Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 18:50
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Vjedhje në një banesë në Prishtinë Kosova Press - 17-Feb-2017 11:45
Vetëvritet një mashkull në Gjilan
GazetaFjala - 17-Feb-2017 11:26
Një mashkull në Gjilan është gjetur i vetëvrarë në shtëpinë e tij, bëhet e ditur përmes raportit të sotshëm të Policisë së Kosovës. Në Gjilan, më 16 shkurt, në orën 07:03 ishte raportuar se në shtëpinë e tij është ...
Podujevë, babë e bir e rrahin djalin tjetër
TetovaSot - 17-Feb-2017 11:06
Publikuar Shk 17, 2017 Shpërndaj Dje në Podujevë një person ka pranuar trajtim mjekësor, pasi që i njëjti është sulmuar fizikisht nga babai dhe vëllai i tij. “Të dyshuarit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit ...
Konfiskohen dy pistoleta, arrestohen dy të dyshuar
Lajm Press - 17-Feb-2017 11:02
Policia ka konfiskuar dy pistoleta me 13 fishekë, pas kontrollit që kanë bërë në shtëpitë e dy të dyshuarve meshkuj, transmeton Klan Kosova Rasti ka ndodh dje në Vraniq të Suharekës, thuhet në njoftimin e Policisë. “Të ...
Arrestohet pasi kërcënoi zyrtarin policor
Klan Kosova - 17-Feb-2017 11:00
Një person është arrestuar në Pejë, pasi ka kërcënuar zyrtarin policor, njofton Klan Kosova. “Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar pasi që i njëjti ka kërcënuar zyrtarët policor në kryerje të detyrës”, thuhet ...
Babai me njërin djalë, e rrahin djalin tjetër
Politiko - 17-Feb-2017 11:00
Policia ka bërë të ditur se të dyshuarit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit të njëjtit janë liruar në procedurë të rregullt, transmeton Klan Kosova.
Dhunë nga babai dhe i vëllai në Podujevë
GazetaFjala - 17-Feb-2017 10:59
Një person është sulmuar fizikisht nga babai dhe vëllai i tij në qytetin e Podujevës. Sipas policisë pas sulmit viktima ka pranauar tretman mjekësor. Ndërsa, të dyshuarit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit të ...
Gjendet një trup i pajetë në një shtëpi në Gjilan
Gazeta Monitor - 17-Feb-2017 10:56
Policia ka njoftuar se dje në një shtëpinë në Gjilan është gjetur një trupi i pajetë i viktimës mashkull, ngjarja ka ndodhur në shtëpinë e tij. “Në vendngjarje kanë dalur njësit përkatëse policore ku është gjetur një ...
Konfiskohen dy pistoleta, arrestohen dy të dyshuar
Klan Kosova - 17-Feb-2017 10:54
Policia ka konfiskuar dy pistoleta me 13 fishekë, pas kontrollit që kanë bërë në shtëpitë e dy të dyshuarve meshkuj, transmeton Klan Kosova Rasti ka ndodh dje në Vraniq të Suharekës, thuhet në njoftimin e Policisë. “Të ...
I futen me dhunë në banesë, i vjedhin stoli e para
Klan Kosova - 17-Feb-2017 10:54
Në Prishtinë ka ndodhur një vjedhje e rëndë. Ankuesi ka njoftuar policinë se persona të panjohur kanë depërtuar me forcë në banesën e tij dhe prej aty kanë vjedhur stoli ari, para të gatshme etj. Policia ka bërë të ...
Babë e bir e rrahin djalin tjetër në Podujevë
Gazeta Monitor - 17-Feb-2017 10:54
Dje në Podujevë një person ka pranuar trajtim mjekësor, pasi që i njëjti është sulmuar fizikisht nga babai dhe vëllai i tij. “Të dyshuarit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit të njëjtit janë liruar në ...
Gjendet nj trup i pajet n Gjilan
Zeri - 17-Feb-2017 10:50
Policia ka njoftuar se dje në një shtëpinë në Gjilan është gjetur një trupi i pajetë i viktimës mashkull, ngjarja ka ndodhur në shtëpinë e tij. “Në vendngjarje kanë dalur njësit përkatëse policore ku është gjetur një ...
Podujevë, babë e bir e rrahin djalin tjetër
Indeks Online - 17-Feb-2017 10:48
Dje në Podujevë një person ka pranuar trajtim mjekësor, pasi që i njëjti është sulmuar fizikisht nga babai dhe vëllai i tij. “Të dyshuarit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit të njëjtit janë liruar në ...
Gjendet një trup i pajetë në një shtëpi në Gjilan
Indeks Online - 17-Feb-2017 10:48
Policia ka njoftuar se dje në një shtëpinë në Gjilan është gjetur një trupi i pajetë i viktimës mashkull, ngjarja ka ndodhur në shtëpinë e tij. “Në vendngjarje kanë dalur njësit përkatëse policore ku është gjetur një ...
Podujev: Babai me t birin rrahin birin tjetr
Bota Sot - 17-Feb-2017 10:47
Në Podujevë, viktima mashkull ka pranuar trajtim mjekësor, pasi që i njëjti është sulmuar fizikisht nga babai dhe vëllai i tij. Policia ka bërë të ditur se të dyshuarit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit të ...
Podujevë: Babai me të birin rrahin birin tjetër
Klan Kosova - 17-Feb-2017 10:36
Në Podujevë, viktima mashkull ka pranuar trajtim mjekësor, pasi që i njëjti është sulmuar fizikisht nga babai dhe vëllai i tij. Policia ka bërë të ditur se të dyshuarit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit të ...
Vetëvritet më armë zjarri një person në Gjilan
EkonomiaOnline - 17-Feb-2017 10:32
Në Gjilan raportohet se në shtëpinë e tij është gjetur trupi i pajetë i një personi. Në vendngjarje kanë dalur njësit përkatëse policore ku është gjetur një pistoletë, një gëzhojë dhe katër fishekë. Me vendim të ...
E bëri për spital të dashurën, përfundon në arrest
Koha.net - 16-Feb-2017 13:08
Foto Ilustrim Një mashkull, shqiptar i Kosovës, ka përfunduar në arrest, pasi dy ditë më parë e bëri për spital të dashurën e tij. Ngjarja, sipas raportit të sotshëm të Policisë së Kosovës, ka ndodhur në lagjen Ulpiana ...
Raporti 24-orësh nga Policia e Kosovës
GazetaBlic - 23-Jan-2016 13:32
Raporti i Policisë së Kosovës, botohet pa ndërhyrje për të gjitha ngjarjet që kanë ndodhur brenda 24 orëve në tërë territorin e Kosovës, duke përfshirë edhe kufijtë e saj. RAJONI I PRISHTINËS INCIDENTET KRIMINALE Asgjë ...
Personi me aftësi të kufizuara sulmon një femër, dërgohet në neuropsikiatri
Koha.net - 16-Feb-2017 13:04
Foto Ilustrim Dy ditë më parë, saktësisht më 14 shkurt, një femër, shqiptare e Kosovës, ka raportuar në polici se në Rr. “Ilir Konushevci” të Podujevës është kanosur nga i dyshuari mashkull, K-shqiptar lidhur me një ...
Kapen grabitësit me armë të 30 janarit në Prishtinë
Koha.net - 16-Feb-2017 13:04
Autorët e një grabitjeje me armë, që ka ndodhur në Prishtinë më 30 janar, raportohet të jenë ka gjatë ditës së djeshme. Në Rr. “Muharrem Fejza” të Prishtinës më 30 janar, në orën 8:40, kishte ndodhur një grabitje e ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore