Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 12:37
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Një gjyqtar portugez për ndeshjen Kosovë-Islandë 10minuta.com - 20-Mar-2017 22:50
Kosovë – Islandë, do të gjykohet nga një portugez i njohur
Portalb - 20-Mar-2017 21:47
Dueli i së premtes ndërmjet Kosovës dhe Islandës që zhvillohet në stadiumin Loro Boriçi në Shkodër do të drejtohet nga gjyqtarët portugez. Kryesor do të jetë Artur Dias me asistentët Rui Tavares e Paulo Soares, kurse i ...
Kosovë ? Islandë, ja ku mund t?i blini biletat
Kosova Sot - 20-Mar-2017 21:14
Biletat për duelin ndërmjet Kosovës dhe Islandës do fillojnë të shiten në Tiranë dhe Shkodër nga dita e nesërme (e martë). Për dallim prej duelit të kaluar kur Kosova u takua në shtëpi me skuadrën e Kroacisë dhe nuk ...
Ky gjyqtar i madh do ta drejtojë ndeshjen Kosovë – Islandë (Foto)
TetovaSot - 20-Mar-2017 21:01
Publikuar Mar 20, 2017 Shpërndaj Artur Dias do të drejtojë ndeshjen ndërmjet Kosovës dhe Islandës në kualifikimet për Kupën e Botës FIFA tashmë ka njoftuar se ndeshjen ndërmjet Kosovës dhe Islandës do ta drejtojë ...
Një gjyqtar portugez për ndeshjen Kosovë-Islandë
Kosova Press - 20-Mar-2017 20:57
Është përcaktuar katërshja që do ta drejtojë takimin e së premtes.
Kosovë – Islandë, ky gjyqtar do ta drejtojë ndeshjen (FOTO)
Albportali - 20-Mar-2017 20:31
Dueli i së premtes ndërmjet Kosovës dhe Islandës që zhvillohet në stadiumin ”Loro Boriçi” në Shkodër do të drejtohet nga gjyqtarët portugez. Kryesor do të jetë Artur Dias me asistentët Rui Tavares e Paulo Soares, kurse ...
Biletat për ndeshjen Kosovë – Islandë shiten në Tiranë dhe Shkodër
Gazeta Monitor - 20-Mar-2017 20:27
Biletat për duelin ndërmjet Kosovës dhe Islandës do fillojnë të shiten në Tiranë dhe Shkodër nga dita e nesërme (e martë), mëson Gazetasheshi.com. Për dallim prej duelit të kaluar kur Kosova u takua në shtëpi me ...
Ky gjyqtar i madh do ta drejtojë ndeshjen Kosovë – Islandë (Foto)
Gazeta Express - 20-Mar-2017 19:33
Artur Dias do të drejtojë ndeshjen ndërmjet Kosovës dhe Islandës në kualifikimet për Kupën e Botës FIFA tashmë ka njoftuar se ndeshjen ndërmjet Kosovës dhe Islandës do ta drejtojë gjyqtari portugez, Artur Dias, ndërsa ...
Kosov Island, drejtohet nga gjyqtari i Ligs s Kampionve (FOTO)
Zeri - 20-Mar-2017 19:15
Dueli i së premtes ndërmjet Kosovës dhe Islandës që zhvillohet në stadiumin Loro Boriçi në Shkodër do të drejtohet nga gjyqtarët portugez. Kryesor do të jetë Artur Dias me asistentët Rui Tavares e Paulo Soares, kurse i ...
Kosovë – Islandë, do të gjykohet nga një portugez i njohur
Gazeta Monitor - 20-Mar-2017 18:57
Dueli i së premtes ndërmjet Kosovës dhe Islandës që zhvillohet në stadiumin Loro Boriçi në Shkodër do të drejtohet nga gjyqtarët portugez. Kryesor do të jetë Artur Dias me asistentët Rui Tavares e Paulo Soares, kurse i ...
?? Kosovë – Islandë, ky gjyqtar do ta drejtojë ndeshjen (FOTO)
InFokusi - 20-Mar-2017 18:33
Dueli i së premtes ndërmjet Kosovës dhe Islandës që zhvillohet në stadiumin ”Loro Boriçi” në Shkodër do të drejtohet nga gjyqtarët portugez. Kryesor do të jetë Artur Dias me asistentët Rui Tavares e Paulo Soares, kurse ...
Kosovë – Islandë, do të gjykohet nga një portugez i njohur
AlMaKos - 20-Mar-2017 18:21
Dueli i së premtes ndërmjet Kosovës dhe Islandës që zhvillohet në stadiumin Loro Boriçi në Shkodër do të drejtohet nga gjyqtarët portugez. Kryesor do të jetë Artur Dias me asistentët Rui Tavares e Paulo Soares, kurse i ...
Bastet botërore çuditin për ndeshjen Kosovë-Islandë
Lajm Press - 20-Mar-2017 17:46
Sa e sa herë është vërtetuar se koeficienti i basteve të ndryshme nuk është edhe koeficient real, sepse shumë herë ka ndodhur që favoriti i madh ka pësuar humbje ose ka barazuar. Megjithatë, bastet e njohura botërore ...
Kosova sfidohet nga kombëtarja që kishte eliminuar Anglinë
ShqipMedia - 20-Mar-2017 14:23
Albert Bunjaki, përzgjedhës i kombëtares së Kosovës, ka njohuri të mirë se si luhet futbolli skandinav dhe të paktën mund të përgatitë kombëtaren tonë se si t’i kundërvihet Islandës së fortë, në ndeshjen e xhiros së ...
Galeri

Lajmet Kryesore