Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 22:26
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Follow Pique do të mungojë në dasmën e Messit, problemi fshihet tek gratë
Shprehja - 20-Mar-2017 19:19
Mbrojtësi i Barcelonës, Gerard Pique, nuk është ftuar në dasmën e Lionel Messit për probleme personale mes bashkëshortes së mbrojtësit Shakira dhe bashkëshortes së sulmuesit Antonella Roccuzzo. Lajmin e ka bërë të ditur ...
Pique dhe Umtiti përgjigjen rreth formacionit të ri
AlMaKos - 20-Mar-2017 18:48
Mbrojtësit e Barcelonës, Gerard Pique dhe Samuel Umtiti kanë pranuar se formacion i ri 3-4-3 i lë lojtarët e tyre të pambrojtur në pjesën e pasme. Trajneri Luis Enrique ka bërë të kaluar në një banesë prapa tre pas 4-0 ...
Lojtari i Barcelonës mungon në dasmën e shokut, zbulohet arsyeja
OraNews - 20-Mar-2017 18:27
Lojtari i Barcelonës, Gerard Pique do të mungojë në dasmën e shokut të tij, Messi sepse ai nuk e ka ftuar për shkak të marrëdhënies jo të mirë që kanë partneret e tyre. Hatërmbetja mes të fejuarës së Messi-t, Antonella ...
Shakira nuk shkon në dasmën e Messit, armike me gruan e tij për shkak të ishit të Pique
Dritare.net - 20-Mar-2017 15:36
Ylli i kombëtares së Argjentinës dhe skuadrës spanjolle të Barcelonës pritet që të kurorëzojë me martesë dashurinë e tij disavjeçare me 29 vjeçaren, Antonella Roccuzzo, më 24 qershor. Ndërkohë ditët e fundit po bën bujë ...
Enriques i ndodhi dika e papritur
Zeri - 20-Mar-2017 15:30
Trajneri i Barcelonës, Luis Enrique ka pasur një situatë të pazakontë në konferencën për shtyp pas ndeshjes me Valencian, të cilën skuadra e tij e fitoi me rezultat 4:2, shkruan zeri.info. Derisa po fliste për ndeshjen, ...
Messi nuk e fton Pique në dasmë, kurse arsyeja mbetet e çuditshme
Java News - 20-Mar-2017 09:55
Ata mund të jenë bashkëlojtarë në Fc Barcelona, por Gerard Pique nuk do të jetë në dasmën e Lionel Messi. Kjo për shkak të raporteve të tensionuara mes të dashurës së Pique, Shakirës dhe të fejuarës së Messi, Antonella ...
Pique: Kur Messi të pensionohet, atëherë bota do ta kuptojë të vërtetën
Gazeta Monitor - 20-Mar-2017 09:49
Pique nuk ka dyshime, Messi është lojtari më i mirë në histori të futbollit. Pesë herë fituesi i Topit të Artë, Leo Messi, ka shkëlqyer në fitoren e Barcelonës prej 4:2 ndaj Valencias, duke shënuar dy gola. Messi ka ...
Pique: Kur Messi të pensionohet, atëherë bota do ta kuptojë të vërtetën
Gazeta Express - 20-Mar-2017 09:35
Pique nuk ka dyshime, Messi është lojtari më i mirë në histori të futbollit Pesë herë fituesi i Topit të Artë, Leo Messi, ka shkëlqyer në fitoren e Barcelonës prej 4:2 ndaj Valencias, duke shënuar dy gola. Messi ka ...
Gratë bëjnë që Pique të mos jetë i ftuar në dasmën e Messit
Zhurnal - 20-Mar-2017 09:35
Futbollisti i Barcelonës, Gerard Pique, nuk është ftuar në dasmën e Lionel Messit, për shkak të një problemi personal ndërmjet Shakiras dhe gruas së ardhshme të argjentinasit, Antonella Roccuzzo. Sipas El Pais, e ...
“Messi është më i mirë në histori”.
Klan Kosova - 20-Mar-2017 09:25
Mbrojtësi i Barcelonës, Gerard Pique, ka thënë se bashkëlojtari i tij, Lionel Messi, është më i miri në histori të futbollit dhe se arritjet e tij do të jenë vështirë të përsëritshme, njofton Klan Kosova. “Ne jemi duke ...
Zbulohet arsyeja pse Shakira refuzoi ftesën e çiftit Messi për dasëm
BalkanWeb - 20-Mar-2017 01:36
Ylli i kombëtares së Argjentinës dhe skuadrës spanjolle të Barcelonës pritet që të kurorëzojë me martesë dashurinë e tij disavjeçare me 29 vjeçaren, Antonella Roccuzzo, më 24 qershor. Ndërkohë ditë e fundit po bën bujë ...
Shakira refuzon ftesën e çiftit Messi për dasëm, kjo është arsyeja
Indeks Online - 19-Mar-2017 23:16
Ylli i kombëtares së Argjentinës dhe skuadrës spanjolle të Barcelonës pritet që të kurorëzojë me martesë dashurinë e tij disavjeçare me 29 vjeçaren, Antonella Roccuzzo, më 24 qershor. Ndërkohë ditë e fundit po bën bujë ...
Gratë bëjnë që Pique të mos jetë i ftuar në dasmën e Messit (Foto)
AlMaKos - 19-Mar-2017 22:18
Futbollisti i Barcelonës, Gerard Pique, nuk është ftuar në dasmën e Lionel Messit, për shkak të një problemi personal ndërmjet Shakiras dhe gruas së ardhshme të argjentinasit, Antonella Roccuzzo. Sipas El Pais, e ...
FOTO/ Shakira refuzon të marrë pjesë në dasmën e Messi-t, intrigat me të dashurën e argjentinasit
BalkanWeb - 19-Mar-2017 20:38
24 qershori do jetë dita kur ylli i Barcelonës dhe kombëtares së Argjentinës, Lionel Messi, do t’i japë fund beqarisë duke u martuar me bukuroshen 29 vjeçare Antonella Roccuzzo. Kohët e fundit po qarkullon një lajm se ...
Messi nuk e fton Pique në dasmë, arsyeja e çuditshme
Koha.mk - 19-Mar-2017 20:25
Ata mund të jenë bashkëlojtarë në FC Barcelona, por Gerard Pique nuk do të jetë në dasmën e Lionel Messi. Kjo për shkak të raporteve të tensionuara mes të dashurës së Pique, Shakirës dhe të fejuarës së Messi, Antonella ...
Messi nuk e fton Pique në dasmë, arsyeja e çuditshme
Gazeta Monitor - 19-Mar-2017 20:14
Ata mund të jenë bashkëlojtarë në Fc Barcelona, por Gerard Pique nuk do të jetë në dasmën e Lionel Messi. Kjo për shkak të raporteve të tensionuara mes të dashurës së Pique, Shakirës dhe të fejuarës së Messi, Antonella ...
Messi nuk e fton Pique në dasmë, arsyeja e çuditshme
Gazeta Express - 19-Mar-2017 20:05
Ata mund të jenë bashkëlojtarë në Fc Barcelona, por Gerard Pique nuk do të jetë në dasmën e Lionel Messi. Kjo për shkak të raporteve të tensionuara mes të dashurës së Pique, Shakirës dhe të fejuarës së Messi, Antonella ...
Shakira ‘injoron keq’ Messin dhe bashkëshorten e tij
Lajminet - 19-Mar-2017 19:08
Ndërkohë ditët e fundit po bën bujë lajmi se Shakira, gruaja e një miqve dhe kolegëve më të mirë të Messit, Pique, nuk ka pranuar ftesën për të qenë në dasmë duke u justifikuar se ka një agjendë të ngjeshur. Mirëpo “El ...
Shakira ofendon Messin dhe bashkëshorten e tij, ja arsyeja
TetovaSot - 19-Mar-2017 18:40
Publikuar Mar 19, 2017 Shpërndaj Ylli i kombëtares së Argjentinës dhe skuadrës spanjolle të Barcelonës pritet që të kurorëzojë me martesë dashurinë e tij disavjeçare me 29 vjeçaren, Antonella Roccuzzo, më 24 qershor. ...
Shakira refuzon ftesën në dasmën e Messit për këtë arsye (FOTO)
Lapsi - 19-Mar-2017 18:19
Ylli i kombëtares së Argjentinës dhe skuadrës spanjolle të Barcelonës pritet që të kurorëzojë me martesë dashurinë e tij disavjeçare me 29 vjeçaren, Antonella Roccuzzo, më 24 qershor. Ndërkohë ditët e fundit po bën bujë ...
12
Galeri

Lajmet Kryesore