Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 18:18
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Vendkalimi kufitar Evzoni më në fund i hapur
Komunikacioni sot në Maqedoni, Evzoni vazhdon të mbetet i bllokuar
Telegrafi - 16-Feb-2017 09:25
Megjithë premtimet e ambasadorit Zhbogar se situata do të merr zgjidhje, vendkalimi kufitar Evzoni në kufirin Maqedoni-Greqi vazhdon të mbetet i mbyllur për shkak të grevës së bujqve grek, përcjell Telegrafi Maqedoni. ...
Komunikacioni sot në Maqedoni, Evzoni vazhdon të mbetet i bllokuar
AlMaKos - 16-Feb-2017 09:42
Megjithë premtimet e ambasadorit Zhbogar se situata do të merr zgjidhje, vendkalimi kufitar Evzoni në kufirin Maqedoni-Greqi vazhdon të mbetet i mbyllur për shkak të grevës së bujqve grek. Tani për tani, kufiri në ...
Zhbllokohet pjesërisht kalimi kufitar Evzoni
Telegrafi - 17-Feb-2017 09:22
Bujqit grekë i kanë tërhequr traktorët pjesërisht nga bllokadat në rrugë, duke përfshirë edhe atë afër pikës Promahon, në kufirin me Bullgarinë, por kërcënohen se do të organizojnë forma të tjera të protestave, përcjell ...
MPJ me aktivitete konkrete për zgjidhjen e problemit në vendkalimin Evzoni
Telegrafi - 16-Feb-2017 17:32
Ministria Punëve të Jashtme e Maqedonisë gjatë ditëve të kaluara ndërmori aktivitete konkrete në drejtim të tejkalimit të problemit në bllokadën në vendkalimin kufitar Evzoni, përcjell Telegrafi Maqedoni. Siç informojnë ...
Gjendja e komunikacionit në Maqedoni, Evzoni vazhdon të jetë i bllokuar
Lajm Press - 16-Feb-2017 09:58
Megjithë premtimet e ambasadorit Zhbogar se situata do të merr zgjidhje, vendkalimi kufitar Evzoni në kufirin Maqedoni-Greqi vazhdon të mbetet i mbyllur për shkak të grevës së bujqve grek, përcjell Telegrafi Maqedoni. ...
MPJ me aktivitete konkrete për zgjidhjen e problemit me bllokadën e kufirit me Greqinë
Arbresh - 16-Feb-2017 19:24
Ministria e Punëve të Jashtme e Republikës së Maqedonisë gjatë ditëve të shkuara ndërmori aktivitete konkrete në drejtim të tejkalimit të problemit me bllokadën në vendkalimin kufitar Evzoni, në kufirin mes Maqedonisë ...
Gjendja e komunikacionit në Maqedoni, Evzoni vazhdon të jetë i bllokuar
TetovaSot - 16-Feb-2017 10:13
Publikuar Shk 16, 2017 Shpërndaj Megjithë premtimet e ambasadorit Zhbogar se situata do të merr zgjidhje, vendkalimi kufitar Evzoni në kufirin Maqedoni-Greqi vazhdon të mbetet i mbyllur për shkak të grevës së bujqve ...
Vazhdon bllokada në Evzoni
TetovaSot - 17-Feb-2017 09:43
Publikuar Shk 17, 2017 Shpërndaj Për shkak të grevës së bujqve grekë, vendkalimi kufitar Evzoni edhe më tej është i mbyllur për qarkullim. Vendkalimet Mexhitlia (Manastir) dhe Dojran janë të hapura për qarkullim për ...
Evzoni vazhdon t mbetet i bllokuar
Bota Sot - 16-Feb-2017 09:58
Megjithë premtimet e ambasadorit Zhbogar se situata do të merr zgjidhje, vendkalimi kufitar Evzoni në kufirin Maqedoni-Greqi vazhdon të mbetet i mbyllur për shkak të grevës së bujqve grek. Tani për tani, kufiri në ...
“Evzoni” edhe më tej i mbyllur
AlMaKos - 16-Feb-2017 09:42
Për shkak të grevës së bujqve grekë, vendkalimi kufitar Evzoni edhe më tej është i mbyllur për qarkullim. Vendkalimet Mexhitlia (Manastir) dhe Dojran janë të hapura për qarkullim për çfarëdo lloj të automjeteve, ...
MPJ e Maqedonisë me notë proteste ndaj Athinës
Lajm Press - 17-Feb-2017 10:42
“Me bllokadat në pikën kufitare Evzoni, ka mjaft dëm në biznes”, MPJ e Maqedonisë, dërgon notë proteste ndaj Athinës dhe reagim në Bruksel, njofton Portalb.mk . Në notën protestuese deri te Ministria e Punëve të Jashtme ...
Bujqit grekë u tërhoqën nga bllokadat
Republika - 17-Feb-2017 09:27
Bujqit grekë i kanë tërhequr traktorët nga bllokadat në rrugë, duke përfshirë edhe afër pikës Promahon, në kufirin me Bullgarinë, por kërcënohen se do të organizojnë forma të tjera të protestave. Vendimi i bujqve për ...
MPJ me notë proteste ndaj Athinës
Zhurnal - 17-Feb-2017 11:52
Shkup, 17 shkurt - Në notën protestë dorëzuar ministrisë së jashtme greke MPJ e Maqedonisë kërkon që në mënyrë urgjente të zgjidhet bllokim i kufirit, shkruan Zhurnal. Nota është dërguar edhe në Komisionin europian ...
“Evzoni” edhe më tej i mbyllur
Shenja - 16-Feb-2017 09:48
Për shkak të grevës së bujqve grekë, vendkalimi kufitar Evzoni edhe më tej është i mbyllur për qarkullim. Vendkalimet Mexhitlia (Manastir) dhe Dojran janë të hapura për qarkullim për çfarëdo lloj të automjeteve, ...
Bujqit grekë u tërhoqën nga bllokadat
Aktuale.MK - 17-Feb-2017 09:43
Bujqit grekë i kanë tërhequr traktorët nga bllokadat në rrugë, duke përfshirë edhe afër pikës Promahon, në kufirin me Bullgarinë, por kërcënohen se do të organizojnë forma të tjera të protestave. Vendimi i bujqve për ...
MPJ me aktivitete konkrete për zgjidhjen e problemit me bllokadën e kufirit me Greqinë
TetovaSot - 16-Feb-2017 18:02
Publikuar Shk 16, 2017 Shpërndaj Ministria e Punëve të Jashtme e Republikës së Maqedonisë gjatë ditëve të shkuara ndërmori aktivitete konkrete në drejtim të tejkalimit të problemit me bllokadën në vendkalimin kufitar ...
Vazhdon bllokada në Evzoni
Lajm Press - 17-Feb-2017 10:15
Për shkak të grevës së bujqve grekë, vendkalimi kufitar Evzoni edhe më tej është i mbyllur për qarkullim. Vendkalimet Mexhitlia (Manastir) dhe Dojran janë të hapura për qarkullim për çfarëdo lloj të automjeteve, ...
VK “Evzoni” edhe më tej i mbyllur
Koha.mk - 16-Feb-2017 09:38
Për shkak të grevës së bujqve grekë, vendkalimi kufitar Evzoni edhe më tej është i mbyllur për qarkullim. Vendkalimet Mexhitlia (Manastir) dhe Dojran janë të hapura për qarkullim për çfarëdo lloj të automjeteve, ...
Bujqit grekë i kanë tërhequr traktorët nga bllokadat në rrugë
Zhurnal - 17-Feb-2017 08:26
Athin ë 17 shkurt - Bujqit grekë i kanë tërhequr traktorët nga bllokadat në rrugë, duke përfshirë edhe afër pikës Promahon, në kufirin me Bullgarinë, por kërcënohen se do të organizojnë forma të tjera të protestave. ...
Evzoni pjesërisht i bllokuar
Republika - 17-Feb-2017 10:08
Vendkalimi kufitar “Bogorodicë-Evzoni” në kufirin Maqedoni-Greqi pas 18 ditëve bllokadë të plotë nga ana e bujqve grekë, mëngjesin e sotëm është pjesërisht i bllokuar, deklaruan për MIA-n nga shërbimi kujdestar i ...
123
Galeri

Lajmet Kryesore