Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 22:26
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Enca zbulon pjatën e saj të preferuar (Foto) Gazeta Express - 20-Mar-2017 23:29
Enca pëlqen të ketë lopë!
VizionPlus - 20-Mar-2017 22:32
Vetë artistja ka zbuluar disa imazhe nga mjedisi në të cilin do të jetojë së shpejti. Pas publikimit të pamjeve të shtëpisë, vjen një tjetër lajm. “Bleva edhe disa lope, shaka”, – ka shkruar Enca për humor, mbi videon ...
Enca blen lopë për vilën e re (FOTO)
Arbresh - 20-Mar-2017 21:06
Vetë artistja ka zbuluar disa imazhe nga mjedisi në të cilin do të jetojë së shpejti. Pas publikimit të atyre pamjeve vjen një tjetër lajm. “Bleva edhe disa lopë, shaka”, ka shkruar Enca për humor, mbi videon me pamje ...
Shtëpia luksoze, 300 mijë euro e Encës
TetovaSot - 20-Mar-2017 19:31
Publikuar Mar 20, 2017 Shpërndaj Është një prej këngëtareve më të komentuara në mediat roze dhe numëron qindra mijëra fansa. E natyrisht, suksesi përkthehet para dhe Enca duket se është bërë aq e pasur me punën e saj, ...
Enca blen lopë për vilën e re! (Foto)
AlMaKos - 20-Mar-2017 18:21
Vila e re e Encës ka bërë bujë në media.Vetë artistja ka zbuluar disa imazhe nga mjedisi në të cilin do të jetojë së shpejti. Pas publikimit të atyre pamjeve vjen një tjetër lajm. “Bleva edhe disa lopë, shaka”, ka ...
Enca blen lopë për vilën e re! (Foto)
Telegrafi - 20-Mar-2017 18:14
Vila e re e Encës ka bërë bujë në media. Vetë artistja ka zbuluar disa imazhe nga mjedisi në të cilin do të jetojë së shpejti. Pas publikimit të atyre pamjeve vjen një tjetër lajm. “Bleva edhe disa lopë, shaka”, ka ...
Shtëpia e Encës do ju habisë!
Dritare.net - 20-Mar-2017 16:28
Edhe pse është vetëm 21 vjeçe, ajo tashmë është pronare e një vile luksoze në një nga zonat më të shtrenjta të Tiranës. Enca duket se ia ka dalë mjaft mirë në muzikë duke arritur kështu të sigurojë fitime të majme, e ...
Vetëm 21 vjeçe, por këngëtarja shqiptare zbulon vilën superluksoze në Tiranë
Lajmi i Fundit - 20-Mar-2017 15:45
Këngëtarja shqiptare Enca Haxhia ka publikuar foto nga vila superluksoze që ka blerë në periferi te Tiranës. Edhe pse eshte vetëm 21 vjeçe, duket Enca ja ka dalë të sigurojë fitimet e duhura për të pasur vilën e saj ...
Ja vila super-luksoze e Encës. Do ngeleni pa mend nga banesa 300 mijë euroshe
Mapo - 20-Mar-2017 15:37
Këngëtarja e shumëpërfolur për zërin dhe linjat e saj, por së fundmi edhe për sherrin me Noizyn, Enca Haxhia ka publikuar sot foto nga vila e sapoblerë në periferi të Tiranës. Vila duket superluksoze nga pamjet që sjell ...
Vetëm 21 vjeçe, këngëtarja shqiptare zbulon vilën superluksoze në Tiranë (Foto)
BalkanWeb - 20-Mar-2017 14:27
Këngëtarja shqiptare Enca Haxhia ka publikuar foto nga vila superluksoze që ka blerë në Tiranë. Edhe pse vetëm 21 vjeç, mesa duket Enca ja ka dalë të sigurojë fitimet e duhura për të pasur vilën e saj luksoze në një nga ...
Enca blen shtëpi të re, ja vila luksoze ku do të jetojë ajo
Klan Kosova - 20-Mar-2017 13:22
Këngëtarja Enca Haxhia ka blerë një vilë në zonën e Rolling Hills në Tiranë. Edhe pse vetëm 21 vjeç Enca ka arritur të blejë shtëpi pranë shumë personazheve të famshëm, aty ku janë zhvendosur vilat luksoze, të cilat ...
Enca blenë lopë? (FOTO)
10minuta.com - 20-Mar-2017 11:34
Enca Haxhia ka lënë pa mend të gjithë fansat e saj me disa foto në rrjetin social Snapchat. Ajo përveq se ka njoftuar për vizitën që i ka bërë shtëpisë së re, ajo gjithashtu ka blerë disa lopë. Epo duket se Enca ka ...
Këtë nuk e keni pritur, Enca bleu edhe disa lopë
Zhurnal - 20-Mar-2017 11:09
Enca Haxhia çfarëdo që bën arrinë gjithmonë të jetë në qendër të vëmendjes. Përmes disa postimeve që ajo kishte bërë dje në rrjete sociale, bëri të ditur se kishte shkuar tek shtëpia e saj e re, shkruan lajmi.net. Por, ...
Këtë nuk e keni pritur, Enca bleu edhe disa lopë (Foto)
Lajminet - 20-Mar-2017 10:57
Përmes disa postimeve që ajo kishte bërë dje në rrjete sociale, bëri të ditur se kishte shkuar tek shtëpia e saj e re, shkruan . Por, përveç shtëpisë Enca tha se ka blerë edhe disa lopë, të cilave u bënte video në ...
Enca blen vilë luksoze? Zbulohen pamjet e para (FOTO)
Java News - 20-Mar-2017 10:21
Edhe pse vetëm 21 vjeç, këngëtarja shqiptare ka mundur të blejë një super vilë. Enca Haxhia është një nga këngëtaret më të dashura dhe më me famë në vend. Ajo ka njoftuar në SnapChat se ka blerë një vilë në një nga ...
Enca ble vilën luksoze, zbulon pamjet e para (Foto)
Republika - 20-Mar-2017 10:10
Edhe pse vetëm 21 vjeç këngëtarja shqiptare ka mundur të blerë një super vilë. Enca Haxhia është një nga këngëtaret më të dashura dhe më me famë në vend. Ajo ka njoftuar në SnapChat se ka blerë një vilë në një nga zonat ...
Enca e blen këtë villësuperluksoze (FOTO)
10minuta.com - 20-Mar-2017 09:49
EncaHaxhia si duket ka fituar tejet shumë nga muzika saqë tani ka blerë një villësuperluksoze. Në rrjetin e saj social Snapchat ajo postoi disa foto të villës së saj superluksoze e cila gjendet diku në bllokun e vilave ...
Enca ble vilën luksoze, zbulon pamjet e para (Foto)
Gazeta Express - 20-Mar-2017 09:25
Edhe pse vetëm 21 vjeç këngëtarja shqiptare ka mundur të blerë një super vilë. Enca Haxhia është një nga këngëtaret më të dashura dhe më me famë në vend. Ajo ka njoftuar në SnapChat se ka blerë një vilë në një nga zonat ...
FOTO/ Enca blen shtëpi në zonën më luksoze të Tiranës
Syri - 20-Mar-2017 08:39
Këngëtarja e njohur Enca Haxhia, ka ndarë disa foto në rrjetet sociale , përmes të cilave , ajo prezanton shtëpinë e saj të re. Nga pamjet e publikuara Enca duket se ka blerë shtëpinë në një nga zonat më të qeta dhe ...
“Drejtoresha e Tatimeve” tregon sa është rritur vogëlushi i saj (Foto)
Gazeta Express - 19-Mar-2017 23:16
Aktorja e njohur e “Portokalli” Delinda Zhupa ka publikuar në rrjete sociale një foto mjaft të ëmbël të vogëlushit të saj. Ai duket mjaft i rritur në këtë foto, ndërkohë që ka vetëm kohë që ka ardhur në jetë./Gazeta ...
Enca viziton shtëpinë e re (Foto)
Indeks Online - 19-Mar-2017 18:59
Enca është njëra ndër femrat më të komentuara të mediave rozë sidomos kur është në pyetje paraja dhe luksi. Ajo ka vizituar shtëpinë e saj të re prej edhe ka publikuar disa fotografi,shkruan Indeksonline. Në bazë të ...
12
Galeri

Lajmet Kryesore