Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 04:29
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Bumçi nesër udhëton në SHBA, çfarë do të diskutojë me zyrtarët amerikanë?
Bumçi nesër udhëton në SHBA, çfarë do të diskutojë me zyrtarët amerikanë?
BalkanWeb - 20-Mar-2017 18:45
TIRANE- Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, pritet të nis nesër një vizitë disa ditore në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Pavarësisht se ende nuk është konfirmuar, kreu i opozitës nëse udhëton drejt SHBA-ve, ...
Basha nesër udhëton në SHBA, çfarë do të diskutojë me zyrtarët amerikanë?
BalkanWeb - 20-Mar-2017 17:19
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, të martën nis një vizitë disa ditore në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Në këtë takim, kreu i opozitës do të zhvillojë takime me zyrtarë të lartë të vendit. Në fokus të ...
Aurel Plasari reagon ndaj Bashës për varjen kokëposhtë të Ramës, si Duçja: Më ke shtrembëruar fjalët
GazetaTema - 20-Mar-2017 16:32
Shkrimtari Aurel Plasari, ka reaguar pasi është përmendur nga Lulzim Basha në çadrën e PD-së. Ky i fundit kërcënoi Ramën se do të përfundonte si Duçja, i varur kokëposhtë, duke iu referuar një shkrimi të Plasarit. Por ...
"Do përfundosh si Duçja", Plasari- Bashës: Më shtrembërove fjalën
Shqiptarja - 20-Mar-2017 19:22
Aurel Plasari i është përgjigjur deklaratës së Lulzim Bashës i cili nga çadra e opozitës në Bulevard paralajmëroi Ramën duke iu referuar një shkrimi të studiuesit, se mund të përfundoj si Duçja. “Përgjigjen më të ...
Lulzim Basha kërcënon Ramën me fjalët e Aurel Plasarit: Do përfundosh si Duçja, i varur kokëposhtë…
GazetaTema - 20-Mar-2017 16:32
Lulzim Basha ka kërcënuar sërish kryeministrin Edi Rama, nga çadra e PD-së. Ai ka reaguar pas komunikimit javor të Ramës, dhe i është referuar një shkrimi të aurel Plasarit, duke thënë se kryeministri mund të përfundojë ...
“Do përfundosh si Duçja”, Plasari përgënjeshtron Bashën: Nuk e kisha për Ramën
Mapo - 20-Mar-2017 15:40
Kreu i PD-së Lulzim Basha paralajmëroi sot kryeministrin Edi Rama, duke iu referuar sipas tij një shkrimi të studiuesit Aurel Plasari, se mund të përfundojë si Duçja por që lëkurën siç tha ai, po ja shpëton opozita. ...
“Do përfundosh si Duçja”, Aurel Plasari përgënjeshtron Bashën: Nuk iu referova Ramës, më shtrembërove fjalën
BalkanWeb - 20-Mar-2017 14:39
Kreu i PD-së Lulzim Basha paralajmëroi sot kryeministrin Edi Rama, duke iu referuar sipas tij një shkrimi të studiuesit Aurel Plasari, se mund të përfundojë si Duçja por që lëkurën siç tha ai, po ja shpëton opozita. ...
Çfarë do të diskutojë Lulzim Basha gjatë vizitës disa ditore në SHBA
Lapsi - 20-Mar-2017 17:25
Kryetari i PD-së Lulzim Basha, të martën nis një vizitë disa ditore në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Në këtë takim, kreu i opozitës do të zhvillojë takime me zyrtarë të lartë të vendit, ku në fokus do të jetë situata ...
Basha: Rama të ikë vetë, ndryshe e largon populli
VizionPlus - 20-Mar-2017 16:31
Lideri i opozitës Lulzim Basha i është kundërpërgjigjur rivalit politik Rama per krahasimet me ngjarjet e vitit 1997. Basha ka akuzuar Partine Socialiste si përgjegjëse per situatën e krijuar ne vitin 97, duke theksuar ...
Basha udhëton nesër në SHBA, takime me zyrtarë të lartë
Dritare.net - 20-Mar-2017 17:30
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, të martën nis një vizitë disa ditore në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Në këtë takim, kreu i opozitës do të zhvillojë takime me zyrtarë të lartë të vendit. Në fokus të ...
Kastriot Myftaraj: A e kuptoi së paku Lulzim Basha se idhulli i tij Aurel Plasari është agjent-provokator?
