Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 12:37
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Konfiskohen më shumë se një ton drogë Albportali - 20-Mar-2017 18:51
Serbi, kapet rreth 5 milionë euro marijuanë nga Kosova
OraNews - 20-Mar-2017 18:45
Një sasi prej 1.1 ton marijuanë është sekuestruar nga policia në Serbi, vlera e të cilës i kalon 5 milionë euro. Gjashtë persona kanë përfunduar në pranga, ndërsa aksioni u përshëndet edhe nga ministri i Brendshëm i ...
Konfiskohen më shumë se një ton drogë
Shenja - 20-Mar-2017 18:40
Policia serbe mbrëmë ka konfiskuar më shumë se një ton drogë skunk, që është një rekord i konfiskimit të narkotikëve në një aksion, jo vetëm në Serbi, por edhe në rajon, deklaroi sot zëvendëskryeministri i Qeverisë ...
Konfiskohen më shumë se një ton drogë
AlMaKos - 20-Mar-2017 18:39
Policia serbe mbrëmë ka konfiskuar më shumë se një ton drogë skunk, që është një rekord i konfiskimit të narkotikëve në një aksion, jo vetëm në Serbi, por edhe në rajon, deklaroi sot zëvendëskryeministri i Qeverisë ...
Serbi: Kapet mbi një ton marijuanë
Zhurnal - 20-Mar-2017 18:09
Policia serbe ka sekuestruar mbi një ton marijuanë, si dhe ka arrestuar 6 persona të dyshuar si trafikantë të lëndës narkotike. Mes tyre, 4 rezidentë në Beograd dhe një në Novi Pazar, ndërsa kreu i grupit të organizuar ...
Policia serbe konfiskoi një ton lëndë narkotike
Portalb - 20-Mar-2017 18:09
Policia serbe mbrëmë ka konfiskuar më shumë se një ton drogë skunk, që është një rekord i konfiskimit të narkotikëve në një aksion, jo vetëm në Serbi, por edhe në rajon, deklaroi sot zëvendëskryeministri i Qeverisë ...
Sekuestrohet mbi 1 ton marijuanë në Serbi, droga kap vlerën e 4 milionë eurove
Java News - 20-Mar-2017 17:27
Policia serbe ka sekuestruar mbi një ton marijuanë, si dhe ka arrestuar 6 persona të dyshuar si trafikantë të lëndës narkotike. Mes tyre, 4 rezidentë në Beograd dhe një në Novi Pazar, ndërsa kreu i grupit të organizuar ...
Serbi, kapet mbi një ton marijuanë. 6 të arrestuar
Lajm Press - 20-Mar-2017 17:21
Policia serbe ka sekuestruar mbi një ton marijuanë, si dhe ka arrestuar 6 persona të dyshuar si trafikantë të lëndës narkotike. Mes tyre, 4 rezidentë në Beograd dhe një në Novi Pazar, ndërsa kreu i grupit të organizuar ...
Në Serbi kapet mbi një ton marijuanë
Politiko - 20-Mar-2017 17:19
Policia serbe ka sekuestruar mbi një ton marijuanë, si dhe ka arrestuar 6 persona të dyshuar si trafikantë të lëndës narkotike. Mes tyre, 4 rezidentë në Beograd dhe një në Novi Pazar, ndërsa kreu i grupit të organizuar ...
Serbi, kapet mbi një ton marijuanë. 6 të arrestuar
Top Channel - 20-Mar-2017 16:44
Policia serbe ka sekuestruar mbi një ton marijuanë, si dhe ka arrestuar 6 persona të dyshuar si trafikantë të lëndës narkotike. Mes tyre, 4 rezidentë në Beograd dhe një në Novi Pazar, ndërsa kreu i grupit të organizuar ...
Kapet 1.28 ton kanabis në Karaburun
VizionPlus - 20-Mar-2017 16:31
Policia Kufitare së bashku me atë të Vlorës sekuestruan gjatë natës 1.28 tonë hashash në Karaburun gjatë operacionit të koduar “MEGA”. Lënda narkotike u gjet e fshehur në mal, shumë pranë gjirit të Bristanit, ndërsa ...
Policia serbe konfiskoi një ton lëndë narkotike
EkonomiaOnline - 20-Mar-2017 16:23
“Drejtoria e policisë kriminalistike, konfiskoi lëndën narkotike në rajonin mes Novi Sadit dhe Baçke Palanke, ku edhe janë arrestuar pjesëtarët e grupit kriminal që transportonte drogën”, tha Stefanoviç. Policia serbe ...
Galeri

Lajmet Kryesore