Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 08:50
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Hashim Thaçi: Askush nuk ka veto mbi Ushtrinë e Kosovës
News Bomb - 20-Mar-2017 20:39
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, u ankua sot në provizionet e pakos së Ahtisaarit, kur foli për bllokadën që përfaqësuesit serbë në Kuvend të Kosovës po i bëjnë transformimit të Forcave të Sigurisë së Kosovës në ...
Thaçi: Askush nuk ka veto mbi Ushtrinë
Gazeta Dita - 20-Mar-2017 20:27
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, reagoi sot lidhur me paketën e Ahtisaarit, kur foli për bllokadën që përfaqësuesit serbë po i bëjnë transformimin e Forcave të Sigurisë së Kosovës. Gjatë një konference kushtuar javës ...
Presidenti Thaçi: Askush nuk ka veto mbi Ushtrinë e Kosovës
Java News - 20-Mar-2017 20:13
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, reagoi sot lidhur me paketën e Ahtisaarit, kur foli për bllokadën që përfaqësuesit serbë po i bëjnë transformimin e Forcave të Sigurisë së Kosovës. Gjatë një konference kushtuar javës ...
Presidenti Thaçi: Askush nuk ka veto mbi Ushtrinë e Kosovës
BalkanWeb - 20-Mar-2017 19:51
PRISHTINE- Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, reagoi sot lidhur me paketën e Ahtisaarit, kur foli për bllokadën që përfaqësuesit serbë po i bëjnë transformimin e Forcave të Sigurisë së Kosovës. Gjatë një konference ...
Thaçi: Askush nuk ka veto mbi Ushtrinë e Kosovës
Zhurnal - 20-Mar-2017 19:51
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, u ankua sot në provizionet e pakos së Ahtisaarit, kur foli për bllokadën që përfaqësuesit serbë në Kuvend të Kosovës po i bëjnë transformimit të Forcave të Sigurisë së Kosovës në ...
Askush nuk ka veto mbi Ushtrinë (VIDEO)
Arbresh - 20-Mar-2017 19:12
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, u ankua sot në provizionet e pakos së Ahtisaarit, kur foli për bllokadën që përfaqësuesit serbë në Kuvend të Kosovës po i bëjnë transformimit të Forcave të Sigurisë së Kosovës në ...
Thaçi: Askush nuk ka veto mbi Ushtrinë (Video)
Indeks Online - 20-Mar-2017 18:45
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, u ankua sot në provizionet e pakos së Ahtisaarit, kur foli për bllokadën që përfaqësuesit serbë në Kuvend të Kosovës po i bëjnë transformimit të Forcave të Sigurisë së Kosovës në ...
Thai: Askush nuk ka veto mbi Ushtrin (Video)
Zeri - 20-Mar-2017 18:31
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, u ankua sot në provizionet e pakos së Ahtisaarit, kur foli për bllokadën që përfaqësuesit serbë në Kuvend të Kosovës po i bëjnë transformimit të Forcave të Sigurisë së Kosovës në ...
Thaçi: Askush nuk ka veto mbi Ushtrinë (Video)
AlMaKos - 20-Mar-2017 18:21
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, u ankua sot në provizionet e pakos së Ahtisaarit, kur foli për bllokadën që përfaqësuesit serbë në Kuvend të Kosovës po i bëjnë transformimit të Forcave të Sigurisë së Kosovës në ...
Thaçi: Askush nuk ka veto mbi Ushtrinë (Video)
InFokusi - 20-Mar-2017 18:21
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, u ankua sot në provizionet e pakos së Ahtisaarit, kur foli për bllokadën që përfaqësuesit serbë në Kuvend të Kosovës po i bëjnë transformimit të Forcave të Sigurisë së Kosovës në ...
Thaçi: Partnerët janë kundër metodologjisë, ngurrojnë të bindin serbët
Top Channel - 20-Mar-2017 16:20
Në hapjen e konferencës së mbajtur në kuadër të Javës së Gruas, presidenti Hashim Thaçi nuk ka harruar të përmendë, veç temës në fjalë, edhe atë të transformimit të FSK-së në ushtri. Sipas tij, krijimi i ushtrisë, ...
Thaçi: Miqtë ndërkombëtarë nuk janë kundër ushtrisë por kundër metodologjisë së formimit të saj
10minuta.com - 20-Mar-2017 15:50
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi edhe sot e ka përmendur transformimin e Forcës së Sigurisë së Kosovës në ushtri. Ai duke folur në hapjen e Javës së Gruas tha se transformimi i FSK-së, Demarkacioni me Malin e Zi dhe ...
Hashim Thaçi mundohet ta bind ambasadorin Delawie për Ushtrinë!
Zhurnal - 20-Mar-2017 15:30
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi edhe sot e ka ripërsëritur transformimin e Forcës së Sigurisë së Kosovës në ushtri. Ai duke folur në hapjen e Javës së Gruas, tha se transformimi i FSK-së, Demarkacioni me Malin e Zi ...
Thaçi: Miqtë ndërkombëtarë nuk janë kundër ushtrisë por kundër metodologjisë së formimit të saj
24 Ore - 20-Mar-2017 14:51
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi edhe sot e ka përmendur transformimin e Forcës së Sigurisë së Kosovës në ushtri. Ai duke folur në hapjen e Javës së Gruas tha se transformimi i FSK-së, Demarkacioni me Malin e Zi dhe ...
Hashim Thaçi mundohet ta bind ambasadorin Delawie për Ushtrinë!
InFokusi - 20-Mar-2017 14:51
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi edhe sot e ka ripërsëritur transformimin e Forcës së Sigurisë së Kosovës në ushtri. Ai duke folur në hapjen e Javës së Gruas, tha se transformimi i FSK-së, Demarkacioni me Malin e Zi ...
Thaçi shpalosi projektligjin për ushtrinë para syve të ambasadorit Delawie
Arbresh - 20-Mar-2017 14:44
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi edhe sot e ka ripërsëritur transformimin e Forcës së Sigurisë së Kosovës në ushtri. Ai duke folur në hapjen e Javës së Gruas, tha se transformimi i FSK-së, Demarkacioni me Malin e Zi ...
Thaçi shpalosi projektligjin për ushtrinë para syve të ambasadorit Delawie
Kosova Press - 20-Mar-2017 14:32
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi edhe sot e ka ripërsëritur transformimin e Forcës së Sigurisë së Kosovës në ushtri.
Vetëvendosje, skeptike për formimin e Ushtrisë
GazetaFjala - 20-Mar-2017 12:41
Lëvizja Vetëvendosje ka organizuar tryezë diskutimi me temën “Forca e Sigurisë së Kosovës dhe rregullimet ligjore”. Gjatë kësaj tryeze kryetari i VV-së, Visar Ymeri ka theksuar se është e domosdoshme që Kosova ta ketë ...
Thaçi: Po mundohemi t’i bindim serbët për votimin e ushtrisë
EkonomiaOnline - 20-Mar-2017 12:35
Presidenti i vendit Hashim Thaçi ka thënë se i mbetet besnik deklarimit të tij se Bashkësia Ndërkombëtare mund ta bindë për pesë minuta Listën Serbe për të votuar ushtrinë e Kosovës. Pos kësaj Presidenti Thaçi ka shtuar ...
Thaçi: Miqtë ndërkombëtarë nuk janë kundër ushtrisë por kundër metodologjisë së formimit të saj
AlMaKos - 20-Mar-2017 12:33
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi edhe sot e ka përmendur transformimin e Forcës së Sigurisë së Kosovës në ushtri. Ai duke folur në hapjen e Javës së Gruas tha se transformimi i FSK-së, Demarkacioni me Malin e Zi dhe ...
12
Galeri

Lajmet Kryesore