Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 12:37
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Klopp: Ja pse nuk e shikova penalltinë Lajminet - 20-Mar-2017 23:13
Ndodh edhe kjo, i vendos 19 lojë në bastore, e fiton vetëm 1 euro (FOTO)
Lajminet - 20-Mar-2017 22:56
Bastvënësi në tiketën e tij ka luajtur 19 lojë, duke paguar 1.5 euro. Ai përdori opsionet për të mos humbur tiketën edhe nëse dështon ndonjë lojë. Nga 19 ndeshje, ai qëlloi 16, dhe besoni apo jo, fitoi vetëm 2.5 euro, ...
Të mundim Italinë? Më vjen të qaj kur e mendoj
TetovaSot - 20-Mar-2017 22:51
Publikuar Mar 20, 2017 Shpërndaj Ledian Memushaj duket mjaft i motivuar përpara ndeshjes Itali – Shqipëri, që do të luhet në Palermo. Mesfushori shqiptar ka dhënë një intervistë për “La Republica”, ku është shprehur se ...
Mbajeni frymën dhe dëgjojeni ‘Besa Besa’ nga Dardanët (VIDEO)
Lajminet - 20-Mar-2017 22:38
Në disa video që po qarkullojnë në rrjetet sociale, shihet se sa me emocione e këndojnë këngën ‘Besa Besë’. /Lajmi.net/ Parashikoni n deshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe ...
Ramos e Pique në stërvitje te Spanja, e pabesueshme çfarë ka ndodhur (FOTO)
Lajminet - 20-Mar-2017 22:23
Edhe pse ditëve të fundit të dy janë përfshirë në një “luftë” virtuale në rrjetet sociale, duket se ajo luftë ka mbetur në nivel klubesh, dhe situata është krejt ndryshe te ekipi kombëtar. Në fotografitë e postuar nga ...
Të mundim Italinë? Më vjen të qaj kur e mendoj
Syri - 20-Mar-2017 22:17
Ledian Memushaj duket mjaft i motivuar përpara ndeshjes Itali – Shqipëri, që do të luhet në Palermo. Mesfushori shqiptar ka dhënë një intervistë për “La Republica”, ku është shprehur se fakti që Shqipëria të mundë ...
“Ta mundim Italinë? Më vjen të qaj”
Indeks Online - 20-Mar-2017 21:59
Ledian Memushaj duket mjaft i motivuar përpara ndeshjes Itali – Shqipëri, që do të luhet në Palermo. Mesfushori shqiptar ka dhënë një intervistë për “La Republika”, ku është shprehur se fakti që Shqipëria të mundë ...
?Hysaj kërcënon Italinë
Gazeta Express - 20-Mar-2017 21:20
Elseid Hysaj shpreson se do të mposhtin Italinë në kualifikimet për Kupën e Botës Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Elseid Hysaj ka thënë se u duhen pikët dhe shpresojnë se do të mundin Italinë. Ai tha se duhet të jenë ...
Balotelli mungoi në dy minutat e parë të ndeshjes, arsyeja e çuditshme (VIDEO)
Lajminet - 20-Mar-2017 20:42
Italiani për çudi, kishte problem si t’i lidhë këpucët, duke u vonuar në dy minutat e parë të ndeshjes. /Lajmi.net/ Parashikoni n deshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe ...
Lojtarët që kanë fituar L.K dhe Kupën e Botës para moshës 25 vjeçare
Lajminet - 20-Mar-2017 20:06
Ka prej atyre që në moshën 25 vjeçare, kanë arritur kulmin, duke fituar edhe titullin e Ligës së Kampionëve edhe atë të Kupës së Botës. ‘DreamTeam’ ka zgjedhur disa futbollistë, që e kanë arritur këtë para moshës 25 ...
Shkaku i kësaj penalltie u përjashtua përjetë nga futbolli gjyqtari i njohur (VIDEO)
Lajminet - 20-Mar-2017 19:37
Lamptey kishte akorduar një penallti të paqenë në ndeshjen kualifikuese për Kupën e Botës mes Afrikës së Jugut dhe Senegalit. Ai është zbuluar se ka qenë pjesë e manipulimit të kësaj ndeshje, duke ndikuar në ndarjen e ...
Amir Rrahmani ka një super-lajm për Kosovën (FOTO)
Lajminet - 20-Mar-2017 19:18
23 vjeçari po kalon në formën më të mirë këtë edicion, duke qenë titulluar i padiskutueshëm në elitën e futbollit kroat, te skuadra e Lokomotivës së Zagrebit. Falë Rrahmanit, Lokomotiva ka mbrojtjen më të mirë në Kroaci ...
T mundim Italin? Vetm ta mendoj nj gj t till m vjen t qaj
Zeri - 20-Mar-2017 18:27
Ledian Memushaj ka thënë se vetëm kur e kupton se mund ta mposhtin Italinë i vjen të qajë Kombëtarja e Shqipërisë me 24 mars do të ketë një përballje shumë të vështirë në kualifikimet për Kupën e Botës, pasi do të luaj ...
Mourinho rrëfen për suksesin që e arriti te Interi
Lajminet - 20-Mar-2017 18:21
Portugezi në sezonin 2010 bëri historinë te skuadra italiane, duke fituar në të gjitha garat, e më i rëndësishëm ishte titulli në Ligën e Kampionëve, që erdhi pas 45 viteve. Në një intervistë për ‘France Football’, ...
??Të mundim Italinë? Vetëm ta mendoj një gjë të tillë më vjen të qaj?
Kosova Sot - 20-Mar-2017 17:58
Ledian Memushaj ka thënë se vetëm kur e kupton se mund ta mposhtin Italinë i vjen të qajë Kombëtarja e Shqipërisë me 24 mars do të ketë një përballje shumë të vështirë në kualifikimet për Kupën e Botës, pasi do të luaj ...
?‘Të mundim Italinë? Vetëm ta mendoj një gjë të tillë më vjen të qaj’
Gazeta Monitor - 20-Mar-2017 17:51
Ledian Memushaj ka thënë se vetëm kur e kupton se mund ta mposhtin Italinë i vjen të qajë Kombëtarja e Shqipërisë me 24 mars do të ketë një përballje shumë të vështirë në kualifikimet për Kupën e Botës, pasi do të luaj ...
?‘Të mundim Italinë? Vetëm ta mendoj një gjë të tillë më vjen të qaj’
Gazeta Express - 20-Mar-2017 17:49
Ledian Memushaj ka thënë se vetëm kur e kupton se mund ta mposhtin Italinë i vjen të qajë Kombëtarja e Shqipërisë me 24 mars do të ketë një përballje shumë të vështirë në kualifikimet për Kupën e Botës, pasi do të luaj ...
’49 milionëshi’ i Kosovës ia “drejton” grushtet Islandës (FOTO)
Lajminet - 20-Mar-2017 17:45
Sulmuesi i Schalkes ka mbërritur në Prishtinë. Ai madje ia ka “drejtuar” grushtet Islandës. /Lajmi.net/ Parashikoni n deshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6
Memushaj: Të mundim Italinë? Më vjen të qaj vetëm ta mendoj!
Koha Jone - 20-Mar-2017 16:49
Ledian Memushaj është një prej futbollistëve të kombëtares shqiptare që ka shëtitur më shumë Italinë gjatë karrierës së tij si futbollist, të cilën e ka zhvilluar plotësisht përtej Adriatikut. Ndaj për mesfushorin, ...
Memushaj: Të mundim Italinë? Më vjen të qaj vetëm ta mendoj!
GazetaTema - 20-Mar-2017 16:41
Ledian Memushaj është një prej futbollistëve të kombëtares shqiptare që ka shëtitur më shumë Italinë gjatë karrierës së tij si futbollist, të cilën e ka zhvilluar plotësisht përtej Adriatikut. Ndaj për mesfushorin, ...
Thomas Tuchel, trajner i ri i Arsenalit?
GazetaTema - 20-Mar-2017 16:32
Lajme të bujshme vijnë nga Gjermania. Gazeta ‘Bild’ raporton se Arsenali janë të gatshëm t’i ofrojnë kontratë trajnerit te Borussia Dortmun, Thomas Tuchel, për të zëvendësuar Arsene Wengerin. Skuadra nga Londra më në ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore