Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 18:18
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Vettingu, dorëhiqen Hyseni i DPPPP dhe Seferi i DSIK
LAJM I FUNDIT/ Jep dorëheqjen Drejtori i “Parandalimit të Pastrimit të Parave”, zbulohet letra drejtuar Ramës
BalkanWeb - 16-Feb-2017 14:48
TIRANË- Kreu i Drejtorisë së Parandalimit të Pastrimit të Parave Alket Hyseni ka dhënë dorëheqjen nga posti që mbante prej largimit të Gent Gazhelit si ambasador në Turqi. Përveç kësaj detyre, Alket Hyseni mban edhe ...
LAJM I FUNDIT/ Dorëhiqet Kreu i Drejtorisë së Parandalimit të Pastrimit të Parave
BalkanWeb - 16-Feb-2017 14:45
TIRANË- Kreu i Drejtorisë së Parandalimit të Pastrimit të Parave Alket Hyseni ka dhënë dorëheqjen nga posti që mbante prej largimit të Gent Gazhelit si ambasador në Turqi. Përveç kësaj detyre, Alket Hyseni mban edhe ...
LAJM I FUNDIT/ Edi Rama reagon për dorëheqjen e papritur të dy drejtorëve të rëndësishëm
BalkanWeb - 16-Feb-2017 16:46
TIRANE – Kryeministri Edi Rama ka përshëndetur vendimin e dorëheqjes së dy drejtorëve të Sigurimit të Informacionit të Klasifikuar, Arben Seferi, dhe të kreut të Pastrimit të Parave, Alket Hyseni. “Flm 2 drejtuesve që u ...
Ikën Alket Hyseni, largimi pas negociatave Rama-Lu
Mapo - 16-Feb-2017 15:31
Zbatimi i reformës në drejtësi ka shënuar një zhvillim të ri, pasi drejtori i Parandalimit të Pastrimit të Parave, Alket Hyseni dha dorëheqjen të enjten në mesditë. Alekt Hyseni është sulmuar vazhdimisht nga opozita si ...
Jep dorëheqjen edhe Drejtori i Informacionit të Klasifikuar, zbardhen motivet (Letra)
BalkanWeb - 16-Feb-2017 16:37
TIRANE- Arben Seferi është një tjetër drejtor i lartë që jep dorëheqjen. Vendimi i tij vjen vetëm dy orë pas atij të Drejtorit të Parandalimit të Pastrimit të Parave, Alket Hyseni, pas akuzave të vazhdueshme të ...
?Dorëhiqet Drejtori i parandalimit të pastrimit të parave të pista
Shqiptarja - 16-Feb-2017 14:28
TIRANË -Alket Hyseni, Drejtori i Përgjithshëm i Parandalimit e Pastrimit të Parave të Pista ka dhënë sot dorëheqjen.Shqiptarja.com mëson sot mbi këtë vendim të Hysenit, por mbetet për t’u zbardhur motivacioni. TE FUNDIT ...
LETRA/ Ikën Alket Hyseni, largimi pas negociatave Rama-Lu
GazetaTema - 16-Feb-2017 15:16
Zbatimi i reformës në drejtësi ka shënuar një zhvillim të ri, pasi drejtori i Parandalimit të Pastrimit të Parave, Alket Hyseni dha dorëheqjen të enjten në mesditë. Alekt Hyseni është sulmuar vazhdimisht nga opozita si ...
Jep dorëheqjen Drejtori i “Parandalimit të Pastrimit të Parave”, zbulohet letra drejtuar Ramës
BalkanWeb - 16-Feb-2017 15:04
TIRANË- Kreu i Drejtorisë së Parandalimit të Pastrimit të Parave Alket Hyseni ka dhënë dorëheqjen nga posti që mbante prej largimit të Gent Gazhelit si ambasador në Turqi. Në letrën e dorëheqjes dërguar kryeministrit ...
Rama falenderon dy drejtorët që u dorëhoqën: Tani vetingu nuk shmanget dot më
GazetaTema - 16-Feb-2017 16:42
Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas dorëheqjes së dy drejtorëve, Alket Hyseni dhe Arben Seferi. Ai i ka falenderuar ata, duke thënë se tashmë nuk ka më alibi për reformën në drejtësi. “ Flm 2 drejtuesve që u dorëhoqën ...
Rama falenderon dy drejtorët: Kundërshtarët mbetën pa alibi!
Top Channel - 16-Feb-2017 16:40
Kryeministri Edi Rama ka reaguar në lidhje me dorëheqjen e dy zyrtarëve të lartë, në kuadër të procesit të vettingut. Përmes një postimi në profilin e tij në Facebook, Rama ka përshëndetur veprimet e Alket Hysenit, ...
Vetingu, dorëhiqen 2 drejtorë të lartë, Rama: Heqim cdo alibi
Shqiptarja - 16-Feb-2017 16:37
TIRANË -Për të hequr cdo alibi ndaj kundërshtarëve të Reformës në Drejtësi sot janë dorëhequr dy drejtorë të lartë në sektorë me rëndësi në informacionin e klasifikuar dhe në ate të pastrimit të parave të ...
?Dorëhiqet Drejtori i parandalimit të pastrimit të parave të pista
Shqiptarja - 16-Feb-2017 15:17
TIRANË -Alket Hyseni, Drejtori i Përgjithshëm i Parandalimit e Pastrimit të Parave të Pista ka dhënë sot dorëheqjen.Shqiptarja.com mëson sot mbi këtë vendim të Hysenit, i cili e ka marrë këtë detyrë më 28 Qershor të ...
Vetingu/ Ikën Drejtori i “Parandalimit të Pastrimit të Parave”, Alket Hyseni
Lapsi - 16-Feb-2017 15:10
Kreu i Drejtorisë së Parandalimit të Pastrimit të Parave Alket Hyseni ka dhënë dorëheqjen nga posti që mbante prej pak muajsh. Përveç kësaj detyre, Alket Hyseni mban edhe detyrën e kreut të komisionit të Garancive ...
Ikën Alket Hyseni, largimi pas negociatave Rama-Lu
Top Channel - 16-Feb-2017 14:52
Zbatimi i reformës në drejtësi ka shënuar një zhvillim të ri, pasi drejtori i Parandalimit të Pastrimit të Parave, Alket Hyseni dha dorëheqjen të enjten në mesditë. Alekt Hyseni është sulmuar vazhdimisht nga opozita si ...
Sulmet ndaj ONM, Braçe: Politika po tenton të dështojë Vettingun
Shqiptarja - 16-Feb-2017 20:50
Deputeti socialist Erjon Braçe akuzon politikën se po tenton të dështojë procesin e Vettingut, duke sulmuar Operacionin Ndërkombëtar të Monitorimit (ONM). I ftuar në studion e Report Tv, Braçe u shpreh se roli i ONM-së ...
Vettingu, "bie" një tjetër drejtor i Ramës. Dorëhiqet Arben Seferi nga DSIK
Lapsi - 16-Feb-2017 16:27
Pas dorëheqjes së Alket Hysenit si drejtor i Parandalimit të Pastrimit të Parave, vjen një tjetër dorëheqje e bujshme në prag të nisjes së vettingut për reformën në drejtësi. Arben Seferi është larguar nga posti i ...
Alket Hyseni dorëhiqet si drejtor i Parandalimit të Pastrimit të Parave
News Bomb - 16-Feb-2017 14:29
Alket Hyseni është dorëhequr sot nga posti i drejtorit të Parandalimit të Pastrimit të Parave. Hyseni u emërua në këtë post më 28 qershor të 2016-ës, pas largimit të Genti Gazhelit, i përzgjedhur ambasador i Shqipërisë ...
LETRA/ Pas Alket Hysenit, jep dorëheqjen edhe Arben Seferi
GazetaTema - 16-Feb-2017 16:30
Arben Seferi, drejtor i Drejtorisë së Sigurimit të Informacionit të Klasifikuar, ka dhënë dorëheqjen. Ai ka paraqitur dorëheqjen kryeministrit Edi Rama. Dorëheqja e tij vjen për shkak të vetingut. Kjo është dorëheqja e ...
“Bie” një tjetër drejtor i Ramës. Dorëhiqet Arben Seferi nga DSIK
Telegraf - 16-Feb-2017 16:42
Pas dorëheqjes së Alket Hysenit si drejtor i Parandalimit të Pastrimit të Parave, vjen një tjetër dorëheqje e bujshme...
Rama falenderon dy drejtorët e larguar
Mapo - 16-Feb-2017 17:10
Kryeministri Edi Rama ka reaguar në lidhje me dorëheqjen e dy zyrtarëve të lartë, në kuadër të procesit të vettingut. Përmes një postimi në profilin e tij në Facebook, Rama ka përshëndetur veprimet e Alket Hysenit, ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore