Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 13:41
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
PS regjistrohet për zgjedhjet e 18 qershorit Dritare.net - 20-Mar-2017 14:56
Mandati i Prengës i kalon LSI-së
Illyriapress - 20-Mar-2017 14:29
Kastriot Piroli, kandidati për deputet në listën e Partisë Socialiste në qarkun e Lezhës, që do të zëvendësonte deputetin e larguar Armando Prenga, është dorëhequr nga zgjedhja në këtë detyrë, duke ia lënë vendin ...
Rama: Të dalim forcë e parë! Deputeti i LSI ‘do’ kryeministrin
Mapo - 20-Mar-2017 14:17
Kryeministri Edi Rama deklaroi në mbledhjen e grupit parlamentar të Partisë Socialiste se ata do të hyjnë në zgjedhje. “Dilni në terren dhe takohuni me çdo qytetar. Ne do të hyjmë në zgjedhje, me Saliun dhe pa Saliun. ...
Mandati i Armando Prengës i kalon LSI-së
Koha Jone - 20-Mar-2017 14:16
Kastriot Piroli, kandidati për deputet në listën e Partisë Socialiste në qarkun e Lezhës, që do të zëvendësonte deputetin e larguar Armando Prenga, është dorëhequr nga zgjedhja në këtë detyrë, duke ia lënë vendin ...
Mandati i Prengës i kalon LSI-së
Klan Kosova - 20-Mar-2017 13:54
Kastriot Piroli, kandidati për deputet në listën e Partisë Socialiste në qarkun e Lezhës, që do të zëvendësonte deputetin e larguar Armando Prenga, është dorëhequr nga zgjedhja në këtë detyrë, duke ia lënë vendin ...
Lezhë, mandati i Prengës i kalon LSI-së
Lexo - 20-Mar-2017 13:07
Kastriot Piroli, kandidati për deputet në listën e Partisë Socialiste në qarkun e Lezhës, që do të zëvendësonte deputetin e larguar Armando Prenga, është dorëhequr nga zgjedhja në këtë detyrë, duke ia lënë vendin ...
Mandati i Prengës i kalon LSI-së
Top Channel - 20-Mar-2017 12:36
Kastriot Piroli, kandidati për deputet në listën e Partisë Socialiste në qarkun e Lezhës, që do të zëvendësonte deputetin e larguar Armando Prenga, është dorëhequr nga zgjedhja në këtë detyrë, duke ia lënë vendin ...
Nis regjistrimi i partive në KQZ, pritet vendimi për deputetin e Lezhës
Standard - 20-Mar-2017 09:47
KQZ nis regjistrimin e partive per zgjedhjet e 18 Qershorit. Ne mbledhjen e sotme sipas rendit te dites, e para qe do te regjistrohet do te jete PS e kryeministrit Rama. Nderkohe sot KQZpritet te vendose per mandatin e ...
Galeri

Lajmet Kryesore