Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 22:26
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Pajaziti: Nëse LDK ka fakte për vrasjen e zyrtarëve të saj, t’i dorëzojë në Prokurori (Video)
InFokusi - 20-Mar-2017 22:29
Shefi i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike të Kosovës, Zenun Pajaziti, ka thënë se deklaratat e nënkryetarit të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Agim Veliu, për zbardhjen e vrasjeve të zyrtarëve të saj, ...
Pajaziti: Nëse LDK ka fakte për vrasjen e zyrtarëve të saj, t’i dorëzojë në Prokurori (Video)
Gazeta Monitor - 20-Mar-2017 22:27
Shefi i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike të Kosovës, Zenun Pajaziti, ka thënë se deklaratat e nënkryetarit të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Agim Veliu, për zbardhjen e vrasjeve të zyrtarëve të saj, ...
Pajaziti: Nëse LDK ka fakte për vrasjen e zyrtarëve të saj, t’i dorëzojë në Prokurori (Video)
AlMaKos - 20-Mar-2017 22:06
Shefi i Grupit Parlamentar të PDK-së, Zenun Pajaziti ka thënë se deklaratat e nënkryetarit të LDK-së, Agim Veliu për zbardhjen e vrasjeve të zyrtarëve të saj, tingëllojnë si elektorale. “Deklarata të tilla nga një parti ...
Nëse ka fakte LDK për vrasjet e zyrtarëve të saj le t’i dorëzoj në Prokurori (VIDEO)
Arbresh - 20-Mar-2017 21:59
Shefi i Grupit Parlamentar të PDK-së, Zenun Pajaziti ka thënë se deklaratat e nënkryetarit të LDK-së, Agim Veliu për zbardhjen e vrasjeve të zyrtarëve të saj, tingëllojnë si elektorale. “Deklarata të tilla nga një parti ...
Bajrami e quan lojë kërkesën e LDK-së për zbardhjen e vrasjeve politike
Indeks Online - 20-Mar-2017 21:51
Shefja e grupit parlamentar nga radhët e Nismës për Kosovën, Valdete Bajrami e ka cilësuar si lojë, kërkesën e LDK-së për zbardhjen e rasteve politike. “Ndërsa, ajo çka është më e pa ndershme është loja që e ka ...
Pajaziti: LDK mos t’i terrorizoj qytetarët, nëse ka fakte le t’i dorëzoj në Prokurori (Video)
Indeks Online - 20-Mar-2017 21:45
Shefi i Grupit Parlamentar të PDK-së, Zenun Pajaziti ka thënë se deklaratat e nënkryetarit të LDK-së, Agim Veliu për zbardhjen e vrasjeve të zyrtarëve të saj, tingëllojnë si elektorale. “Deklarata të tilla nga një parti ...
Pajaziti: Deklarata e Veliut – fushatë elektorale, nëse ka fakte le të shkon në Prokurori!
GazetaBlic - 20-Mar-2017 21:35
Shefi i grupit parlamentar te PDK’s, Zenun Pajaziti, ne lidhje telefonike ne emisonin Rrokum Roll te Televizionit Rrokum ka thane se deklaratat e nenkryetarit te LDK’s, Agim Veliu, per zbardhjen e vrasjeve te zyrtareve ...
Bajrami e quan lojë kërkesën e LDK-së për zbardhjen e vrasjeve politike
InFokusi - 20-Mar-2017 21:26
Shefja e grupit parlamentar nga radhët e Nismës për Kosovën, Valdete Bajrami e ka cilësuar si lojë, kërkesën e LDK-së për zbardhjen e rasteve politike.Me anë të një postimi në facebook, Bajrami ka akuzuar LDK-në për ...
Zyrtari i LDK-së i drejtohet Agim Veliut e Isa Mustafës duke i pyetur se a ju vjen marre?
Arbresh - 20-Mar-2017 21:19
Njëri nga udhëheqësit e LDK-së në Prishtinë, Petrit Bicaj ka goditur drejtuesit e partisë së tij, Isa Mustafën e Agim Veliun në lidhje me vrasjet e pasluftës. Kryetari i Nëndegës së Ulpianës, ka thënë se a u vjen marre ...
Zyrtari i LDK-së Agim Veliut e Isa Mustafës: A ju vjen marre!
InFokusi - 20-Mar-2017 20:54
Njëri nga udhëheqësit e LDK-së në Prishtinë, Petrit Bicaj ka goditur drejtuesit e partisë së tij, Isa Mustafën e Agim Veliun në lidhje me vrasjet e pasluftës. Kryetari i Nëndegës së Ulpianës, ka thënë se a u vjen marre ...