Kastriot Myftaraj - 20-Mar-2017 18:09
“Agjent-provokator” quhen në fjalorin e shërbimeve të fshehta ata që me fjalët ose veprimet e tyre shkaktojnë krijimin e një situate, apo bëjnë që dikush të thotë ose të veprojë në një mënyrë të caktuar. Qëllimi është ...
Aurel Plasari nxjerr “bllof” Lulzim Bashën pas deklaratës sot nga protesta: Si më lexoi mbrapsht
News Bomb - 20-Mar-2017 15:56
Reagon intelektuali Aurel Plasari pas deklaratës së Lulzim Bashës sot nga protesta. “Rama dje në monolog pranoi se Shqipëria është anomali. Por pavarësisht kësaj do t’i shkoj deri në fund. Përgjigjen më të mirë ia dha ...
Basha mesazh nga adra pr Ramn:’’ 18 shkurti i dyt e gjen Ramn n Lan jo n zyr”
Bota Sot - 20-Mar-2017 15:47
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka qënë sot i pranishëm në çadrën e lirisë duke dhënë si çdo ditë mesazhe për qytetarët por veçaërisht për kryeministrin Rama. Basha ka theksuar përsëri faktin se me ...
Rama do përfundojë si Duçja? Aurel Plasari edhe kundër Bashës
Lapsi - 20-Mar-2017 15:45
“Përse dikujt dhe ndokujt i intereson t’i lexojë dhe t’i interpretojë gjërat mbrapsht? Kështu ka rreaguar pub;licisti dhe studiuesi Aurrel Plasari i cili pretendon se kreu i opozitës Lulzim Basha e ka keqinterpretuar ...
Krahasimi i Ramës me Duçen/ Plasari replikon me Bashën: Më ke lexuar mbrapsht
Dritare.net - 20-Mar-2017 16:01
Aurel Plasari në një shkrim të botuar dje me titull “T’i kujtosh kryeministrit parlamentin e Mussolinit” shkruante se “Dita e Musolinit” që festohej si vendosja e fashizmit, nuk duhet të shihej kështu pasi opozita e ...
Reagon Aurel Plasari: Basha një shembull i të lexuarit mbrapsht
Lexo - 20-Mar-2017 15:31
Kreu i Partisë Demokratike Lulëzim Basha deklaroi sot nga çadra e protestës së opozitës se “kryeministri Edi Rama do përfundojë si Duçja”, duke i’u referuar shgkrimtarit Aurel Plasari. Por ky i fundit ka reaguar duke ...
“Do përfundosh si Duçja”, Aurel Plasari përgënjeshtron Lulzim Bashën
Lajmi i Fundit - 20-Mar-2017 15:51
Kryetari i PD Lulzim Basha paralajmëroi sot kryeministrin Edi Rama, duke iu referuar sipas tij një shkrimi të studiuesit Aurel Plasari, se mund të përfundojë si Duçja por që lëkurën siç tha ai, po ja shpëton opozita. ...
“Do përfundosh si Duçja”, Aurel Plasari reagon pas deklaratës së Bashës: Mos lexo mbrapsht
Gazeta Dita - 20-Mar-2017 15:13
Kreu i Partisë Demokratike Lulëzim Basha duke hedhur sot akuza ndaj kryeministrit Edi Rama e ka paralajmëruar se mund të përfundojë si Duçja. Në fjalën e tij Basha iu referua shkrimtarit Aurel Plasari. “ Përgjigjen më ...
Shkrimtari i kundërpërgjigjet Bashës: Ke lexuar mbrapsht mesazhin tim…
Java News - 20-Mar-2017 15:09
Kreu i Partisë Demokratike Lulëzim Basha deklaroi sot nga çadra e protestës së opozitës se “kryeministri Edi Rama do përfundojë si Duçja”, duke i’u referuar shgkrimtarit Aurel Plasari. Por ky i fundit ka reaguar duke ...
Paralajmërimi i Bashës për Edi Ramën: Do përfundosh si Duçja!
Lapsi - 20-Mar-2017 12:51
Kreu i demokratëve, Lulzim Basha citoi studiuesin Aurel Plasari, kur iu përgjigj Edi Ramës që një ditë më parë tha se do të hynte në zgjedhje pa opozitën. “Rama dje pranoi se vendi është në anomali, nuk i njohu vetës ...
12
Galeri

Lajmet Kryesore