuzat ndaj meje, shpifje të ulëta
Top Channel - 20-Mar-2017 17:31
Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj ka reaguar këtë të hënë lidhur me akuzat e bëra ndaj tij ditët e fundit. Përmes një deklarate për shtyp, Xhafaj është shprehur se akuzat në fjalë janë shpifje në dëm të figurës së ...
DEKLARATA/ Rrëfehet Fatmir Xhafaj: E vërteta e akuzave për “torturat” në kohën e komunizmit
GazetaTema - 20-Mar-2017 17:27
Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj, ka reaguar për herë të parë për akuzat që i janë bërë ditët e fundit, se ka torturuar njerëz në kohën e komunizmit. Deklarata e plotë e Fatmir Xhafajt: Kjo deklaratë nuk do të ...
Fatmir Xhafaj reagon për herë të parë ndaj akuzave: E vërteta ime për “torturat” në kohën e komunizmit
BalkanWeb - 20-Mar-2017 17:25
TIRANE- Ministri i ri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj ka reaguar për herë të parë pas akuzave të bëra në drejtim të tij, duke thyer kështu heshtjen. Xhafaj i ka cilësuar akuzat si shpifje të ulëta dhe të fabrikuara. “Akuzat ...
Xhafa:Shpifjet,lojë e ulët politike do bëj ministrin me ndershmëri
Shqiptarja - 20-Mar-2017 17:34
TIRANE - Fatmir Xhafaj ka reaguar për herë të ndaj akuzave në adresë të tij se ka torturuar dy persona në kohën e diktaturës.Akuzat në adresë të Xhafajt përmes dëshmive të Xhavit Seferit dhe Valbona Malokut, erdhën pas ...
Fatmir Xhafaj reagon për herë të parë: Kam qenë hetues për 1 vit, por jo sigurims
TetovaSot - 20-Mar-2017 18:34
Publikuar Mar 20, 2017 Shpërndaj Ministri i ri i Brendshëm Fatmir Xhafaj ka reaguar për herë të parë pas akuzave dhe denoncimeve publike se ka qenë hetues gjatë periudhës së komunizmit. Përmes një deklarate të gjatë ...
Xhafaj: S’kam punuar në strukturat e sigurimit dhe as organet e hetimit
OraNews - 20-Mar-2017 17:45
Ministri i ri i Punëve të Brendshme, Fatmir Xhafaj thotë se nuk ka punuar asnjë ditë në strukturat e Sigurimit të Shtetit dhe as në organet e hetimit në periudhën e komunizmit, të cilat në atë kohë ishin pjesë e ...
Reagon Fatmir Xhafaj: Akuzat kundr meje, t ulta dhe shpifje
Bota Sot - 20-Mar-2017 18:15
Kandidati për ministër të Brendshëm Fatmir Xhafaj ka reaguar, pas akuzave të hedhur në drejtim të tij, që kur është kandiduar nga Rama për të qenë në krye të policisë. Xhafaj ka thënë se akuzat e lëshuara në drejtim të ...
Xhafaj: Akuzat ndaj meje, shpifje të ulëta
Klan Kosova - 20-Mar-2017 20:13
Ministri i Brendshëm në Shqipëri, Fatmir Xhafaj ka reaguar këtë të hënë lidhur me akuzat e bëra ndaj tij ditët e fundit. Përmes një deklarate për shtyp, Xhafaj ka mohuar që të ketë ushtruar funksione në strukturat e ...
Xhafaj: Akuzat ndaj meje, shpifje të ulëta
InFokusi - 20-Mar-2017 19:18
Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj ka reaguar këtë të hënë lidhur me akuzat e bëra ndaj tij ditët e fundit. Përmes një deklarate për shtyp, Xhafaj ka mohuar që të ketë ushtruar funksione në strukturat e ish-regjimit ...
