Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 18:50
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Aksident n aksin Tiran - Elbasan, makina del nga rruga
Bota Sot - 20-Mar-2017 18:17
Një aksident rrugor është shënuar këtë të hënë në dalje të autostradës Tiranë-Elbasan, në fshatin Bërzhitë. Një automjet me targë “AA 847 NM” ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar disa metra nën të. Për fat të mirë ...
FOTO/ Tiranë, makina përplas fort një motor, 3 persona transportohen në Spitalin Ushtarak
GazetaTema - 20-Mar-2017 16:32
Një makinë ka aksidentuar rëndë dy perosna të cilët udhëtonin me një motor. Ngjarja ka ndodhur pranë Urës së Tabakëve në Tiranë. Mësohet se makina tip “Benz” ka goditur perosnat që po udhëtonin me motor. Shtetasit A. ...
Aksident tek ‘Ura e Tabakëve’ në Tiranë, ka të plagosur (VIDEO)
TetovaSot - 20-Mar-2017 16:29
Publikuar Mar 20, 2017 Shpërndaj Një aksident ka ndodhur në mesditë në Tiranë. Një makinë ka përplasur një motor ku po udhëtonin dy të rinj. Burime nga policia thanë se mesditën e sotme rreth orës 12:00, tek Ura e ...
FOTO/Automjeti ‘fluturon’ nga rruga dhe bie në një gropë, nuk ka të lënduar
Java News - 20-Mar-2017 16:29
Një aksident rrugor është shënuar këtë të hënë në dalje të autostradës Tiranë-Elbasan, në fshatin Bërzhitë. Një automjet me targë “AA 847 NM” ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar disa metra nën të. Për fat të mirë ...
Tiranë-Elbasan, automjeti del nga rruga (Foto)
Top Channel - 20-Mar-2017 16:20
Një aksident rrugor është shënuar këtë të hënë në dalje të autostradës Tiranë-Elbasan, në fshatin Bërzhitë. Një automjet me targë “AA 847 NM” ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar disa metra nën të. Për fat të mirë ...
Shkodër, “Hummer”-i përplas çiklistin; arrestohet drejtuesi
Lajmi i Fundit - 20-Mar-2017 16:11
Një përson që po lëvizte me biçikletë është aksidentuar mesditën e së hënës në qëndër të qytetit të Shkodrës, në vendin ku dikur ndodhej monumenti “Pesë Heronjtë e Vigut”. Automjeti që ka shkaktuar aksidentin është ...
Tiranë, dy të rinj me motor plagosen rënde tek ‘Ura e Tabakëve’
Mapo - 20-Mar-2017 16:08
Një aksident ndodhi mesditën e sotme tek ‘Ura e Tabakëve’ në Tiranë, rreth orës 12:45, ku një makinë goditi një motoçikletë. Mësohet se dy të rinj që lëviznin me motor janë plagosur rëndë. Policia dha inicialet e tyre ...
VD/ Motori përplas Benzin pranë Urës së Tabakëve,dy të plagosur
Shqiptarja - 20-Mar-2017 15:00
TIRANË -Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme pranë Urës së Tabakëve në Tiranë. Një motor është përplasur me një makinë tip Benz. Siç mund ta dallohet edhe nga pamjet motori i cili drejtohej nga 35-vjeçari ...
Aksidenton 58-vjeçarin dhe largohet, por arrestohet në kohë rekord
Gazeta Shqip - 20-Mar-2017 14:53
Policia e Shkodrës ka arritur të arrestojë në kohë rekord një 19-vjeçar, pasi kishte aksidentuar me makinë në qendër të qytetit një person dhe më pas u largua nga vendngjarja. Rreth orës 10:35 të ditës së sotme, në ...
Aksidenton 58-vjeçarin dhe largohet, por arrestohet në kohë rekord
Stilografi - 20-Mar-2017 14:50
Policia e Shkodrës ka arritur të arrestojë në kohë rekord një 19-vjeçar, pasi kishte aksidentuar me makinë në qendër të qytetit një person dhe më pas u largua nga vendngjarja. Rreth orës 10:35 të ditës së sotme, në ...
Përplaset nga automjeti, plagoset rëndë drejtuesi i biçikletës
OraNews - 20-Mar-2017 14:39
Përplasja e një automjeti me një 58-vjeçar që po lëvizte me biçikletë, për pak përfundoi me pasoja tragjike në qendër të Shkodres. Aksidenti ndodhi rreth orës 10.35 minuta tek sheshi “Demokracia” ku mjeti tip ...
Shkodër, një “Hummer” përplas çiklistin; arrestohet drejtuesi
Top Channel - 20-Mar-2017 14:35
Një përson që po lëvizte me biçikletë është aksidentuar mesditën e së hënës në qëndër të qytetit të Shkodrës, në vendin ku dikur ndodhej monumenti “Pesë Heronjtë e Vigut”. Automjeti që ka shkaktuar aksidentin është ...
Shkodër, aksidentohet me automjetin, plagoset rëndë drejtuesi i biçikletës
Lajmi i Fundit - 20-Mar-2017 14:02
Një aksident i rëndë ka ndodhur në Shkodër, ku një 58-vjeçar që po lëvizte me biçikletë u përplas rëndë nga një mjet. Policia njofton se aksidenti ndodhi rreth orës 10.35 minuta tek sheshi “Demokracia” ku mjeti tip ...
Përplaset nga automjeti, plagoset rëndë drejtuesi i biçikletës
Telegraf - 20-Mar-2017 13:47
Sipas policisë ai është shtetasi Andi Martini, 19 vjeç, banues në Velipojë...
Aksident në Rrugën e Elbasanit, plagosen 2 të rinj me motor
OraNews - 20-Mar-2017 13:35
Një aksident është shënuar paraditen e sotme në rrugën e Elbasanit në Tiranë. Një motor ku udhëtonin dy të rinj është përplasur me një makinë në Urën e Tabakëve rreth orës 12:00 të mesditës së sotme. Në motor ndodheshin ...
VIDEO/ Aksident tek ‘Ura e Tabakëve’ në Tiranë, të plagosur
Koha Jone - 20-Mar-2017 13:32
Një aksident ka ndodhur në mesditë në Tiranë. Një makinë ka përplasur një motor ku po udhëtonin dy të rinj. Burime nga policia thanë se mesditën e sotme rreth orës 12:00, tek Ura e Tabakëve, ka ndodhur një përplasje ...
Makina “fluturon” motorin te Ura e Tabakëve, plagosën dy persona
News Bomb - 20-Mar-2017 13:25
Dy persona kanë mbetur të plagour, si pasojë e një aksidenti mes një motori dhe një makine në Tiranë. Ngjarja ndodhi në orët e mesditës tek Ura e Tabakëve. Nga përplasja mes tyre u plagosën dy të rinj A. G., 35 vjeç dhe ...
Përplas me makinë këmbësorin dhe ia “mbath” në mes të qytetit por ja ç’i bën policia në pak minuta shoferit (VIDEO)
News Bomb - 20-Mar-2017 13:25
Më datë 20.03.2017, rreth orës 10:35, në lagjen Vasil Shanto në Shkodër në vendin e quajtur ish “5 Heronjtë” , një mjet tip Foristrad Hamer me targë AA610MB, ka përplasur shtetasin F. D, vjeç 58 banues në Shkodër i ...
Përgjaken rrugët e Tiranës, përplasen dy të rinj me motor (Foto)
Lapsi - 20-Mar-2017 13:22
Një makinë në Tiranë përplasi dy të rinj që udhëtonin me motor në unazë, pranë Urës së Tabakëve. Pavarësisht se në këtë segment ka shumë lëvizje dhe zakonisht është i bllokuar nga trafiku, këtë mesditë motorri është ...
FOTO/ Aksident te Ura e Tabakëve, plagosen 3 persona
Java News - 20-Mar-2017 13:22
Një aksident është shënuar paraditen e sotme pranë Urës së Tabakëve në Tiranë, ku është përplasur një motor dhe një makinë tip “Benz”. Si pasojë e këtij aksidenti janë lënduar dy personat që udhëtonin me motor, shtetasi ...
123
Galeri

Lajmet Kryesore