Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 12:37
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Basha: Zgjedhje pa opozitën nuk mund të ketë
Albportali - 20-Mar-2017 22:50
Kreu i PD-së, Lulzim Basha, deklaroi në një deklaratë për shtyp se, siç e quajti ai partinë në pushtet, ‘shërbëtorët e krimit’ duhet të kuptojnë se zgjedhje pa opozitën nuk mund të ketë. Sipas Bashës, Rama së bashku me ...
Basha: Zgjedhje pa opozitën nuk mund të ketë
10minuta.com - 20-Mar-2017 22:47
Kryetari i Partisë Demokratike (PD), Lulzim Basha ka thënë sot se Edi Rama dhe udhëheqësit e lartë të Partisë Socialiste (PS), pothuajse të gjithë funksionarë ose pinjollë të ish-elitës komuniste, ngatërrojnë dëshirat e ...
Basha: Zgjedhje pa opozitën nuk mund të ketë
Shenja - 20-Mar-2017 22:36
Kreu i PD-së, Lulzim Basha, deklaroi në një deklaratë për shtyp se, siç e quajti ai partinë në pushtet, ‘shërbëtorët e krimit’ duhet të kuptojnë se zgjedhje pa opozitën nuk mund të ketë. Sipas Bashës, Rama së bashku me ...
Basha: Zgjedhje pa opozitën nuk mund të ketë
AlMaKos - 20-Mar-2017 21:19
Kryetari i Partisë Demokratike (PD), Lulzim Basha ka thënë sot se Edi Rama dhe udhëheqësit e lartë të Partisë Socialiste (PS), pothuajse të gjithë funksionarë ose pinjollë të ish-elitës komuniste, ngatërrojnë dëshirat e ...
Basha: Zgjedhje pa opozitën nuk mund të ketë
InFokusi - 20-Mar-2017 21:16
Kryetari i Partisë Demokratike (PD), Lulzim Basha ka thënë sot se Edi Rama dhe udhëheqësit e lartë të Partisë Socialiste (PS), pothuajse të gjithë funksionarë ose pinjollë të ish-elitës komuniste, ngatërrojnë dëshirat e ...
Basha: Zgjedhje pa opozitën nuk mund të ketë
Kosova Press - 20-Mar-2017 20:45
Kryetari i Partisë Demokratike (PD), Lulzim Basha ka thënë sot se Edi Rama dhe udhëheqësit e lartë të Partisë Socialiste (PS), pothuajse të gjithë funksionarë ose pinjollë të ish-elitës komuniste, ngatërrojnë dëshirat e ...
Reagon Basha: drejtuesit e PS-së, pinjollë të ish-elitës komuniste, nuk ka zgjedhje pa Opozitën
Tesheshi - 20-Mar-2017 20:25
Për Lulzim Bashën, udhëheqësit e lartë të Partisë Socialiste janë pothuajse të gjithë funksionarë ose pinjollë të ish-elitës komuniste. Me anë të një deklarate që duket se drejtohet si ndaj sqarimit publik të ministrit ...
Basha: Shërbëtorët e krimit ta kuptojnë se nuk ka zgjedhje pa opozitën
Klan Kosova - 20-Mar-2017 20:19
Duke theksuar se udhëheqësit e lartë të Partisë Socialiste janë pothuajse të gjithë funksionarë ose pinjollë të ish-elitës komuniste, kreu i PD-së, Lulzim Basha tha se ata identifikojnë karrigen e tyre me demokracinë ...
Basha: Nuk ka zgjedhje pa pjesëmarrjen tonë
Lexo - 20-Mar-2017 20:16
Pas deklaratave të kryeministrit Edi Rama se PS do të futet në zgjedhje edhe pa opozitën, ka reaguar kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha. Basha thotë se Rama e ka të vështirë të kuptojë pluralizimin, dhe se nuk ...
Basha: Zgjedhje pa PD nuk do ketë
Gazeta Dita - 20-Mar-2017 20:07
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha i është përgjigjur qëndrimit të shprehur nga kryeministri Rama, se PS mund të shkojë edhe e vetme në zgjedhje. Në një reagim të orëve të fundit, ku akuzon lidershipin ...
Basha: Shërbëtorët e krimit ta kuptojnë se nuk ka zgjedhje pa opozitën
OraNews - 20-Mar-2017 20:04
Duke theksuar se udhëheqësit e lartë të Partisë Socialiste janë pothuajse të gjithë funksionarë ose pinjollë të ish-elitës komuniste, kreu i PD-së, Lulzim Basha tha se ata identifikojnë karrigen e tyre me demokracinë ...
Basha: Rama ta harrojë, nuk do të ketë zgjedhje pa opozitën
Lajmi i Fundit - 20-Mar-2017 19:49
Kryetari i PD, Lulzim Basha, deklaroi se kryeministri Edi Rama dhe figura të larta të Partisë Socialiste ngatërrojnë dëshirat e tyre me vullnetin e popullit dhe e kanë të vështirë, sipas tij, të kuptojnë vullnetin e ...
Lulzim Basha: Trimat dhe trimëreshat socialiste, ju jeni shërbëtorë të krimit
GazetaTema - 20-Mar-2017 19:46
Për Lulzim Bashën, gjithë socialistët janë kriminelë. Këtë gjë ai pohon me një status që ka bërë në FB. “ Edi Rama dhe udhëheqësit e lartë të PS-së, pothuajse të gjithë funksionarë ose pinjollë të ish-elitës komuniste, ...
Basha: Zgjedhje pa opozitën nuk ka
Gazeta Shqip - 20-Mar-2017 19:45
Në një deklaratë për shtyp, kreu demokrat Lulzim Basha deklaroi se shërbëtorët e krimit duhet të kuptojnë se zgjedhje pa opozitën nuk mund të ketë. Sipas Bashës, Rama së bashku me udhëheqësit e lartë të Partisë ...
Basha: Nuk mund të ketë qeveri të dalë nga zgjedhje pa pjesëmarrjen e opozitës
VizionPlus - 20-Mar-2017 19:45
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka reagur në rrjetin social në lidhje me deklaratën e më mëhershme të kryeministrit Rama sipas të cilit me apo pa opozitën zgjedhje do të bëhen. Basha tha se nuk mund të ...
Basha: Zgjedhje pa PD nuk do ketë; kreu i opozitës, vizitë në SHBA
Top Channel - 20-Mar-2017 19:39
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha i është përgjigjur qëndrimit të shprehur nga kryeministri Rama, se PS mund të shkojë edhe e vetme në zgjedhje. Në një reagim të orëve të fundit, ku akuzon lidershipin ...
Xhafaj ministër, Basha: Rama dhe drejtuesit e PS pinjollë të diktaturës
Shqiptarja - 20-Mar-2017 19:39
Kreu i opozitës Lulzim Basha ka reaguar menjëherë pas deklaratës së ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj, ku ky i fundit mohoi akuzat në adresë të tij se ka torturuar dy persona në kohën e diktaturës. Basha është ...
Basha: Trimat dhe trimëreshat socialiste ndihen padronë të popullit, por zgjedhje të kontrolluara nga krimi nuk do të ketë
Standard - 20-Mar-2017 19:37
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, pak minuta më parë, ka ritheksuar qëndrimin e shprehur gjatë protestës, se: “ zgjedhje me Edi Ramën kryeministër nuk do të ketë ” Përmes një postimi në rrjetin social ...
Basha:” Zgjedhje me Edi Ramn kryeministr nuk do t ket’’
Bota Sot - 20-Mar-2017 19:37
“Zgjedhje me Edi Ramën kryeministër nuk do të ketë’’ – ka deklaruar Basha. Ky reagim vjen menjëherë mbas deklaratës së Ramës mesditën e sotme ku tha se zgjedhjet e 18 qershorit do të zhvillohen me ose pa opozitën. Basha ...
Basha i përgjigjet Ramës: Je pinjoll i komunizmit, s’ka zgjedhje pa opozitën
Koha Jone - 20-Mar-2017 19:34
Pas deklaratave të Edi Ramës se PS do të hyjë në zgjedhje edhe pa opozitën, ka reaguar kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha. Në një status në Facebook, Basha thotë se nuk mund të ketë qeverisje të dalë nga ...
12
Galeri

Lajmet Kryesore