Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 12:37
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Thyhen tabutë me nudo e veting, ja çfarë ndodhi në Teatrin Kombëtar (FOTO)
Standard - 20-Mar-2017 21:10
Nëse një puthje, aq më shumë nëse ishte homoseksuale, përbënte lajm në Teatrin Kombëtar, çdo të thoshim për një nudo?! Dhe jo thjesht për një kalim, si ndonjë figurant me biçikletë, apo i fshehur pas ndonjë peme, por ...
“Equus”/ Shfaqja nudo në TK, Zarka: Njeriu nuk mund të jetë i lirë me rroba
BalkanWeb - 20-Mar-2017 20:45
NGA: ANXHELA DEVOLE “Equus”, një krijim i dramaturgut britanik Peter Shaffer, që prej më shumë se katër dekadash është vënë në skenat më të njohura të teatrove të Europës dhe Shteteve të Bashkuara të Amerikës, pati ...
Teatri Kombëtar, aktori zhvishet lakuriq në skenë (Foto)
Lajm Press - 20-Mar-2017 15:03
Dino Mustafiq, regjisori boshnjak me famë ndërkombëtare ka sjellë në skenën e Teatrit Kombëtar shfaqjen “Equus” me të cilën ka thyer çdo tabu. Themi këtë pasi për herë të parë në skenën e teatrit një aktor shqiptar ...
FOTO +18/ Boshnjaku nxjerr lakuriq në skenë aktorin shqiptar
Lexo - 20-Mar-2017 12:16
Dino Mustafiq, regjisori boshnjak me famë ndërkombëtare ka sjellë në skenën e Teatrit Kombëtar shfaqjen “Equus” me të cilën ka thyer çdo tabu. Themi këtë pasi për herë të parë në skenën e teatrit një aktor shqiptar ...
Teatri Kombëtar, aktori zhvishet lakuriq në skenë (Foto)
Gazeta Express - 20-Mar-2017 12:00
? Dino Mustafiq, regjisori boshnjak me famë ndërkombëtare ka sjellë në skenën e Teatrit Kombëtar shfaqjen “Equus” me të cilën ka thyer çdo tabu. Themi këtë pasi për herë të parë në skenën e teatrit një aktor shqiptar ...
S’ka më tabu/ Boshnjaku nxjerr lakuriq në skenë aktorin shqiptar
Koha Jone - 20-Mar-2017 10:30
Dino Mustafiq, regjisori boshnjak me famë ndërkombëtare ka sjellë në skenën e Teatrit Kombëtar shfaqjen “Equus” me të cilën ka thyer çdo tabu. Themi këtë pasi për herë të parë në skenën e teatrit një aktor shqiptar ...
S’ka më tabu/ Boshnjaku nxjerr lakuriq në skenë aktorin shqiptar
BalkanWeb - 20-Mar-2017 10:07
Dino Mustafiq, regjisori boshnjak me famë ndërkombëtare ka sjellë në skenën e Teatrit Kombëtar shfaqjen “Equus” me të cilën ka thyer çdo tabu. Themi këtë pasi për herë të parë në skenën e teatrit një aktor shqiptar ...
FOTO/ Ska me tabu: Igli Zerka interpreton komplet lakuriq në Teatrin Kombëtar
Syri - 20-Mar-2017 09:10
Tre ditë më parë Teatri Kombëtare hapi perdet me shfaqjen e regjisorit me nam rajonal e ndërkombëtar nga Bosnja Dino Mustafiq “Equus”, ndërsa skena e cila u shfaq mbrëmjen e 17 marsit ka thyer tashme çdo tabu, kjo pasi ...
Galeri

Lajmet Kryesore