Dëshmia e Fatmir Xhafës: Nuk i kam torturuar akuzuesit e mi
Lapsi - 20-Mar-2017 18:15
Kandidati për Ministër të Brendshëm, Fatmir Xhafaj, për herë të parë sot ka hedhur poshtë pretendimet e dy qytetarëve që jetojnë jashtë atdheut, të cilët e akuzojnë se i ka dhunuar dhe torturuar për llogari të ...
Kandidati për Ministër të Brendshëm shqiptar, Fatmir Xhafaj, akuzohet si torturues gjatë regjimit komunist
Portali Online - 20-Mar-2017 19:12
Kandidati për Ministër të Brendshëm, Fatmir Xhafaj, për herë të parë sot ka hedhur poshtë pretendimet e dy qytetarëve që jetojnë jashtë atdheut, të cilët e akuzojnë se i ka dhunuar dhe torturuar për llogari të ...
Dekretimi i Xhafajt nga Nishani, PD flet për provokim dhe paralajmëron: Nervat e shqiptarëve…
BalkanWeb - 19-Mar-2017 21:09
Kryetari i Departamentit të Rendit dhe Sigurisë në Partinë Demokratike Enkelejd Alibeaj, ka qenë i pari zyrtar i lartë i opozitës që reagoi lidhur me vendimin e Presidentit, Bujar Nishani për të dekretuar Fatmir Xhafajn ...
Xhafaj: Akuzat ndaj meje, shpifje të ulëta
AlMaKos - 20-Mar-2017 19:19
Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj ka reaguar këtë të hënë lidhur me akuzat e bëra ndaj tij ditët e fundit. Përmes një deklarate për shtyp, Xhafaj ka mohuar që të ketë ushtruar funksione në strukturat e ish-regjimit ...
Akuzat, Xhafaj: Shpifje të ulëta, askush nuk duhet të shtrembërojë faktet
Gazeta Shqip - 20-Mar-2017 17:33
Pas akuzave të shumta në drejtim të tij, ka ardhur edhe reagimi i ministrit të ri të Brendshëm, Fatmir Xhafaj. Ai thekson se të gjitha këto akuza nuk janë gjë tjetër veçse shpifje të ulëta. Xhafaj deklaron se nuk ka ...
Fatmir Xhafaj reagon për herë të parë: Kam qenë hetues për 1 vit, por jo sigurim
Indeks Online - 20-Mar-2017 17:56
Ministri i ri i Brendshëm Fatmir Xhafaj ka reaguar për herë të parë pas akuzave dhe denoncimeve publike se ka qenë hetues gjatë periudhës së komunizmit. Përmes një deklarate të gjatë dërguar mediave, Xhafaj ka hedhur ...
Xhafa: Shpifjet,lojë e ulët politike do bëj ministrin me ndershmëri
Shqiptarja - 20-Mar-2017 17:22
TIRANE -Fatmir Xhafaj për herë të parë reagon ndaj akuzave mbi emrin e tij.Deklarata publike e Fatmir XhafajKjo deklaratë nuk do të kishte qënë e nevojshme nëse gjatë ditëve të fundit, për shkak të detyrës që më ka ...
Apologji nga Xhafaj, hedh poshtë lidhjet me Sigurimin e Shtetit
Respublica - 20-Mar-2017 18:03
Pas dekretimit nga Presidenti Nishani si Ministër i Brendshëm Fatmir Xhafaj ka sqaruar me një deklaratë publike akuzat mbi të kaluarën e tij si hetues i Prokurorisë Krujës. Deklarata vjen si përgjigje ndaj rezervave të ...
Xhafaj hedh poshtë akuzat për të kaluarën e tij
Zeri Amerikes - 20-Mar-2017 18:33
I emëruari në postin e Ministrit të Brendshëm reagon pas sulmeve se si hetues në kohën e diktaturës ka torturuar në vitin 1986 dy persona. Xhafaj: U shkëputa nga sistemi i Drejtësisë i kohës në 1985
12
Galeri

Lajmet Kryesore