Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 23:28
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
OSBE-ja nis trajnimin e forcave të policisë për zgjedhjet e 18 qershorit
OSBE-ja nis trajnimin e forcave të policisë për zgjedhjet e 18 qershorit
Mapo - 20-Mar-2017 12:24
Prezenca e OSBE-së në Shqipëri, në bashkëpunim me Policinë e Shtetit, Komisionin Qendror të Zgjedhjeve dhe Prokurorinë e Përgjithshme, nisën sot trajnimin e rreth 6 500 forcave të policisë, që do të kujdesen për ...
Borchardt: S’duhet lënë pas dore lufta kundër drogës
VizionPlus - 20-Mar-2017 16:31
Ambasadori i OSBE-së Bernd Borchard tha se zgjedhjet e këtij viti janë një pikë e rëndësishme për konsolidimin e demokracisë ndërsa policia është thelbësore në këtë proces. Në nisje të trajnimit të rreth 6 500 forcave ...
OSBE-ja nis trajnimin e forcave të policisë për zgjedhjet e 18 qershorit
Top Channel - 20-Mar-2017 10:54
Prezenca e OSBE-së në Shqipëri, në bashkëpunim me Policinë e Shtetit, Komisionin Qendror të Zgjedhjeve dhe Prokurorinë e Përgjithshme, nisën sot trajnimin e rreth 6 500 forcave të policisë, që do të kujdesen për ...
Kryetari KQZ-së, Denar Biba: Jemi vonë me përgatitjet për zgjedhjet
Lapsi - 20-Mar-2017 12:00
Kreu i Komisionit të Zgjeshjeve, Denar Biba, dha sot alarmin se jemi vonë me përgatitjen për zgjedhjet parlamentare të 18 qershorit. Duke folur në aktivitetin e nisjes së trajnimit të policisë së shtetit për zgjedhjet, ...
Zgjedhjet e 18 qershorit, ambasadori i OSBE: Policia të jetë e paanshme
ABCNews - 20-Mar-2017 13:06
Zgjedhjet e 18 qershorit, ambasadori i OSBE: Policia të jetë e paanshme “Të ruhen standardet e deritanishme” 20 mars 2017 13:05 Ambasadori i OSBE-së Bernt Borschard ka kërkuar që policia të jetë e paanshme në zgjedhjet ...
?OSBE apel policisë, reagon Ndreu: Mos e ki atë merak
Shqiptarja - 20-Mar-2017 11:38
TIRANE -Pas deklaratës së ambasadorit të OSBE-së, Bernd Borchardt ku kërkohej që policia të jetë e paanshme në zgjedhjet e 18 qershorit, i menjëhershëm ka qenë reagimi i deputetit të Partisë Socialiste, Pjerin Ndreu. ...
OSBE-ja nis trajnimin e forcave t policis pr zgjedhjet e 18 qershorit
Bota Sot - 20-Mar-2017 11:15
(E plotësuar) - Prezenca e OSBE-së në Shqipëri, në bashkëpunim me Policinë e Shtetit, Komisionin Qendror të Zgjedhjeve dhe Prokurorinë e Përgjithshme, nisën sot trajnimin e rreth 6 500 forcave të policisë, që do të ...
Zgjedhjet 2017, Borschardt-policëve: Ruani standardet! Biba: Sa më pak të dukeni aq më mirë
BalkanWeb - 20-Mar-2017 09:31

Zyrtare: 6500 policë për zgjedhjet e 18 qershorit
Telegraf - 20-Mar-2017 10:54
OSBE-ja njoftoi se Trajnimi për rolin e policisë në zgjedhje fillon...
OSBE, apel policisë. Reagon deputeti i PS-së: Ja pse s’duhet të kesh merak
Gazeta Dita - 20-Mar-2017 11:27
Pas deklaratës së ambasadorit të OSBE-së, Bernd Borchardt se policia duhet të jetë e paanshme në zgjedhjet e 18 qershorit, i menjëhershëm ka qenë reagimi i deputetit të Partisë Socialiste, Pjerin Ndreu. Ky i fundit, ...
Çfarë trashëgon Fatmir Xhafaj nga Saimir Tahiri?
Lapsi - 20-Mar-2017 11:21
Depolitizimi dhe dekriminalizimi i Policisë së Shtetit, sfida e ministrit të ri të Brendshëm Fatmir Xhafaj e merr drejtimin e Ministrisë së Brendshme në një moment kritik, por edhe në një gjendje dramatike. Momenti nuk ...
OSBE-ja nis trajnimin e forcave të policisë për zgjedhjet e 18 qershorit
Portalb - 20-Mar-2017 11:49
Prezenca e OSBE-së në Shqipëri, në bashkëpunim me Policinë e Shtetit, Komisionin Qendror të Zgjedhjeve dhe Prokurorinë e Përgjithshme, nisën sot trajnimin e rreth 6 500 forcave të policisë, që do të kujdesen për ...
Zgjedhjet e 18 qershorit, ambasadori i OSBE: Policia të jetë e paanshme
ABCNews - 20-Mar-2017 10:51
Zgjedhjet e 18 qershorit, ambasadori i OSBE: Policia të jetë e paanshme Çako: Policia nuk është e politizuar 20 mars 2017 10:51 Ambasadori i OSBE -së Bernt Borschard ka kerkuar qe policia te jete e paanshme ne zgjedhet ...
Kreu i KQZ-së, Denar Biba jep alarmin: Jemi vonë me zgjedhjet
Koha Jone - 20-Mar-2017 12:03
Kreu i Komisionit të Zgjedhjeve, Denar Biba, dha sot alarmin se jemi vonë me përgatitjen për zgjedhjet parlamentare të 18 qershorit. Duke folur në aktivitetin e nisjes së trajnimit të policisë së shtetit për zgjedhjet, ...
PS regjistrohet për zgjedhjet e 18 qershorit
Dritare.net - 20-Mar-2017 14:56
PS regjistrohet për zgjedhjet e 18 qershorit Partia Socialiste është regjistruar zyrtarisht në KQZ për të marrë pjesë në zgjedhjet e 18 qershorit. Së bashku me PS, KQZ ka miratuar edhe regjistrimin e 5 partive të ...
OSBE-ja nis trajnimin e forcave të policisë për zgjedhjet e 18 qershorit
Indeks Online - 20-Mar-2017 11:15
Prezenca e OSBE-së në Shqipëri, në bashkëpunim me Policinë e Shtetit, Komisionin Qendror të Zgjedhjeve dhe Prokurorinë e Përgjithshme, nisën sot trajnimin e rreth 6 500 forcave të policisë, që do të kujdesen për ...
Zgjedhjet 2017/ Borschardt-policëve: Ruani standardet!
Lexo - 20-Mar-2017 10:08
Ka nisur sot procesi i trajnimit të policisë në përgatitje të zgjedhjeve të 18 qershorit për pushtetin qendror. Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Haki Çako, ambasadori i OSBE Berndt Borschardt dhe kryetari i ...
OSBE-ja nis trajnimin e forcave të policisë për zgjedhjet e 18 qershorit
Kosova Press - 20-Mar-2017 11:11
?Prezenca e OSBE-së në Shqipëri, në bashkëpunim me Policinë e Shtetit, Komisionin Qendror të Zgjedhjeve dhe Prokurorinë e Përgjithshme, nisën sot trajnimin e rreth 6 500 forcave të policisë, që do të kujdesen për ...
OSBE: Policia t luftoj kanabisin e t jet e paanshme n zgjedhje
Bota Sot - 20-Mar-2017 09:53
Ambasadori i OSBE-së Bernd Borchardt deklaroi gjatë një takimi me kreun e Policisë Haki Çako dhe me kreun e KQZ-së, Denar Biba, se beson se Policia e Shtetit në këto zgjedhje do të jetë e paanshme dhe se do të ...
Policia në zgjedhje,OSBE:Besoj në paanshmëri, luftë kanabisit
Shqiptarja - 20-Mar-2017 09:28
Ka nisur trajnimi i punonjësve të policisë rreth rolit që do të kenë në zgjedhje. Në takimin hapës të këtij trajnimi kanë marrë pjesë Ambasadori i OSBE Bernard Borchardt, kreu i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Denar ...
12
Galeri

Lajmet Kryesore