Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 18:50
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Kur ekziston kush, por ai nuk ka kë… Gazeta Shqip - 18-Mar-2017 10:18
Lorenc Vangjeli: Shqipëria në krizë. Çfarë duhet të bëjnë mazhoranca dhe opozita për përmirësimin e situatës
BalkanWeb - 17-Mar-2017 19:01
Analisti Lorenc Vangjeli i ftuar në rubrikën “Opinion” në studion e lajmeve të News24 tha se aktualisht Shqipëria është në krizë, dhe nëse vazhdohet kështu fotografia e situatës së vendit do të jetë akoma më e zymtë se ...
Kur ekziston kush, por ai nuk ka kë…
Koha Jone - 17-Mar-2017 16:59
…Me shumë gjasa presidenti nuk do të dekretojë ministrin e ri të brendshëm Fatmir Xhafaj. Me një arsyetim që do të tentojë të ngjethë moralin, duke përmendur “sensibilitete”, por jo realitete, presidenti do të shkelë me ...
Kur ekziston kush, por ai nuk ka kë…
Lexo - 17-Mar-2017 15:39
Nga Lorenc Vangjeli/ Dikur, në botën e barsaletave, tre gjinitë klasike të teatrit, komedia, drama dhe tragjedia ndaheshin sipas kësaj mënyre: “Kam me kë, kam me se, s’kam se ku, ishte komedia. Kam me se, kam se ku, ...
Kur ekziston kush, por ai nuk ka kë…
Java News - 17-Mar-2017 15:24
Nga Lorenc Vangjeli Dikur, në botën e barsaletave, tre gjinitë klasike të teatrit, komedia, drama dhe tragjedia ndaheshin sipas kësaj mënyre: “Kam me kë, kam me se, s’kam se ku, ishte komedia. Kam me se, kam se ku, ...
Galeri

Lajmet Kryesore