Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 18:50
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Presidenti Nishani akuza të rënda ish- ministrit Tahiri: Më ka përgjuar mua dhe familjen!
Lajmi i Fundit - 20-Mar-2017 22:05
Presidenti i Republikës, Bujar Nishani ka folur te “5 pyetjet nga Babaramo” tha se ka pasur tentativa për të përgjuar jetën private të Presidentit dhe familjareve te tij. Babaramo: Keni thene se jeni i gatshëm të jepni ...
Dekretimi i Xhafës, Nishani: Më të mërzitur janë njerëz pranë Qeverisë
Klan Kosova - 20-Mar-2017 22:00
Presidenti i Shqipërisë, Bujar Nishani duke komentuar reagimet që solli deklarata e tij një ditë më parë për dekretimin e Fatmir Xhafës si ministër i Brendshëm, ka thënë se ata që janë mërzitur më shumë janë persona ...
Flet Lulzim Basha: Presidenti i Republikës zbatoi kushtetutën dhe ndërmori një akt atdhetar…
TetovaSot - 20-Mar-2017 21:57
Publikuar Mar 20, 2017 Shpërndaj Lulzim Basha ka komentuar vendimin e Presidentit Nishani për të dekretuar Fatmir Xhafën si Ministër i Brendshëm duke thënë se nuk është aspak e drejtë që në adresë të kreut të shtetit të ...
Dekretimi i Xhafajt/ Basha mbron Nishanin: Bëri një akt atdhetar
Dritare.net - 20-Mar-2017 21:47
Në një lidhje live nga çadra e opozitës, kreu i opozitës Lulzim Basha, tha në emisionin “Dritare me Rudinën” në Vizion Plus se nuk do të rikthehet në Parlament për të penguar votimin e Ministrit të ri të Brendshëm, ...
Nishani kundr Tahirit: M kan prgjuar mua dhe familjen
Bota Sot - 20-Mar-2017 21:33
Presidenti i Republikës, Bujar Nishani ka folur te "5 pyetjet nga Babaramo" tha se ka pasur tentativa për të përgjuar jetën private të Presidentit dhe familjareve te tij. Babaramo: Keni thene se jeni i gatshëm të jepni ...
Nishani shpërthen kundër Tahirit: Më përgjonin mua dhe familjen time
TetovaSot - 20-Mar-2017 21:24
Publikuar Mar 20, 2017 Shpërndaj Nga studio e emisionit “5 pyetje nga Babaramo”, Presidenti i Republikes Bujar Nishani ka shpërthyer kundër ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri duke e akuzuar per politizim te ...
Nishani: Tahiri më përgjoni mua dhe familjen time
Koha Jone - 20-Mar-2017 21:20
Nga studio e emisionit “5 pyetje nga Babaramo”, Presidenti i Republikes, Bujar Nishani ka shperthyer kunder ish-ministrit te Brendshem Saimir Tahiri duke e akuzuar per politizim te Policise se Shtetit dhe duke sjelle si ...
Flet Lulzim Basha: Presidenti i Republikës zbatoi kushtetutën dhe ndërmori një akt atdhetar…
Syri - 20-Mar-2017 21:18
Lulzim Basha ka komentuar vendimin e Presidentit Nishani për të dekretuar Fatmir Xhafën si Ministër i Brendshëm duke thënë se nuk është aspak e drejtë që në adresë të kreut të shtetit të ketë sentimente negative jo ...
Nishani shpërthen kundër Tahirit: Më përgjonin mua dhe familjen time
Syri - 20-Mar-2017 21:15
Nga studio e emisionit “5 pyetje nga Babaramo”, Presidenti i Republikes Bujar Nishani ka shpërthyer kundër ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri duke e akuzuar per politizim te Policise se Shtetit dhe duke sjelle si ...
Dekreti për Xhafajn, Nishani: Të mërzitur njerëz pranë qeverisë
Gazeta Dita - 20-Mar-2017 21:03
Presidenti i Republikës, Bujar Nishani ka folur te “5 pyetjet nga Babaramo” për dekretimin e Fatmir Xhafajt ministër të Brendshëm. Nishani sqaroi edhe njëherë tjetër se është Kushtetuta ajo që nuk e lejon të rrëzojë ...
Dekretimi i Xhafajt, Nishani: Ka njerëz pranë qeverisë që janë mërzitur
Java News - 20-Mar-2017 20:58
Presidenti i Republikës, Bujar Nishani ka folur te “5 pyetjet nga Babaramo” për dekretimin e Fatmir Xhafajt ministër të Brendshëm. Nishani sqaroi edhe njëherë tjetër se është Kushtetuta ajo që nuk e lejon të rrëzojë ...
Deklarata bombë e presidentit Nishani për Tahirin: Më përgjonin mua dhe familjen time
Standard - 20-Mar-2017 20:55
Nga studio e emisionit “5 pyetje nga Babaramo”, Presidenti i Republikes Bujar Nishani ka shperthyer kunder ish-ministrit te Brendshem Saimir Tahiri duke e akuzuar per politizim te Policise se Shtetit dhe duke sjelle si ...
Ironia e Nishanit: Më shumë se opozita, ishin njerëzit pranë qeverisë që u mërzitën për dekretimin e Xhafës
Syri - 20-Mar-2017 20:54
Presidenti i Republikës, Bujar Nishani ka folur te "5 pyetjet nga Babaramo" për dekretimin e Fatmir Xhafajt si ministër të Brendshëm. Nishani sqaroi edhe njëherë tjetër se është Kushtetuta ajo që nuk e lejon të rrëzojë ...
Nishani akuzon Tahirin: Më përgjonin mua dhe familjen time
Dritare.net - 20-Mar-2017 20:51
Nga studio e emisionit “5 pyetje nga Babaramo”, Presidenti i Republikes Bujar Nishani ka shperthyer kunder ishministrit te Brendshem Saimir Tahiri duke e akuzuar per politizim te Policise se Shtetit dhe duke sjelle si ...
Bujar Nishani: Dekretimi i Xhafajt? Më të mërzitur dhe sterrosur janë njerëz pranë Qeverisë. Tahiri më ka përgjuar mua dhe familjen time
GazetaTema - 20-Mar-2017 20:51
Presidenti i Republikes Bujar Nishani duke komentuar reagimet që solli deklarata e tij nje dite me pare per dekretimin e Fatmir Xhafes si minister i Brendshem, ka thene se ata qe jane merzitur me shume jane persona ...
Dekreti për Xhafajn, Nishani: Të mërzitur njerëz pranë qeverisë
Shqiptarja - 20-Mar-2017 20:48
Presidenti i Republikës, Bujar Nishani ka folur te "5 pyetjet nga Babaramo" për dekretimin e Fatmir Xhafajt ministër të Brendshëm. Nishani sqaroi edhe njëherë tjetër se është Kushtetuta ajo që nuk e lejon të rrëzojë ...
Nishani shpërthen kundër Tahirit: Më përgjonin mua dhe familjen time
Mapo - 20-Mar-2017 20:48
Nga studio e emisionit “5 pyetje nga Babaramo”, Presidenti i Republikes Bujar Nishani ka shperthyer kunder ish-ministrit te Brendshem Saimir Tahiri duke e akuzuar per politizim te Policise se Shtetit dhe duke sjelle si ...
Dekretimi i Xhafës/ Nishani: Më të mërzitur dhe të sterrosur janë njerëz pranë Qeverisë
Dritare.net - 20-Mar-2017 20:45
Presidenti i Republikes Bujar Nishani duke komentuar reagimet që solli deklarata e tij nje dite me pare per dekretimin e Fatmir Xhafes si minister i Brendshem, ka thene se ata qe jane merzitur me shume jane persona ...
Dekretimi i Xhafës/ Nishani: Më të mërzitur dhe të sterrosur janë njerëz pranë Qeverisë
Lapsi - 20-Mar-2017 20:43
Presidenti i Republikes Bujar Nishani duke komentuar reagimet që solli deklarata e tij nje dite me pare per dekretimin e Fatmir Xhafes si minister i Brendshem, ka thene se ata qe jane merzitur me shume jane persona ...
Nishani dekreton 4 ministrat e rinj
Flaka - 20-Mar-2017 20:39
Presidenti Bujar Nishani ka dekretuar katër ministrat e propozuar nga kryeministri Edi Rama. Nishani dekretoi Fatmir Xhafajn si ministër të Brendshëm, Ogerta Manastirliun si ministre të Shëndetësisë, Olta Xhaçkën si ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore