Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 12:37
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Rama: pakt kombëtar për mirëqenien sociale Koha Jone - 20-Mar-2017 22:51
Edi Rama: Sot në shtëpinë e fëmijëve "Zyber Hallulli" ku u nënshkrua Pakti Kombëtar i Mirëqenies Sociale, që për herë të parë bën bashkë qeverisjen qendrore ...
Edi Rama - 20-Mar-2017 21:43
Sot në shtëpinë e fëmijëve "Zyber Hallulli" ku u nënshkrua Pakti Kombëtar i Mirëqenies Sociale, që për herë të parë bën bashkë qeverisjen qendrore me atë lokale si edhe të gjithë partnerët që veprojnë në fushën sociale ...
'Porositë' e Blendi Klosit për Olta Xhaçkën, ministren e re të Mirëqënies Sociale
News Bomb - 20-Mar-2017 19:13
Pasi i dorëzoi stafetën duke i uruar suksese në detyrën e re në ceremoninë e zhvilluar sot, jashtë kamerave ish-ministri Blendi Klosi duket se ka disa këshilla për Olta Xhaçkën. Në këtë fotografi, të shkrepur pas ...
Pakti Kombëtar i Mirëqenies Sociale, Veliaj: “Kemi të hapura sot 105 kantiere, 10 mijë të punësuar shumica prej tyre nga zyrat e punës
GazetaTema - 20-Mar-2017 16:32
U nënshkrua sot Pakti Kombëtar i Mirëqenies Sociale i cili bën bashkë për herë të parë të gjithë partnerët që veprojnë në fushën sociale duke synuar ngritjen e një sistemi të integruar përkujdesi shoqëror koherent dhe ...
Blendi Klosi nënshkruan marrëveshjen e fundit si ministër
GazetaTema - 20-Mar-2017 16:32
Ministria e Mireqenies Sociale dhe Einise, organizoi aktivitetin e nenshkrimit te Paktit Kombetar te Mireqenies Sociale. Ministri Blendi Klosi deklaroi se pakti do te mundesoje ngritjen e sherbimeve sociale ne te gjitha ...
Rama kujton historinë e gropës së madhe në lagje: Për pak na humbi Vangjushi, unë hyra kërrusur se…
GazetaTema - 20-Mar-2017 16:32
Kryeministri Edi Rama ka marrë pjesë sot në ceremoninë për nënshkrimin e paktit kombëtar të mirëqenies sociale. E pranishme ka qenë edhe ministrja e re e Mirëqenies Sociale dhe Rinisë, Olta Xhaçka. Gjatë fjalimit të ...
Rama ironizon çadrën: Nëse PD merr pushtetin, vendi kthehet pas
VizionPlus - 20-Mar-2017 16:31
Kryeministri Edi Rama, gjatë nënshkrimit të Paktit Kombëtar për Mirëqenien Sociale, nga shtëpia e fëmijës “Zyber Hallulli” ka ironizuar edhe njëherë protestën e opozitës. Shefi i qeverise tha se nëse Partia Demokratike ...
“Çadra” nuk di të qeverisë! Rama: Qeveritë abuzonin me fondet
OraNews - 20-Mar-2017 15:16
Kryeministri Edi Rama deklaroi sot Partia Demokratike nuk di të qeverisë vendin. Duke ironizuar me çadrën e protestës, gjatë aktivitetit për nënshkrimin e Impaktit të Mirëqënies Sociale, kreu i Qeverisë tha se të ...
Veliaj: Në Tiranë hapëm 105 kantiere pune me 10 mijë të punësuar
Illyriapress - 20-Mar-2017 15:16
U nënshkrua sot Pakti Kombëtar i Mirëqenies Sociale, i cili bën bashkë për herë të parë të gjithë partnerët që veprojnë në fushën sociale, me synimin për të ngritur një sistem të integruar përkujdesi shoqëror të ...
Klosi dorëzon detyrën me një projekt madhor
News Bomb - 20-Mar-2017 15:13
Ministria e Mirëqenies Sociale dhe Rinisë, organizoi sot aktivitetin e nënshkrimit të Paktit Kombëtar të Mirëqenies Sociale. Ministri, Blendi Klosi deklaroi se pakti do të mundësojë ngritjen e shërbimeve sociale në të ...
Rama: sht trefishuar ndihma ekonomike
Zeri - 20-Mar-2017 14:45
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, gjatë nënshkrimit të Paktit Kombëtar për Mirëqenien Sociale, deklaroi se sot është trefishuar ndihma ekonomike, pasi janë hequr nga skema e saj të pasurit që e merrnin atë. “Për vite ...
Rama: Është trefishuar ndihma ekonomike
Indeks Online - 20-Mar-2017 14:35
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, gjatë nënshkrimit të Paktit Kombëtar për Mirëqenien Sociale, deklaroi se sot është trefishuar ndihma ekonomike, pasi janë hequr nga skema e saj të pasurit që e merrnin atë. “Për ...
Veliaj: Në Tiranë kemi hapur 105 kantiere pune, ku janë punësuar rreth 10 mijë vetë
Mapo - 20-Mar-2017 14:21
Nënshkruhet Pakti Kombëtar i Mirëqenies Sociale, merr pjesë kryebashkiaku Veliaj U nënshkrua sot Pakti Kombëtar i Mirëqenies Sociale, i cili bën bashkë për herë të parë të gjithë partnerët që veprojnë në fushën sociale, ...
Veliaj: “Në Tiranë kemi hapur 105 kantiere pune, ku janë punësuar rreth 10 mijë vetë”
Telegraf - 20-Mar-2017 14:19
U nënshkrua sot Pakti Kombëtar i Mirëqenies Sociale, i cili bën bashkë...
Firmoset pakti kombëtar i Mirëqenies Sociale. Klosi i kalon stafetën Xhaçkës
ABCNews - 20-Mar-2017 14:19
Firmoset pakti kombëtar i Mirëqenies Sociale. Klosi i kalon stafetën Xhaçkës Rama: Nëse reformat nuk vijojnë vendi humbet shumë 20 mars 2017 14:18 Kryeministri Rama dhe 3 ministra e ish-ministra firmosen Paktin ...
Rama: Është trefishuar ndihma ekonomike
Klan Kosova - 20-Mar-2017 14:00
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, gjatë nënshkrimit të Paktit Kombëtar për Mirëqenien Sociale, deklaroi se sot është trefishuar ndihma ekonomike, pasi janë hequr nga skema e saj të pasurit që e merrnin atë. “Për vite ...
Rama humor me Vangjush Dakon: Për pak na humbi në një gropë…
Koha Jone - 20-Mar-2017 12:54
Teksa ka folur nga aktiviteti për mirëqenien sociale që u mbajt në shtëpinë e fëmijës “Zyber Hallulli” kreu i qeverisë nuk ka lënë pa përmendur batuta dhe ironi për të treguar realitetin që ishte në zyrat e ...
Rama ironizon çadrën e PD: Ata nuk dinë të bëjnë asgjë
Lexo - 20-Mar-2017 12:54
Kryeministri Edi Rama qenë i pranishëm ditën e sotme në nënshkrimin e paktit kombëtar të mirëqenies sociale te shtëpia e fëmijës “Zyber Halluli”. Gjatë fjalës së tij Rama është shprehur se kthimi pas në kohë do të ishte ...
Rama: Është trefishuar ndihma ekonomike
AlMaKos - 20-Mar-2017 12:51
Kryeministri Edi Rama, gjatë nënshkrimit të Paktit Kombëtar për Mirëqenien Sociale, deklaroi se sot është trefishuar ndihma ekonomike, pasi janë hequr nga skema e saj të pasurit që e merrnin atë. “Për vite me radhë, ...
Pakti Kombëtar i Mirëqenies Sociale, Veliaj: Kemi hapur 105 kantiere, 10 mijë të punësuar shumica nga zyrat e punës
News Bomb - 20-Mar-2017 12:42
U nënshkrua sot Pakti Kombëtar i Mirëqenies Sociale i cili bën bashkë për herë të parë të gjithë partnerët që veprojnë në fushën sociale duke synuar ngritjen e një sistemi të integruar përkujdesi shoqëror koherent dhe ...
Rama kujton historinë me Vangjushin: Për pak na humbi në një gropë të tmerrshme
Mapo - 20-Mar-2017 12:34
Teksa ka folur nga aktiviteti për mirëqenien sociale që u mbajt në shtëpinë e fëmijës “Zyber Hallulli” kreu i qeverisë nuk ka lënë pa përmendur batuta dhe ironi për të treguar realitetin që ishte në zyrat e ...
123
Galeri

Lajmet Kryesore