Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 23:28
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Jo vetëm çiftin e lesbikeve, por në Big Brother është dhe një djalë homoseksual
Jo vetëm çiftin e lesbikeve, por në Big Brother është dhe një djalë homoseksual
Mapo - 20-Mar-2017 20:40
Edicioni i këtij viti i Big Brother Albania ka nisur me shumë debate, krahasuar me vitet e kaluara dhe kjo për shkak të çiftit homoseksual, Vivi dhe Kei. Ato i janë drejtuar Big Brother-it për të rikuperuar lidhjen e ...
Plas ‘bomba’, zbulohet një tjetër homoseksual në shtëpinë e “Big Brother”
BalkanWeb - 20-Mar-2017 20:07
Edicioni i këtij viti i Big Brother Albania ka nisur me shumë debate, krahasuar me vitet e kaluara dhe kjo për shkak të çiftit homoseksual, Vivi dhe Kei. Ato i janë drejtuar Big Brother-it për të rikuperuar lidhjen e ...
Plas sherri mes femrave në “Big Brother”: T’i merr zjarr kot, s’të duroj dot kur…
BalkanWeb - 20-Mar-2017 13:31
Zhvillime të reja nga shtëpia më e survejuar e momentit në Shqipëri. Gerta dhe Fiorentina, dy gratë që kanë hyrë me partnerët e tyre brenda shtëpisë së “Big Brother” kanë nisur debatin për punët e shtëpisë. “Nuk mund të ...
Vajzat lesbike brenda BB9/ Kei e zhgënjyer me Vivin: “Ca sikleti ke, nuk më flet me gojë?”
BalkanWeb - 20-Mar-2017 09:17
Kei dhe Vivi, janë dy vajzat që kanë thyer çdo paragjykim për të zgjedhur dhe bërë jetën që ato duan, jetën që ato ndjejnë. Ato kanë hyrë në Big Brother si një mundësi për të ringjallur lidhjen e tyre. Por megjithatë ...
FOTO/ Lesbikja e Big Brother 9 provokon vajzat: ‘Thellë-thellë, Fiorentina do vijë te krevati im’
Syri - 20-Mar-2017 22:29
Debatet në shtëpinë e Big Brother krijojnë situata të pakëndshme, situata në të cilat diskutohen më pas mes banorëve. Pas debatit me Lupçen, Kei diskuton me Vivin për reagimet e banorëve të tjerë. Vivi e informon për ...
Big Brother/ Një tjetër homoseksual në shtëpinë e vëzhguar
Syri - 20-Mar-2017 20:15
Edicioni i këtij viti i Big Brother Albania ka nisur me shumë debate, krahasuar me vitet e kaluara dhe kjo për shkak të çiftit homoseksual, Vivi dhe Kei. Ato i janë drejtuar Big Brotherit për të rikuperuar lidhjen e ...
Plas ‘bomba’, zbulohet një tjetër homoseksual në shtëpinë e “Big Brother”
TetovaSot - 20-Mar-2017 21:36
Publikuar Mar 20, 2017 Shpërndaj Që në ditët e para të spektaklit vajzat janë përballur me kritika të shumta lidhur me orientimin e tyre seksual, kritika të cilat janë kthyer edhe në bullizëm dhe homofobi. Ama, Kei dhe ...
Big Brother 9: Krisja e parë mes Fiorentinës dhe Olsit?!
Arbresh - 21-Mar-2017 00:02
Ndërhyrja e Fiorentinës gjatë një debati mes Olsit dhe Keit ka sjellë edhe një krisje mes çiftit. Edhe pse debati është zhvilluar në mëngjes dhe u duk se gjithçka u harrua, risjella e tij në vëmendje pasdite dhe fjala ...
Jo vetëm çifti i vajzave Vivi e Kei, në BB edhe një djalë homoseksual…
Java News - 20-Mar-2017 20:31
Edicioni i këtij viti i Big Brother Albania ka nisur me shumë debate, krahasuar me vitet e kaluara dhe kjo për shkak të çiftit homoseksual, Vivi dhe Kei. Ato i janë drejtuar Big Brother-it për të rikuperuar lidhjen e ...
Lesbikja e Big Brother 9 provokon vajzat: ‘Thellë-thellë, Fiorentina do vijë te krevati im’
Gazeta Express - 20-Mar-2017 22:57
Debatet në shtëpinë e Big Brother krijojnë situata të pakëndshme, situata në të cilat diskutohen më pas mes banorëve. Pas debatit me Lupçen, Kei diskuton me Vivin për reagimet e banorëve të tjerë. Vivi e informon për ...
Big Brother/ Një tjetër homoseksual në shtëpinë e vëzhguar
Gazeta Express - 20-Mar-2017 19:13
Edicioni i këtij viti i Big Brother Albania ka nisur me shumë debate, krahasuar me vitet e kaluara dhe kjo për shkak të çiftit homoseksual, Vivi dhe Kei. Ato i janë drejtuar Big Brotherit për të rikuperuar lidhjen e ...
Beson Kei: Fiorentina do vijë te krevati im
AlMaKos - 20-Mar-2017 23:05
Debatet në shtëpinë e Big Brother krijojnë situata të pakëndshme, situata në të cilat diskutohen më pas mes banorëve. Pas debatit me Lupçen, Kei diskuton me Vivin për reagimet e banorëve të tjerë. Vivi e informon për ...
Big Brother, lesbikja provokon vajzat: Do të vijë një ditë te krevati im…
Dritare.net - 20-Mar-2017 23:11
Debatet në shtëpinë e Big Brother krijojnë situata të pakëndshme, situata në të cilat diskutohen më pas mes banorëve. Pas debatit me Lupçen, Kei diskuton me Vivin për reagimet e banorëve të tjerë. Vivi e informon për ...
Debat mes dy lesbikeve: Ke dy ditë që s’më flet me gojë
Republika - 20-Mar-2017 10:13
Por megjithatë gjërat duket se nuk po shkojnë si duhet për çiftin. E ulur pranë Vivit, Kei i është shprehur se është ndjerë e zhgënjyer prej saj. “Ke dy ditë që nuk më thua gjysmë fjale”, i është drejtuar Kei-Vivit. ...
Vajzat materialiste të BB9: Unë nuk puth kot po nuk pata përfitim…
Lexo - 20-Mar-2017 09:59
BB vendosi të ndajë vajzat dhe djemtë që hynë të vetëm në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, por kjo nuk i pengon vajzat që të ‘thurin’ plane apo të ngacmojnë njëra-tjetrën në lidhje me djemtë. Gjatë lojës me shishe, ...
Nisin debatet e para për çiftin e lesbikeve, Kei Vivit: Ke dy ditë që…
Dritare.net - 20-Mar-2017 12:12
Kei dhe Vivi, dy vajza që kanë thyer çdo paragjykim për të zgjedhur dhe bërë jetën që ato duan, jetën që ato ndjejnë, kanë hyrë në Big Brother si një mundësi për të ringjallur lidhjen e tyre. Por megjithatë gjërat duket ...
Big Brother i këtij viti thyen një tabu
ikub.al - 19-Mar-2017 12:56
Te ekspozuarit dhe pranuarit e qasjeve homoseksuale ne vendin tone eshte ende nje tabu, ndersa shperfaqja e saj hapur ne syte e opinionit permes ekranit te Big Brother shkon pertej misionit qe synon ta thyeje ate. Kei ...
Big Brother: Një tjetër homoseksual në shtëpinë e vëzhguar
Gazeta Monitor - 20-Mar-2017 19:21
Edicioni i këtij viti i Big Brother Albania ka nisur me shumë debate, krahasuar me vitet e kaluara dhe kjo për shkak të çiftit homoseksual, Vivi dhe Kei. Ato i janë drejtuar Big Brotherit për të rikuperuar lidhjen e ...
Zhvillime të reja në Big Brother, çiftet shtyhen dhe flasin për ndarje
Lajminet - 20-Mar-2017 10:09
Rreth çifteve ka pasur diskutim rreth ndarjes, Kei ka pyetur Ejonën nëse ka menduar ndonjëherë të ndahet nga Ademi. Ajo shpërtheu në lot dhe tha se ka vuajtur shumë për të qenë bashkë me të dhe në asnjë mënyrë nuk e ...
Debat mes dy lesbikeve: Ke dy ditë që s’më flet me gojë
TetovaSot - 20-Mar-2017 09:19
Publikuar Mar 20, 2017 Shpërndaj Por megjithatë gjërat duket se nuk po shkojnë si duhet për çiftin. E ulur pranë Vivit, Kei i është shprehur se është ndjerë e zhgënjyer prej saj. “Ke dy ditë që nuk më thua gjysmë ...
12
Galeri

Lajmet Kryesore