Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 08:50
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Vrasje e dyfishtë në Vushtrri Portalb - 17-Feb-2017 18:59
Vrasje e dyfishtë në Vushtrri (VIDEO)
InFokusi - 17-Feb-2017 18:08
Në Vernicë të Vushtrrisë, gjatë ditës së sotme është gjetur trupi i pajetë i 38 vjeçarit, Jahush Hajdinit. Viktima dyshohet se u vra e më pas u soll në këtë vend, të enjten mbrëma, nga fqinji i tij, Florim Sallahu. Por, ...
Vrasje e dyfishtë në Vushtrri (VIDEO)
Klan Kosova - 17-Feb-2017 17:52
Në Vernicë të Vushtrrisë, gjatë ditës së sotme është gjetur trupi i pajetë i 38 vjeçarit, Jahush Hajdinit. Viktima dyshohet se u vra e më pas u soll në këtë vend, të enjten mbrëma, nga fqinji i tij, Florim Sallahu. Por, ...
Vrasja në Vushtrri, mësohen emrat e viktimave dhe dorasit
Albportali - 17-Feb-2017 15:45
Një vrasje që ndodhi mbrëmjen e së enjtes në Vushtrri, la të vdekur dy persona. GazetaExpress mëson nga burime të sigurta brenda Policisë emrat e dy viktimave dhe autorit që kreu vrasjet. “Viktima mashkull Jahjush ...
Vrasje në Vushtrri, burri vret fqinjin pastaj gruan
TetovaSot - 17-Feb-2017 15:35
Publikuar Shk 17, 2017 Shpërndaj Një vrasje e dyfishtë ka ndodhur mbrëmë në Vërnicë të Vushtrrisë. Një burrë ka vrarë fqinjin në makinën e tij dhe më pas ka vrarë edhe gruan në shtëpi. Burime të Klan Kosovës, bëjnë të ...
Vrasja në Vushtrri, mësohen emrat e viktimave dhe dorasit
Lajm Press - 17-Feb-2017 15:13
Një vrasje që ndodhi mbrëmjen e së enjtes në Vushtrri, la të vdekur dy persona. GazetaExpress mëson nga burime të sigurta brenda Policisë emrat e dy viktimave dhe autorit që kreu vrasjet. “Viktima mashkull Jahjush ...
Ja emrat e dorasit dhe dy viktimave t vrasjes s ndodhur n Vrnic t Vushtrris
Bota Sot - 17-Feb-2017 14:22
Një vrasje që ndodhi mbrëmjen e së enjtes në Vushtrri, la të vdekur dy persona. Media mëson nga burime të sigurta brenda Policisë emrat e dy viktimave dhe autorit që kreu vrasjet. “Viktima mashkull Jahjush Hajdini, ...
Vrasja n Vushtrri, msohen emrat e viktimave dhe dorasit
Zeri - 17-Feb-2017 13:55
Një vrasje që ndodhi mbrëmjen e së enjtes në Vushtrri, la të vdekur dy persona. GazetaExpress mëson nga burime të sigurta brenda Policisë emrat e dy viktimave dhe autorit që kreu vrasjet. “Viktima mashkull Jahjush ...
Vrasja në Vushtrri, mësohen emrat e viktimave dhe dorasit
Televizioni Koha - 17-Feb-2017 13:54
Një vrasje që ndodhi mbrëmjen e së enjtes në Vushtrri, la të vdekur dy persona. GazetaExpress mëson nga burime të sigurta brenda Policisë emrat e dy viktimave dhe autorit që kreu vrasjet. “Viktima mashkull Jahjush ...
Ja emrat e dorasit dhe dy viktimave t vrasjes s ndodhur n Vrnic t Vushtrrisa
Bota Sot - 17-Feb-2017 13:13
Ja emrat dhe mbiemrat e dorasit dhe dy viktimave të vrasjes së ndodhur në Vërnicë të Vushtrrisë Veriu ka mësuar identitetin e dy viktimave dhe dorasit, të vrasjes së dyfishtë të ndodhur mbrëmë në Vërnicë të Vushtrrisë. ...
Ja emrat e dorasit dhe dy viktimave të vrasjes së ndodhur në Vërnicë të Vushtrrisë
Indeks Online - 17-Feb-2017 12:49
Veriu.info ka mësuar identitetin e dy viktimave dhe dorasit, të vrasjes së dyfishtë të ndodhur mbrëmë në Vërnicë të Vushtrrisë. Burime të sigurta të Veriu.info bëjnë të ditur se 36 vjeçari i vrarë ishte Jetush Hajdini, ...
Detaje nga vrasja e dyfishtë në Vushtrri
Gazeta Monitor - 17-Feb-2017 12:45
Një burrë vrau fqinjin e tij dhe më pas e vrau edhe gruan, ngjarje kjo që ndodhi në fshatin Vernicë të Vushtrrisë, mbrëmjen e së enjtes. Ndonëse ende nuk dihen arsyet që çuan në këtë akt makabër, GazetaExpress merr vesh ...
Detaje nga vrasja e dyfisht n Vushtrri
Zeri - 17-Feb-2017 12:42
Një burrë vrau fqinjin e tij dhe më pas e vrau edhe gruan, ngjarje kjo që ndodhi në fshatin Vernicë të Vushtrrisë, mbrëmjen e së enjtes. Ndonëse ende nuk dihen arsyet që çuan në këtë akt makabër, GazetaExpress merr vesh ...
Vrasje horror në Vërnicë të Vushtrrisë, burri vret fqinjin pastaj gruan
AlMaKos - 17-Feb-2017 12:37
Një vrasje e dyfishtë ka ndodhur mbrëmë në Vërnicë të Vushtrrisë. Një burrë ka vrarë fqinjin në makinën e tij dhe më pas ka vrarë edhe gruan në shtëpi. Burime bëjnë të ditur se ai fillimisht kishte vrarë fqinjin dhe ...
Vrasje e dyfishtë në një fshat të Vushtrrisë
Ina-Online - 17-Feb-2017 11:53
Një femër dhe një mashkull kanë mbetur të vrarë me armë zjarri në fshatin Vërnicë të Vushtrrisë. Sipas Policisë ngjarja ka ndodhur mbrëmë rreth orës 22:00, ndërsa personi i dyshuar për vrasje të dyfishtë është ...
Vrasje në Vushtrri, burri vret fqinjin pastaj gruan
Gazeta Monitor - 17-Feb-2017 11:20
Një vrasje e dyfishtë ka ndodhur mbrëmë në Vërnicë të Vushtrrisë. Një burrë ka vrarë fqinjin në makinën e tij dhe më pas ka vrarë edhe gruan në shtëpi. Burime të Klan Kosovës, bëjnë të ditur se ai fillimisht kishte ...
Vrasje horror në Vërnicë të Vushtrrisë, burri vret fqinjin pastaj gruan
InFokusi - 17-Feb-2017 11:17
Një vrasje e dyfishtë ka ndodhur mbrëmë në Vërnicë të Vushtrrisë. Një burrë ka vrarë fqinjin në makinën e tij dhe më pas ka vrarë edhe gruan në shtëpi. Burime të Klan Kosovës, bëjnë të ditur se ai fillimisht kishte ...
Vrasje e dyfisht n Vrnic t Vushtrris, burri vret fqinjin pastaj gruan
Zeri - 17-Feb-2017 11:12
Një vrasje e dyfishtë ka ndodhur mbrëmë në Vërnicë të Vushtrrisë. Një burrë ka vrarë fqinjin në makinën e tij dhe më pas ka vrarë edhe gruan në shtëpi. Burime të Klan Kosovës, bëjnë të ditur se ai fillimisht kishte ...
Dy të vrarë në një fshat të Vushtrrisë
GazetaFjala - 17-Feb-2017 11:08
Një femër dhe një mashkull kanë mbetur të vrarë me armë zjarri në fshatin Vërnicë të Vushtrrisë. Sipas Policisë ngjarja ka ndodhur mbrëmë rreth orës 22:00, ndërsa personi i dyshuar për vrasje të dyfishtë është ...
Vushtrri: Burri vret gruan e tij dhe një mashkull tjetër
Koha.mk - 17-Feb-2017 11:02
Një femër dhe një mashkull kanë mbetur të vrarë me armë zjarri në fshatin Vërnicë të Vushtrrisë. Sipas Policisë ngjarja ka ndodhur mbrëmë rreth orës 22:00, ndërsa personi i dyshuar për vrasje të dyfishtë është ...
Vrasje e dyfishtë në Vushtrri, burri vret fqinjin pastaj gruan
EkonomiaOnline - 17-Feb-2017 11:02
Një burrë ka vrarë fqinjin në makinën e tij dhe më pas ka vrarë edhe gruan në shtëpi. Burime të Klan Kosovës, bëjnë të ditur se ai fillimisht kishte vrarë fqinjin dhe ishte munduar ta bënte vrasjen të duket si aksident ...
12
Galeri

Lajmet Kryesore