Zyrtari i LDK-së Agim Veliut e Isa Mustafës: A ju vjen marre!
Indeks Online - 20-Mar-2017 20:43
Njëri nga udhëheqësit e LDK-së në Prishtinë, Petrit Bicaj ka goditur drejtuesit e partisë së tij, Isa Mustafën e Agim Veliun në lidhje me vrasjet e pasluftës. Kryetari i Nëndegës së Ulpianës, ka thënë se a u vjen ...
Zyrtari i PDK-së krahason LDK-në me minjtë
Indeks Online - 20-Mar-2017 20:37
Koordinatori i Partisë Demokratike në Pejë, Arton Muhaxheri ka tërhequr një paralele mes LDK-së dhe minjve. Ai në rrjetin social ka pyetur se cili është dallimi në mes të minjve dhe LDK'së? “Minjtë dalin në ...
Vajza e Xhemajl Mustafës godet LDK-në për vrasjet e pasluftës
Arbresh - 20-Mar-2017 20:24
Vrasjet e pasluftës të zyrtarëve të LDK-së kanë qenë tema kryesore e medieve ditëve të fundit. Kjo për faktin se zyrtarë të LDK-së, pas një kohë të gjatë kanë kërkuar zbardhjen e tyre. E, thirrja e tyre për zbardhje të ...
Vajza e Xhemajl Mustafës godet LDK-në për vrasjet e pasluftës
InFokusi - 20-Mar-2017 20:21
Vrasjet e pasluftës të zyrtarëve të LDK-së kanë qenë tema kryesore e medieve ditëve të fundit. Kjo për faktin se zyrtarë të LDK-së, pas një kohë të gjatë kanë kërkuar zbardhjen e tyre. E, thirrja e tyre për zbardhje të ...
Vajza e Xhemajl Mustafës godet LDK-në për vrasjet e pasluftës
Indeks Online - 20-Mar-2017 20:13
Vrasjet e pasluftës të zyrtarëve të LDK-së kanë qenë tema kryesore e medieve ditëve të fundit. Kjo për faktin se zyrtarë të LDK-së, pas një kohë të gjatë kanë kërkuar zbardhjen e tyre. E, thirrja e tyre për ...
Arifi: PDK dhe LDK akuzojnë njëra-tjetrën për vrasje, pastaj i “rrokë” dashnia
InFokusi - 20-Mar-2017 20:00
Kryetari i degës së AAK-së në Prishtinë, Avni Arifi, me anë të një fotografie ka përqeshur koalicionin qeverisës PDK-LDK. Sipas tij, këto dy parti para zgjedhjeve drejtojnë akuza të shumta përballë njëra-tjetrës, ...
Arifi: PDK dhe LDK akuzojnë njëra-tjetrën për vrasje, pastaj i “rrokë” dashnia
Indeks Online - 20-Mar-2017 19:46
Kryetari i degës së AAK-së në Prishtinë, Avni Arifi, me anë të një fotografie ka përqeshur koalicionin qeverisës PDK-LDK. Sipas tij, këto dy parti para zgjedhjeve drejtojnë akuza të shumta përballë njëra-tjetrës, ...
Arifi: PDK dhe LDK akuzojnë njëra-tjetrën për vrasje, pastaj i “rrokë” dashnia (Foto)
Indeks Online - 20-Mar-2017 19:37
Kryetari i degës së AAK-së në Prishtinë, Avni Arifi, me anë të një fotografie ka përqeshur koalicionin qeverisës PDK-LDK. Sipas tij, këto dy parti para zgjedhjeve drejtojnë akuza të shumta përballë njëra-tjetrës, ...
PDK ka qenë avokat i projekteve për komunën e Podujevës
Arbresh - 20-Mar-2017 18:45
Dega e Partisë Demokratike të Kosovës (PDK) në Podujevë, ka kërkuar nga kryetari i kësaj komune Agim Veliu, që të kthehet dhe të jetojë në Podujevë, ndërsa i ka rikujtuar atij, se projektet më të mëdha në këtë komunë ...
PDK ka qenë avokat i projekteve për komunën e Podujevës
Indeks Online - 20-Mar-2017 18:43
Dega e Partisë Demokratike të Kosovës (PDK) në Podujevë, ka kërkuar nga kryetari i kësaj komune Agim Veliu, që të kthehet dhe të jetojë në Podujevë, ndërsa i ka rikujtuar atij, se projektet më të mëdha në këtë komunë ...
123
Galeri

Lajmet Kryesore