Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 12:37
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
“El Clasico” luhet më 23 prill Flaka - 21-Mar-2017 00:05
Caktohet data e “El Clasicos”
Portalb - 20-Mar-2017 22:21
Tashmë është zyrtare, El Clasico mes Real Madridit dhe Barcelonës në Santiago Bernabeu do të luhet në 23 prill, njofton top-channel , përcjell Portalb.mk Drejtuesit e La Ligës publikoi datat dhe orën e ndeshjeve të ...
“Klasikja” Real Madrid-Barcelona do te luhet me 23 prill
VizionPlus - 20-Mar-2017 18:45
Eshte vendosur tashme: te dielen, me 23 prill ne oren 20-45 do te luhet “klasikja” e Liges spanjolle mes Real Madridit dhe Barcelones, ne stadiumin “Santiago Bernabeu”, per javen e 33-te te kampionatit. Kjo eshte bere ...
Ja data kur do të luhet “El Klasiko”
Stilografi - 20-Mar-2017 18:21
”El Klasiko” i fazës së dytë në La Liga, Real Madrid – Barcelona do të zhvillohet me 23 prill në orën 20:45. Në këtë mënyrë konfirmohen të gjitha informacionet paraprake të cilat zbulonin se përballja mes dy rivalëve ...
Mësohet data se kur do të luhet ‘El Clasico’
TetovaSot - 20-Mar-2017 17:47
Publikuar Mar 20, 2017 Shpërndaj Drejtuesit e La Ligës publikoi datat dhe orën e ndeshjeve të javës së 32 dhe 33 nga ku mësohet se skuadra merenges dhe ajo katalanase do të masin forcat e tyre në orën 20:45 të 23 ...
Ja kur luhet “El Clasico” Real Madrid-Barcelona
Lajm Press - 20-Mar-2017 17:40
“El Clasico” i fazës së dytë të Primira Division, Real Madrid – Barcelona, do të zhvillohet me 23 prill në orën 20:45. Konfirmohen në këtë mënyrë informacionet paraprake, që zbulonin se përballja mes rivalëve të ...
Mësohet data se kur do të luhet 'El Clasico'
Syri - 20-Mar-2017 17:33
Drejtuesit e La Ligës publikoi datat dhe orën e ndeshjeve të javës së 32 dhe 33 nga ku mësohet se skuadra merenges dhe ajo katalanase do të masin forcat e tyre në orën 20:45 të 23 prillit. Por përpara kësaj ndeshjeje, ...
Caktohet data e El Clasicos
Kosova Press - 20-Mar-2017 16:40
Derbi i dy gjigantëve të futbollit spanjoll do të zhvillohet më 23 prill.
“El Clasico”, Real Madrid-Barcelona do të luhet më 23 prill
GazetaTema - 20-Mar-2017 16:32
Ndeshja më e rëndësishme e kampionatit spanjoll, mes Real Madridit dhe Barcelonës do te zhvillohet më datë 23 prill. “El Clasico” e dytë për këtë sezon do të zhvillohet në stadiumin “Santiago Bernabeu” më 23 prill, në ...
?Coutinho refuzon ofertën e Realit
GazetaTema - 20-Mar-2017 16:32
Pas lajmit në mediat spanjolle se klubi i Realit të Madridit është i interesuar për brazilianin, Felipe Countinhon, ka reaguar mënjëherë dhe vetë futbollisit duke hedhur poshtë çdo mundësi për t’iu bashkuar madrilenëve. ...
La liga, Barcelona fitore me përmbysje
VizionPlus - 20-Mar-2017 16:31
Barcelona mundi Valencian 4-2 ne javën e 28 te kampionatit spanjoll, duke mbajtur distancën prej 2 pikesh me kryesuesit e Realit. Një ndeshje me mjaft emocione ne “Kamp Nou” me katalanasit, te cilët e pane veten ne ...
Ja data kur do të luhet “El Klasiko”
Albportali - 20-Mar-2017 16:11
”El Klasiko” i fazës së dytë në La Liga, Real Madrid – Barcelona do të zhvillohet me 23 prill në orën 20:45. Në këtë mënyrë konfirmohen të gjitha informacionet paraprake të cilat zbulonin se përballja mes dy rivalëve ...
Ja data kur do të luhet “El Klasiko”
Shenja - 20-Mar-2017 15:59
”El Klasiko” i fazës së dytë në La Liga, Real Madrid – Barcelona do të zhvillohet me 23 prill në orën 20:45. Në këtë mënyrë konfirmohen të gjitha informacionet paraprake të cilat zbulonin se përballja mes dy rivalëve ...
El Clasico luhet më 23 prill
AlMaKos - 20-Mar-2017 14:51
Tashmë është zyrtare, El Clasico mes Real Madridit dhe Barcelonës në Santiago Bernabeu do të luhet në 23 prill. Drejtuesit e La Ligës publikoi datat dhe orën e ndeshjeve të javës së 32 dhe 33 nga ku mësohet se skuadra ...
“El Clasico” luhet më 23 prill
Top Channel - 20-Mar-2017 14:27
Tashmë është zyrtare, El Clasico mes Real Madridit dhe Barcelonës në Santiago Bernabeu do të luhet në 23 prill. Drejtuesit e La Ligës publikoi datat dhe orën e ndeshjeve të javës së 32 dhe 33 nga ku mësohet se skuadra ...
Ja kur luhet derbi i madh Real Madrid-Barcelona
ShqipMedia - 20-Mar-2017 14:23
“El Clasico” i fazës së dytë të Premira Division, Real Madrid – Barcelona, do të zhvillohet me 23 prill në orën 20:45. Konfirmohen në këtë mënyrë informacionet paraprake, që zbulonin se përballja mes rivalëve të ...
ZYRTARE/ Vendoset data e 'El Clasicos'. Zhgënjehet Barça dhe Reali
Syri - 20-Mar-2017 13:37
Tashmë gjithçka është zyrtare pasi ndeshja mes Real Madridit dhe Barcelonës do te zhvillohet më 23 prill në orën 20:45. El Clasico e dytë për këtë sezon do të zhvillohet më 23 prill në “Santiago Bernabeu”, një datë jo ...
Barcelona thyen rekord 46 vjeçar (FOTO)
Portalb - 20-Mar-2017 13:31
Barcelona e ka mposhtur 4:2 Valencian në “Camp Nou”, njofton Express , përcjell Portalb.mk Barcelona ka marrë tri pikë me shumë vështirësi ndaj Valencias, pavarësisht se rezultati e tregon të kundërtën. Në këtë ndeshje, ...
Zyrtare: Ja kur do të luhet El Clasico
Gazeta Express - 20-Mar-2017 13:29
Ndeshja mes Real Madridit e Barcelonës do te zhvillohet më 23 prill Tashmë është mësuar orari i ndeshjes së dytë në La Liga mes Real Madridit e Barcelonës, transmeton Express. El Clasico e dytë për këtë sezon do të ...
Zyrtare: Ky është orari i El Classicos (Foto)
Indeks Online - 20-Mar-2017 13:29
Real Madrid dhe Barcelona po zhvillojnë një luftë të ngushtë për titullin kampion në La Liga. Sot zyrtarisht është vendosur orari kur do të mbahet El Classico e radhës në ligën spanjolle. Real Madrid dhe Barca do të ...
??Zyrtare: Caktohet data e El Clasicos
InFokusi - 20-Mar-2017 13:12
Është caktuar data e El Clasicos kthyese të këtij edicioni në La Liga. Federata e Futbollit të Spanjës, ka bërë të ditur ditën se kur do të zhvillohet ndeshja ndërmjet Real Madridit dhe Barcelonës. El Clasico do të ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore