Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 22:55
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Kosova publikon listën, risitë Besart Berisha dhe Donis Avdijaj
Kosova publikon listën, risitë Besart Berisha dhe Donis Avdijaj
GazetaTema - 20-Mar-2017 16:32
Trajneri i Kosovës, Albert Bunjaki ka bërë publike listën e lojtarëve për sfidën ndaj Islandës. Ndeshja mes Kosovës dhe Islandës e vlefshme për eliminatoret e kampionatit botëror “Rusi 2018” do të zhvillohet në Shkodër ...
Publikohet lista e kombëtares së Kosovës, jashtë Alban Meha
VizionPlus - 20-Mar-2017 16:31
Trajneri Bunjaku prezantoi listën e lojtarëve për ndeshjen që Kosova do të luajë në datën 24 mars në Shkodër kundër Islandës. Tekniku nuk grumbulloi Alban Mehen por ka marre për herë të parë Donis Avdijajn, Atdhe Nuhiun ...
‘Çarten’ mediat serbe, ja çfarë shkruajnë për Kosovën para ndeshjes me Islandën (FOTO)
TetovaSot - 20-Mar-2017 21:36
Publikuar Mar 20, 2017 Shpërndaj Lista e shpallur prej trajnerit të përfaqësueses së Kosovës në futboll, Albert Bunjakut ka bërë bujë të madhe edhe në shtetin serb. Në fakt, tre futbollistët e ftuar për ndeshjen kundër ...
Në ndeshjen kundër Islandës, Kosova “nuk e parkon autobusin” (VIDEO)
Klan Kosova - 20-Mar-2017 22:59
Përzgjedhësi i Përfaqësueses së Kosovës në futboll Albert Bunjaki e ka bërë publike listën e 23 futbollistëve për ndeshjen kundër Islandës më 24 mars. Për herë të parë janë ftuar Besart Berisha, Atdhe Nuhiu dhe Donis ...
Avdijaj “kërcënon” Islandën (Foto)
Indeks Online - 20-Mar-2017 18:25
Donis Avdijaj do të jetë një nga lojtarët më të rinjë në përfaqësuesen e Kosovës, shkruan indeksOnline Mesfushori i skuadrës gjermane, Schalke ka publikuar një foto në rrjetet sociale ku shihet çartë se ka “kërcenuar” ...
?? Avdijaj “kërcënon” Islandën (Foto)
InFokusi - 20-Mar-2017 18:30
Donis Avdijaj do të jetë një nga lojtarët më të rinjë në përfaqësuesen e Kosovës, shkruan indeksOnline Mesfushori i skuadrës gjermane, Schalke ka publikuar një foto në rrjetet sociale ku shihet çartë se ka “kërcenuar” ...
Kosova për gjynah, i lakmon Islandës!
Lajm Press - 20-Mar-2017 17:10
Si asnjë skuadër tjetër, Përfaqësuesja e Kosovës do ta zhvillojë ndeshjen e pestë jashtë shtetit në kuadër të kampanjës kualifikuese për Botërorin “Rusia 2018”. Kosova deri më tani ishte mysafire e Finlandës, Ukrainës ...
Valmir Sulejmani ka një mesazh për lojtarët e përfaqësuesës (Foto)
Indeks Online - 20-Mar-2017 18:03
Mesfushori kosovar, Valmir Sulejmani ka një mesazh për ekipin e përfaqësuesës së Kosovës në futboll, përcjell IndeksOnline Albert Bunjaku sot publikoi listën e 24 lojtarëve për duelin e vështirë kundër Islandës, ndërsa ...
Mediat serbe: FIFA me rregulla speciale për Kosovën
AlMaKos - 20-Mar-2017 20:33
Lista e shpallur prej trajnerit të përfaqësueses së Kosovës në futboll, Albert Bunjakut ka bërë bujë të madhe edhe në shtetin serb. Në fakt, tre futbollistët e ftuar për ndeshjen kundër Islandës në kuadër të ...
Bunjaki publikon listën e futbollistëve të ftuar për ndeshjen me Islandën
Shenja - 20-Mar-2017 21:01
Përzgjedhësi i Përfaqësueses së Kosovës në futboll, Albert Bunjaki, sot mbajti një konferencë për media ku shpalosi listën e futbollistëve të ftuar për ndeshjen kualifikuese Kosovë-Islandë, e cila do të zhvillohet më 24 ...
Avdijaj ?kërcënon? Islandën (Foto)
Kosova Sot - 20-Mar-2017 18:49
Donis Avdijaj do të jetë një nga lojtarët më të rinjë në përfaqësuesen e Kosovës, shkruan indeksOnline Mesfushori i skuadrës gjermane, Schalke ka publikuar një foto në rrjetet sociale ku shihet çartë se ka “kërcenuar” ...
Harrohet nga Kosova, ftohet për Belgjikën (Foto)
Indeks Online - 20-Mar-2017 22:33
Menaxheri i përfqësueses së Kosovës, Albert Bunjaku po përpiqet t`i rrëmbejë të gjithë talentët kosovarë që luajnë nëpër Europë. Por, ai duket se ka dështuar në një rast. Bëhet fjalë për kosovarin nga komuna e Vitisë, ...
?? Ky pritet të jetë formacioni i Kosovës kundër Islandës
InFokusi - 20-Mar-2017 16:51
Përfaqësuesja e Kosovës e pret në “shtëpi” kombëtaren e Islandës për ndeshjen e Kupës së Botës “Rusia 2018”. Menaxheri i përfaqësueses, Albert Bunjaku sot bëri zyrtare listën e lojtarëve për këtë super përballje që ...
Bunjaki publikon listën e futbollistëve të ftuar për ndeshjen me Islandën
Stilografi - 20-Mar-2017 22:20
Përzgjedhësi i Përfaqësueses së Kosovës në futboll, Albert Bunjaki, sot mbajti një konferencë për media ku shpalosi listën e futbollistëve të ftuar për ndeshjen kualifikuese Kosovë-Islandë, e cila do të zhvillohet më 24 ...
Nuhiu dhe Avdijaj konfirmojnë ardhjen te Kosova
Lajm Press - 20-Mar-2017 17:58
Sulmuesi i skuadrës së Schalkes, Donis Avdijaj e ka konfirmuar se do të jetë i pranishëm në grumbullimin e përfaqësueses së Kosovës për ndeshjen kundër Islandës. Ardhjen në Kosovë e ka konfirmuar të dielën për gazetën ...
?? Kjo është agjenda e Përfaqësueses së Kosovës
InFokusi - 20-Mar-2017 16:07
Përzgjedhësi Albert Bunjaku e ka zbuluar sot listën e futbollistëve të ftuar për ndeshjen me Islandën. Ndërkohë, trajneri kosovar e ka treguar edhe agjendën e ekipit para ndeshjes së 24 marsit. “Do t’i zhvillojmë tri ...
Mediat serbe: FIFA me rregulla speciale pr Kosovn
Zeri - 20-Mar-2017 21:10
Lista e shpallur prej trajnerit të përfaqësueses së Kosovës në futboll, Albert Bunjakut ka bërë bujë të madhe edhe në shtetin serb. Në fakt, tre futbollistët e ftuar për ndeshjen kundër Islandës në kuadër të ...
Bunjaki: Kosova i ka tifozët më të mirë në botë
Lajm Press - 20-Mar-2017 17:10
Përzgjedhësi i Përfaqësueses së Kosovës, Albert Bunjaki i ka lavdëruar tifozët e Kosovës, “Dardanët”, ndërkohë që është shprehur se Kosova i ka tifozët më të mirë në botë, shkruan zeri.info. “Ne kemi pasur përkrahje ...
??Valmir Sulejmani ka një mesazh për lojtarët e përfaqësuesës (Foto)
InFokusi - 20-Mar-2017 18:42
Mesfushori kosovar, Valmir Sulejmani ka një mesazh për ekipin e përfaqësuesës së Kosovës në futboll, përcjell IndeksOnline Albert Bunjaku sot publikoi listën e 23 lojtarëve për duelin e vështirë kundër Islandës, ndërsa ...
Bunjaku flet për Hadergjonajn, i jep një afat përfundimtar për të vendosur
AlMaKos - 20-Mar-2017 12:06
Trajneri i Përfaqësueses së Kosovës, Albert Bunjaku, ka komentuar situatën e Florent Hadergjonaj, ku në media është raportuar se mos ardhja e tij është se lojtari po pret ftesën nga Përfaqësuesja e Zvicrës. Por këtë e ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore