Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 22:26
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Dështon ‘komisioni’ i Braçes, deputetët nuk shkojnë në mbledhje
Standard - 20-Mar-2017 19:09
Mungesa e kuorumit, si dhe mosparaqitja e përfaqësuesve të lartë të disa Ministrive kanë sjellë dështimin e vendimmarrjes për disa projektligje në Komisionin Parlamentar të Ekonomisë. Kreu i këtij Komisioni Erion Braçe ...
Deputetët s'shkojnë në mbledhje dështojnë pr/ligjet te 'Ekonomia'
Shqiptarja - 20-Mar-2017 18:57
Mungesa e kuorumit, si dhe mosparaqitja e përfaqësuesve të lartë të disa Ministrive kanë sjellë dështimin e vendimmarrjes për disa projektligje në Komisionin Parlamentar të Ekonomisë.Kreu i këtij Komisioni Erion Braçe ...
“Eksperti fiskal”, mungon në komision LSI që propozoi ligjin
Java News - 20-Mar-2017 17:49
Kryetari i Komisionit të Ekonomisë, Erion Braçe nuk ka lejuar zhvillimin e mbledhjes për shqyrtimin e projektligjit të ekspertit fiskal, pa praninë në këtë komision të propozuesit, deputetit Gjovalin Kadeli. “Për tre ...
Komisioni i Ekonomisë, dështon shqyrtimi i “ekspertit fiskal”
Top Channel - 20-Mar-2017 16:44
Kryetari i Komisionit të Ekonomisë, Erion Braçe nuk ka lejuar zhvillimin e mbledhjes për shqyrtimin e projektligjit të ekspertit fiskal, pa praninë në këtë komision të propozuesit, deputetit Gjovalin Kadeli. “Për tre ...
Kontabilistët, kundër ligjit fiskal
VizionPlus - 20-Mar-2017 16:31
Pas nismës për miratimin e projektligjit të ekspertit fiskal, qëndrojnë interesat e inspektorëve tatimor. Me këtë akuzë, kontabilistët ngrenë shqetësimin se ky draft, jo vetëm nuk sjell risi, por shërben si një garanci ...
LSI bllokon Komisionin e Ekonomisë
VizionPlus - 20-Mar-2017 16:31
Për të disatën herë, deputetët e LSI munguan në Komisionin e Ekonomisë, duke bllokuar edhe vendimmarrjen. Kreu i Komisionit Erjon Braçe nuk e fshehu nervozizmin. Këtë të hënë, ishte për diskutim nisma e deputetit të ...
Një ligj për ekspertët fiskale
VizionPlus - 20-Mar-2017 16:31
Komuniteti i biznesit është i shqetësuar lidhur me efektet që do të japë projektligji për ekspertin fiskal, nëse ai do të gjejë zbatim. Një sërë shoqatash i kanë dërguar letër ankese kreut të Komisionit të Ekonomisë, ...
Ironia e Braçes: nëse nuk vijnë deputetët e LSI, do thërras ata të çadrës
Tesheshi - 20-Mar-2017 14:23
Kreu i Komisionit i Ekonomisë, Erion Braçe, do t’i kërkojë kryetarit të Kuvendit, Ilir Meta, tërheqjen mbrapsht të projektligjit të ekspertëve fiskalë nëse deputeti Gjovalin Kadeli që është propozues i këtij ...
Deputeti i LSI nuk shkon në komision, Braçe: Nuk pranoj asnjë presion, ose të paraqiten ose…
BalkanWeb - 20-Mar-2017 12:33
TIRANË- Një debat në Komisionin e Ekonomisë parashikon një tjetër ‘përplasje’ mes LSI-së dhe PS-së në horizont. Deputeti i LSI-së Gjovalin Kadeli nuk ka marrë pjesë në mbledhjen e sotme të Komisionit parlamentar të ...
Mungon LSI, Braçe tërheq pr/ligjet nga Komisioni i Ekonomisë
Lexo - 20-Mar-2017 12:16
Drafti ligjor për ekspertin fiskal, i depozituar nga deputeti i LSI, Gjovalin Kadeli ka hapur debate sot në Komisionin Parlamentar të Ekonomisë. Shkak është bërë mungesa e Kadelit në Komisionin e Ekonomisë, ku ishte ...
Përplasje PS-LSI në Komisionin e Ekonomisë/ Kadeli nuk shkon të prezantojë ‘ekspertin fiskal’, Braçe e paralajmëron
Koha Jone - 20-Mar-2017 12:03
Drafti ligjor për ekspertin fiskal, i depozituar nga deputeti i LSI Gjovalin Kadeli rrezikon të tërhiqet mbrapsht. Shkak është bërë mungesa e Kadelit në Komisionin e Ekonomisë, ku ishte parashikuar të mbahej seanca ...
Kadeli nuk shkon të prezantojë ‘ekspertin fiskal’, Braçe e paralajmëron
Telegraf - 20-Mar-2017 11:52
Shkak është bërë mungesa e Kadelit në Komisionin e Ekonomisë...
?Mungon LSI, Braçe tërheq pr/ligjet nga ''Ekonomia"
Shqiptarja - 20-Mar-2017 11:32
TIRANE -Drafti ligjor për ekspertin fiskal, i depozituar nga deputeti i LSI, Gjovalin Kadeli ka hapur debate sot në Komisionin Parlamentar të Ekonomisë. Shkak është bërë mungesa e Kadelit në Komisionin e Ekonomisë, ku ...
Galeri

Lajmet Kryesore