Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 08:41
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
FOTOT/ Ilir Meta ia merr valles në Fier GazetaTema - 20-Mar-2017 16:43
Meta theks të veçantë tek të rinjtë: Për LSI-në ata janë të parët
GazetaTema - 20-Mar-2017 16:32
Kreu i Lëvizjes Socialiste për Integrim Ilir Meta, ishte në qytetin e Fierit ku mori pjesë në një aktivitet festiv të organizuar nga të rinjtë e LSI-së. Ai vuri theksin edhe një herë tjetër tek rëndësia që ka ...
?FOTOLAJM/1 Prilli afron, Meta ia merr valles në Fier
Shqiptarja - 20-Mar-2017 16:26
Jemi në prag të 1 Prillit kur PS dhe LSI përfundojnë marrëveshjen e koalicionit qeverisës të firmosur 4 vite më parë.Nëse do të rinovohet ose jo kjo marrëveshje mes dy partive politike, Shqiptarja.com ka hapur një ...
Meta u jep mesazh të fortë të rinjve mes valles dhe krah aktorit të njohur të humorit
Gazeta Monitor - 20-Mar-2017 16:13
Kryetar i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta, mori pjesë në një aktivitet festiv të organizuar nga të rinjtë e Lëvizjes Rinore për Integrim të qytetit të Fierit. Meta vlerësoi edhe një herë tjetër rëndësinë e ...
Meta i jep mesazh të fortë të rinjve mes valles dhe krah aktorit të njohur të humorit (FOTO)
TetovaSot - 20-Mar-2017 16:02
Publikuar Mar 20, 2017 Shpërndaj Kryetar i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta, mori pjesë në një aktivitet festiv të organizuar nga të rinjtë e Lëvizjes Rinore për Integrim të qytetit të Fierit. Meta vlerësoi ...
Fotolajm/ Meta ja merr valles në Fier
Lexo - 20-Mar-2017 15:42
Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta, mori pjesë në një aktivitet festiv të organizuar nga të rinjtë e Lëvizjes Rinore për Integrim të qytetit të Fierit. Meta vlerësoi edhe një herë tjetër rëndësinë e ...
Meta në Fier: Për LSI-në të rinjtë janë të parët
Standard - 20-Mar-2017 15:34
Kryetari i LSI-së, Ilir Meta, mori pjesë në një aktivitet festiv të organizuar nga të rinjtë e Lëvizjes Rinore për Integrim të qytetit të Fierit ku vlerësoi edhe një herë tjetër rëndësinë e pjesëmarrjes në politikë dhe ...
FOTO/Meta ia merr valles në Fier: Për LSI-në, të rinjtë janë të parët
Java News - 20-Mar-2017 15:34
Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta, mori pjesë në një aktivitet festiv të organizuar nga të rinjtë e Lëvizjes Rinore për Integrim të qytetit të Fierit. Meta vlerësoi edhe një herë tjetër rëndësinë e ...
Meta i jep mesazh t fort t rinjve mes valles dhe krah aktorit t njohur t humorit
Bota Sot - 20-Mar-2017 15:30
Kryetar i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta, mori pjesë në një aktivitet festiv të organizuar nga të rinjtë e Lëvizjes Rinore për Integrim të qytetit të Fierit. Meta vlerësoi edhe një herë tjetër rëndësinë e ...
Meta me të rinjtë fierakë, premton nxitjen e politikave rinore
Mapo - 20-Mar-2017 15:17
Kryetari i LSI-së, Ilir Meta, mori pjesë në një aktivitet festiv të organizuar nga të rinjtë e Lëvizjes Rinore për Integrim të qytetit të Fierit ku vlerësoi edhe një herë tjetër rëndësinë e pjesëmarrjes në politikë dhe ...
Meta ia merr valles me të rinjtë e LRI në Fier, krah tij aktori i famshëm shqipar (FOTOT)
News Bomb - 20-Mar-2017 15:12
Kryetar i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta, mori pjesë në një aktivitet festiv të organizuar nga të rinjtë e Lëvizjes Rinore për Integrim të qytetit të Fierit. Ja ku e shohim në valle kreun e LSI-së ndërsa ...
Meta me të rinjtë fierakë, premton nxitjen e politikave rinore
Telegraf - 20-Mar-2017 15:08
Z. Meta vlerësoi edhe një herë tjetër rëndësinë e pjesëmarrjes në politikë...
Me këngë e valle, Meta u premton punë të rinjve
Syri - 20-Mar-2017 14:56
Kryetari i LSI-së, Ilir Meta, mori pjesë në një aktivitet festiv të organizuar nga të rinjtë e Lëvizjes Rinore për Integrim të qytetit të Fierit ku vlerësoi edhe një herë tjetër rëndësinë e pjesëmarrjes në politikë dhe ...
Meta rithekson mbështetjen e LSI-së për rininë
Illyriapress - 20-Mar-2017 14:56
Kryetar i Lëvizjes Socialiste për Integrim, z. Ilir Meta, mori pjesë në një aktivitet festiv të organizuar nga të rinjtë e Lëvizjes Rinore për Integrim të qytetit të Fierit. Zoti Meta vlerësoi edhe një herë tjetër ...
Apeli i Metës: Politika ka për detyrë ti zgjidhë problemet, jo ti shtojë
OraNews - 20-Mar-2017 14:39
Kryetari i LSI-së, Ilir Meta, mori pjesë në një takim me strukturat e Lëvizjes së Gruas për Integrim të qytetit të Lushnjes. Në fjalën përshëndetëse të mbajtur gjatë këtij takimi z. Meta tha se fuqizimi i gruas do të ...
Meta: Fuqizimi i gruas do të thotë fuqizim i familjes
RTSH - 20-Mar-2017 14:29
Kryetari i LSI-së, Ilir Meta, mori pjesë në një takim me strukturat e Lëvizjes së Gruas për Integrim të qytetit të Lushnjes. Në fjalën përshëndetëse të mbajtur gjatë këtij takimi zoti Meta tha se fuqizimi i gruas do të ...
Meta: Politika ka për detyrë t’ i zgjidhë problemet, jo t’i rëndojë
Zhurnal - 20-Mar-2017 13:19
Tiranë, 20 mars - Kryetari i LSI-së, Ilir Meta, mori pjesë në një takim me strukturat e Lëvizjes së Gruas për Integrim të qytetit të Lushnjes. Në fjalën përshëndetëse të mbajtur gjatë këtij takimi, Meta tha se fuqizimi ...
Meta: Politika ka për detyrë t’ i zgjidhë problemet, jo t’i rëndojë
Shqiptarja - 20-Mar-2017 12:48
Kreu i LSI Ilir Meta gjatë një takimi me strukturat e Lëvizjes së Gruas për Integrim në qytetin eLushnjes është shprehur se politika konfliktuale në vend është ndër shkaktaret kryesore të traumave sociale të këtyre 26 ...
Meta: Fuqizimi i gruas është fuqizim i familjes, është investim i drejtpërdrejtë
24 Ore - 20-Mar-2017 12:47
Kryetari i LSI-së, Ilir Meta, mori pjesë në një takim me strukturat e Lëvizjes së Gruas për Integrim të qytetit të Lushnjes. Në fjalën përshëndetëse të mbajtur gjatë këtij takimi, Meta tha se fuqizimi i gruas do të ...
Meta n Lushnj: Fuqizimi i grave sht investim i drejtprdrejt
Bota Sot - 20-Mar-2017 12:26
Kryetari i LSI-së, Ilir Meta, mori pjesë në një takim me strukturat e Lëvizjes së Gruas për Integrim të qytetit të Lushnjës. Në fjalën përshëndetëse të mbajtur gjatë këtij takimi Meta tha se fuqizimi i gruas do të thotë ...
Meta nga Lushnja: Të investojmë në fuqizimin e gruas, ndikon në përmirësimin e shoqërisë
InFokusi - 20-Mar-2017 12:15
Kryetari i LSI-së, Ilir Meta, mori pjesë në një takim me strukturat e Lëvizjes së Gruas për Integrim të qytetit të Lushnjes. Në fjalën përshëndetëse të mbajtur gjatë këtij takimi z. Meta tha se fuqizimi i gruas do të ...
123
Galeri

Lajmet Kryesore